SEAA Women's 6-stage Milton Keynes
Leg 2: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Team Positions after leg 2
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 -251 Charlotte Firth Windsor Slough Eton & Hounslow 'A'* 18:18 35:25 0
2 -240 Rachel Felton Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A'* 17:29 35:51 6
3 -228 Revee Walcott-Nolan Luton AC 18:12 36:19 2
4 -209 Claire Somerton Cambridge & Coleridge 18:42 36:41 -1
5 -250 Karen Rushton Winchester & District 18:58 37:25 4
6 -201 Gabi Eglen Aldershot Farnham & District AC 'A' 19:31 37:38 -2
7 -211 Cat St Clair Clapham Chasers 'A' 20:42 37:56 -5
8 -245 Lisa da Silva Thames Valley Harriers 'A' 18:07 37:57 16
9 -218 Emma Burgess Highgate Harriers 19:22 38:04 4
10 -232 Rebecca Hall Ranelagh Harriers 'A' 19:59 38:11 -4
11 -247 Sophie Foreman Tonbridge AC 20:04 38:23 -4
12 -236 Marta Bagnati Serpentine RC 'A' 19:44 38:25 0
13 -205 Jo Wilkinson  Bedford & County AC 20:11 38:40 -3
14 -206 Fee Maycock Belgrave Harriers 'A' 19:50 38:41 1
15 -226 Leigh James London Heathside 'A' 20:09 38:48 -4
16 -219 Michaela Mayor Hillingdon AC 'A' 19:44 39:04 3
17 -207 Rose O'Brien Belgrave Harriers 'B' 19:36 39:25 6
18 -221 Isobel Renn Ipswich Jaffa RC 'A' 20:56 39:42 -4
19 -253 Sidnie Sales Woodford Green with Essex Ladies 'A' 20:17 40:02 2
20 -216 Elysie Jenkins Herne Hill Harriers 'A' 21:10 40:23 -3
21 -248 Rosanna Iannone Vale of Aylesbury AC 'A' 20:30 40:24 4
22 -215 Elisa Bostock Hadleigh Hares* 19:42 40:28 7
23 -203 Nicola Froud Barnet & District 'A' 21:26 40:47 -3
24 -237 Katie Judd Serpentine RC 'B' 20:57 40:58 2
25 -234 Debbie Taylor Reading AC 'A' 20:56 41:02 3
26 -242 Pam Iannella South London Harriers 'A' 21:59 41:11 -10
27 -229 Sophie Gibbens Marshall Milton Keynes AC 'A' 22:10 41:29 -9
28 -224 Kate Williams Kent AC 21:52 41:38 -6
29 -225 Amy Inchley Leighton Buzzard 21:31 42:19 1
30 -238 Joanna Beak Serpentine RC 'C' 21:49 42:56 3
31 -212 Sophie Jones Clapham Chasers 'B' 23:06 43:07 -4
32 -222 Kate Wooldridge Ipswich Jaffa RC 'B' 22:35 43:27 -1
33 -239 Karen-Nadeen Gregory Serpentine RC 'D'* 21:30 43:35 2
34 -217 Natalie Zara Herne Hill Harriers 'B'* 21:02 43:43 2
35 -208 Rachel Titheradge Brighton & Hove 21:51 43:46 -1
36 -254 Georgie-Lou Sales Woodford Green with Essex Ladies 'B' 21:26 44:12 1
37 -227 Caroline Boyle London Heathside 'B' 23:21 44:17 -5
38 -204 Charlotte Michael Barnet & District 'B' 21:25 45:36 6
39 -246 Kate Nunn Thames Valley Harriers 'B' 22:58 45:49 -1
40 -230 Katie James Marshall Milton Keynes AC 'B'* 23:14 46:27 0
41 -233 Rachel Revett Ranelagh Harriers 'B' 24:15 47:10 -2
42 -213 Eva Schroeder Clapham Chasers 'C' 23:56 47:25 1
43 -249 Natalie Chandler Vale of Aylesbury AC 'B' 24:52 48:12 -2
44 -223 Pippa Cresdee Ipswich Jaffa RC 'C' 25:03 48:26 -2