SEAA Women's 6-stage Milton Keynes
Leg 3: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Team Positions after leg 3
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 -345 Fiona Thompson Thames Valley Harriers 'A' 17:43 55:40 7
2 -309 Natalie Griffiths Cambridge & Coleridge 19:12 0:55:53 2
3 -301 Katie Bingle Aldershot Farnham & District AC 'A' 19:20 0:56:58 3
4 -336 Katie Williams Serpentine RC 'A' 18:48 0:57:13 8
5 -305 Sue Bosher  Bedford & County AC 19:00 0:57:40 8
6 -326 Cathy Jeremiah London Heathside 'A' 18:58 0:57:46 9
7 -306 Zoe Doyle Belgrave Harriers 'A' 19:10 0:57:51 7
8 -318 Sophie Sheldrake Highgate Harriers 19:48 0:57:52 1
9 -316 Stacey Ward Herne Hill Harriers 'A' 17:30 0:57:53 11
10 -328 Ellie Still Luton AC 21:37 0:57:56 -7
11 -311 Clare Coley Clapham Chasers 'A' 20:12 0:58:08 -4
12 -347 Leah Melvin Tonbridge AC 19:47 0:58:10 -1
13 -351 Victoria Brookling Windsor Slough Eton & Hounslow 'A'* 22:55 0:58:20 -12
14 -340 Cecilia Martinez-Nunez Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A'* 22:36 0:58:27 -12
15 -353 Emily Moss Woodford Green with Essex Ladies 'A' 19:01 0:59:03 4
16 -319 Hannah Wells Hillingdon AC 'A' 20:01 0:59:05 0
17 -350 Jo Jefferies Winchester & District 21:42 0:59:07 -12
18 -321 Helen Davies Ipswich Jaffa RC 'A' 20:12 0:59:54 0
19 -315 Victoria Kenny Hadleigh Hares* 19:29 0:59:57 3
20 -332 Marilyn Horne Ranelagh Harriers 'A' 22:10 1:00:21 -10
21 -348 Charlotte Steptoe Vale of Aylesbury AC 'A' 20:27 1:00:51 0
22 -307 Emma Stevens Belgrave Harriers 'B' 21:34 1:00:59 -5
23 -334 Anna Boniface Reading AC 'A' 20:21 1:01:23 2
24 -303 Lisa Gaul Barnet & District 'A' 20:41 1:01:28 -1
25 -337 Victoria Brown Serpentine RC 'B' 20:43 1:01:41 -1
26 -329 Gemma Childs Marshall Milton Keynes AC 'A' 20:26 1:01:55 1
27 -324 Dee O'Brien Kent AC 22:02 1:03:40 1
28 -325 Liz Peters Leighton Buzzard 22:28 1:04:47 1
29 -342 Linda Ingram South London Harriers 'A' 23:40 1:04:51 -3
30 -317 Helen Hadjam Herne Hill Harriers 'B'* 21:16 1:04:59 4
31 -322 Elise Daykin-Colombel Ipswich Jaffa RC 'B' 22:04 1:05:31 1
32 -338 Jane Nodder Serpentine RC 'C' 22:37 1:05:33 -2
33 -327 Elizabeth Beard London Heathside 'B' 22:05 1:06:22 4
34 -339 Daisy Gladstone Serpentine RC 'D'* 22:51 1:06:26 -1
35 -308 Judith Carder Brighton & Hove 23:14 1:07:00 0
36 -346 Sophiane Recalt Thames Valley Harriers 'B' 21:23 1:07:12 3
37 -354 Maxine Voutilainen Woodford Green with Essex Ladies 'B' 23:31 1:07:43 -1
38 -312 Gemma Nelson Clapham Chasers 'B' 24:50 1:07:57 -7
39 -304 Heather Dawson Barnet & District 'B' 23:42 1:09:18 -1
40 -313 Hannah Lacey Clapham Chasers 'C' 22:39 1:10:04 2
41 -333 Ann Kearey Ranelagh Harriers 'B' 25:29 1:12:39 0
42 -330 Stephanie Johnston Marshall Milton Keynes AC 'B'* 26:59 1:13:26 -2
43 -349 Heather Fallaize Vale of Aylesbury AC 'B' 25:23 1:13:35 0
44 -323 Lisa Bond Ipswich Jaffa RC 'C' 27:40 1:16:06 0