SEAA Women's 6-stage Milton Keynes
Leg 3: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Fastest times on leg 3
Pos'n No. Name Team Time
1 -316 Stacey Ward Herne Hill Harriers 'A' 17:30
2 -345 Fiona Thompson Thames Valley Harriers 'A' 17:43
3 -336 Katie Williams Serpentine RC 'A' 18:48
4 -326 Cathy Jeremiah London Heathside 'A' 18:58
5 -305 Sue Bosher  Bedford & County AC 19:00
6 -353 Emily Moss Woodford Green with Essex Ladies 'A' 19:01
7 -306 Zoe Doyle Belgrave Harriers 'A' 19:10
8 -309 Natalie Griffiths Cambridge & Coleridge 19:12
9 -301 Katie Bingle Aldershot Farnham & District AC 'A' 19:20
10 -315 Victoria Kenny Hadleigh Hares* 19:29
11 -347 Leah Melvin Tonbridge AC 19:47
12 -318 Sophie Sheldrake Highgate Harriers 19:48
13 -319 Hannah Wells Hillingdon AC 'A' 20:01
14 -321 Helen Davies Ipswich Jaffa RC 'A' 20:12
15 -311 Clare Coley Clapham Chasers 'A' 20:12
16 -334 Anna Boniface Reading AC 'A' 20:21
17 -329 Gemma Childs Marshall Milton Keynes AC 'A' 20:26
18 -348 Charlotte Steptoe Vale of Aylesbury AC 'A' 20:27
19 -303 Lisa Gaul Barnet & District 'A' 20:41
20 -337 Victoria Brown Serpentine RC 'B' 20:43
21 -317 Helen Hadjam Herne Hill Harriers 'B'* 21:16
22 -346 Sophiane Recalt Thames Valley Harriers 'B' 21:23
23 -307 Emma Stevens Belgrave Harriers 'B' 21:34
24 -328 Ellie Still Luton AC 21:37
25 -350 Jo Jefferies Winchester & District 21:42
26 -324 Dee O'Brien Kent AC 22:02
27 -322 Elise Daykin-Colombel Ipswich Jaffa RC 'B' 22:04
28 -327 Elizabeth Beard London Heathside 'B' 22:05
29 -332 Marilyn Horne Ranelagh Harriers 'A' 22:10
30 -325 Liz Peters Leighton Buzzard 22:28
31 -340 Cecilia Martinez-Nunez Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A'* 22:36
32 -338 Jane Nodder Serpentine RC 'C' 22:37
33 -313 Hannah Lacey Clapham Chasers 'C' 22:39
34 -339 Daisy Gladstone Serpentine RC 'D'* 22:51
35 -351 Victoria Brookling Windsor Slough Eton & Hounslow 'A'* 22:55
36 -308 Judith Carder Brighton & Hove 23:14
37 -354 Maxine Voutilainen Woodford Green with Essex Ladies 'B' 23:31
38 -342 Linda Ingram South London Harriers 'A' 23:40
39 -304 Heather Dawson Barnet & District 'B' 23:42
40 -312 Gemma Nelson Clapham Chasers 'B' 24:50
41 -349 Heather Fallaize Vale of Aylesbury AC 'B' 25:23
42 -333 Ann Kearey Ranelagh Harriers 'B' 25:29
43 -330 Stephanie Johnston Marshall Milton Keynes AC 'B'* 26:59
44 -323 Lisa Bond Ipswich Jaffa RC 'C' 27:40