SEAA Women's 6-stage Milton Keynes
Leg 2: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Fastest times on leg 2
Pos'n No. Name Team Time
1 -240 Rachel Felton Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A'* 17:29
2 -245 Lisa da Silva Thames Valley Harriers 'A' 18:07
3 -228 Revee Walcott-Nolan Luton AC 18:12
4 -251 Charlotte Firth Windsor Slough Eton & Hounslow 'A'* 18:18
5 -209 Claire Somerton Cambridge & Coleridge 18:42
6 -250 Karen Rushton Winchester & District 18:58
7 -218 Emma Burgess Highgate Harriers 19:22
8 -201 Gabi Eglen Aldershot Farnham & District AC 'A' 19:31
9 -207 Rose O'Brien Belgrave Harriers 'B' 19:36
10 -215 Elisa Bostock Hadleigh Hares* 19:42
11 -236 Marta Bagnati Serpentine RC 'A' 19:44
12 -219 Michaela Mayor Hillingdon AC 'A' 19:44
13 -206 Fee Maycock Belgrave Harriers 'A' 19:50
14 -232 Rebecca Hall Ranelagh Harriers 'A' 19:59
15 -247 Sophie Foreman Tonbridge AC 20:04
16 -226 Leigh James London Heathside 'A' 20:09
17 -205 Jo Wilkinson  Bedford & County AC 20:11
18 -253 Sidnie Sales Woodford Green with Essex Ladies 'A' 20:17
19 -248 Rosanna Iannone Vale of Aylesbury AC 'A' 20:30
20 -211 Cat St Clair Clapham Chasers 'A' 20:42
21 -221 Isobel Renn Ipswich Jaffa RC 'A' 20:56
22 -234 Debbie Taylor Reading AC 'A' 20:56
23 -237 Katie Judd Serpentine RC 'B' 20:57
24 -217 Natalie Zara Herne Hill Harriers 'B'* 21:02
25 -216 Elysie Jenkins Herne Hill Harriers 'A' 21:10
26 -204 Charlotte Michael Barnet & District 'B' 21:25
27 -254 Georgie-Lou Sales Woodford Green with Essex Ladies 'B' 21:26
28 -203 Nicola Froud Barnet & District 'A' 21:26
29 -239 Karen-Nadeen Gregory Serpentine RC 'D'* 21:30
30 -225 Amy Inchley Leighton Buzzard 21:31
31 -238 Joanna Beak Serpentine RC 'C' 21:49
32 -208 Rachel Titheradge Brighton & Hove 21:51
33 -224 Kate Williams Kent AC 21:52
34 -242 Pam Iannella South London Harriers 'A' 21:59
35 -229 Sophie Gibbens Marshall Milton Keynes AC 'A' 22:10
36 -222 Kate Wooldridge Ipswich Jaffa RC 'B' 22:35
37 -246 Kate Nunn Thames Valley Harriers 'B' 22:58
38 -212 Sophie Jones Clapham Chasers 'B' 23:06
39 -230 Katie James Marshall Milton Keynes AC 'B'* 23:14
40 -227 Caroline Boyle London Heathside 'B' 23:21
41 -213 Eva Schroeder Clapham Chasers 'C' 23:56
42 -233 Rachel Revett Ranelagh Harriers 'B' 24:15
43 -249 Natalie Chandler Vale of Aylesbury AC 'B' 24:52
44 -223 Pippa Cresdee Ipswich Jaffa RC 'C' 25:03