SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 9: Long: 7664m Road Relay Championships 29 March 2015
Team Positions after leg 9
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 942 Matthew Armstrong Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 24:50 3:07:56 0
2 935 Lee Merrien Newham & Essex Beagles 'A' 23:48 3:08:50 1
3 925 John Gilbert Kent AC 'A' 24:18 3:09:54 2
4 904 Jonathan Janes Bedford & County AC 'A' 26:14 3:10:53 -2
5 951 Tom Cox Tonbridge AC 'A' 25:42 3:11:09 -1
6 920 Robert Wilson Highgate Harriers 'A' 26:11 3:12:04 0
7 901 Chris Rooke Aldershot Farnham & District AC 'A' 25:48 3:13:04 0
8 906 Kris Gauson Belgrave Harriers 'A' 25:11 3:13:26 0
9 955 Harold Wyber Woodford Green with Essex Ladies 'A' 25:45 3:14:03 0
10 918 Alan Barnes Herne Hill Harriers 'A' 26:08 3:16:34 0
11 944 Gareth Klepacz Southampton AC 27:21 3:19:23 1
12 913 Max Lovell Clapham Chasers 'A' 26:47 3:19:37 2
13 909 David Benton Brighton & Hove 28:59 3:19:54 -2
14 910 Matthew Slater Cambridge & Coleridge 'A' 27:50 3:20:33 -1
15 945 Billy Casserley South London Harriers 'A' 27:23 3:20:59 0
16 930 Shane Jay Luton AC 27:22 3:21:12 0
17 949 Stephen Norris Thames Valley Harriers 'A' 28:37 3:22:34 0
18 915 Archie Jones Ealing Southall & Middlesex AC 27:37 3:22:58 1
19 908 Dan Kennedy Blackheath & Bromley Harriers 27:18 3:23:48 1
20 954 James Todd Windsor Slough Eton & Hounslow  28:16 3:25:03 1
21 931 Stephen Herring Marshall Milton Keynes AC 'A' 30:11 3:25:09 -3
22 934 Sean Beard Nene Valley Harriers* 28:20 3:25:55 0
23 922 Daniel Thompson Hillingdon AC 27:18 3:25:55 1
24 956 Joe Everitt Woodford Green with Essex Ladies 'B' 27:17 3:26:28 1
25 905 Stuart Still Bedford & County AC 'B' 28:42 3:26:41 -2
26 940 Jonathan Bradford Serpentine RC 'B' 26:40 3:28:16 0
27 928 Andrew Brooker London Heathside 'A' 26:54 3:28:51 0
28 923 Adam Wade Ipswich Jaffa RC 'A' 27:39 3:30:59 0
29 926 Jack Wilson Kent AC 'B' 27:54 3:31:34 0
30 939 Nicholas Torry Serpentine RC 'A' 25:15 3:32:21 1
31 937 Mark Tyrrell Oxford City 'A' 28:18 3:35:31 1
32 927 Ian Grimshaw Leighton Buzzard 27:33 3:35:51 3
33 947 Michael Bridge St Albans Striders 29:48 3:36:37 -3
34 919 Patrick Conaghan Herne Hill Harriers 'B' 29:25 3:36:43 -1
35 903 Tim Butler Barnet & District 29:39 3:37:20 -1
36 914 Russell Pearson Clapham Chasers 'B' 28:20 3:39:15 1
37 941 Andrew Taylor Serpentine RC 'C' 30:06 3:40:58 -1
38 953 Richard Bazeley Vale of Aylesbury 29:05 3:41:03 0
39 957 Adam Frith Woodford Green with Essex Ladies 'C' 27:39 3:43:17 0
40 929 Gareth Marshall London Heathside 'B' 30:04 3:50:24 1
41 921 Jonathan Deane Highgate Harriers 'B' 34:52 3:55:00 -1
42 946 Matt Saunders South London Harriers 'B' 33:59 3:58:55 1