SEAA Women's 6-stage Milton Keynes
Leg 1: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Team Positions after leg 1
Pos'n No. Name Team Time
1 -151 Maryse Haynes Windsor Slough Eton & Hounslow 'A'* 17:07
2 -111 Lucie Custance Clapham Chasers 'A' 17:14
3 -109 Katy Hedgethorne Cambridge & Coleridge 17:59
4 -101 Olivia Lucas Aldershot Farnham & District AC 'A' 18:07
5 -128 Rosie Keane Luton AC 18:07
6 -132 Estelle Damant Ranelagh Harriers 'A' 18:12
7 -147 Lucy Reid Tonbridge AC 18:19
8 -140 Victoria Walker Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A'* 18:22
9 -150 Carmen Sanchez Toribio Winchester & District 18:27
10 -105 Natasha Peters  Bedford & County AC 18:29
11 -126 Rebecca Piggott London Heathside 'A' 18:39
12 -136 Sarah Pemberton Serpentine RC 'A' 18:41
13 -118 Hattie Brock Highgate Harriers 18:42
14 -121 Laura Thomas Ipswich Jaffa RC 'A' 18:46
15 -106 Josephine Rhodes Belgrave Harriers 'A' 18:51
16 -142 Mary James South London Harriers 'A' 19:12
17 -116 Mel Edwards Herne Hill Harriers 'A' 19:13
18 -129 Lara Bromilow Marshall Milton Keynes AC 'A' 19:19
19 -119 Eva Mack Hillingdon AC 'A' 19:20
20 -103 Karen Murphy Barnet & District 'A' 19:21
21 -153 Rachel Lund Woodford Green with Essex Ladies 'A' 19:45
22 -124 Victoria Buck Kent AC 19:46
23 -107 Sally Underhill Belgrave Harriers 'B' 19:49
24 -145 Siana Jones Thames Valley Harriers 'A' 19:50
25 -148 Sophie Green Vale of Aylesbury AC 'A' 19:54
26 -137 Jennifer Bradley Serpentine RC 'B' 20:01
27 -112 Jennifer Elvin Clapham Chasers 'B' 20:01
28 -134 Jordan Folk Reading AC 'A' 20:06
29 -115 Emma Gorwood Hadleigh Hares* 20:46
30 -125 Gail Duckworth Leighton Buzzard 20:48
31 -122 Val Jennings Ipswich Jaffa RC 'B' 20:52
32 -127 Colette Monahan London Heathside 'B' 20:56
33 -138 Ilona Bagi Serpentine RC 'C' 21:07
34 -108 Nicola Silsby Brighton & Hove 21:55
35 -139 Lisa Pettit Serpentine RC 'D'* 22:05
36 -117 Mary Setyabule Herne Hill Harriers 'B'* 22:41
37 -154 Alex Wardle Woodford Green with Essex Ladies 'B' 22:46
38 -146 Jessica Bass Thames Valley Harriers 'B' 22:51
39 -133 Ellen Clague Ranelagh Harriers 'B' 22:55
40 -130 Leah Hartwell Marshall Milton Keynes AC 'B'* 23:13
41 -149 Victoria Sheldon Vale of Aylesbury AC 'B' 23:20
42 -123 Emma Mortimer Ipswich Jaffa RC 'C' 23:23
43 -113 Gemma Brierley Clapham Chasers 'C' 23:29
44 -104 Katey Ross Barnet & District 'B' 24:11
45 -135 Carmel Keightley Reading AC 'B'* 24:22