SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 8: Short: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Team Positions after leg 8
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 842 Sam Griffiths Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 16:58 2:43:06 0
2 804 Colin Maher Bedford & County AC 'A' 16:03 2:44:39 0
3 835 John Beattie Newham & Essex Beagles 'A' 14:57 2:45:02 3
4 851 Tim Faes Tonbridge AC 'A' 16:17 2:45:27 0
5 825 Michael Longley Kent AC 'A' 16:48 2:45:36 -2
6 820 Darryl Davison Highgate Harriers 'A' 16:37 2:45:53 -1
7 801 MacGregor Cox Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:07 2:47:16 0
8 806 Nick Bundle Belgrave Harriers 'A' 16:17 2:48:15 1
9 855 Tom Beedell Woodford Green with Essex Ladies 'A' 16:45 2:48:18 -1
10 818 Deron Fagan Herne Hill Harriers 'A' 17:35 2:50:26 0
11 809 Niall Robinson Brighton & Hove 17:41 2:50:55 1
12 844 Abdi Mahamed Southampton AC 17:07 2:52:02 2
13 810 Istvan Jacso Cambridge & Coleridge 'A' 17:02 2:52:43 3
14 813 Dan Holmes Clapham Chasers 'A' 17:54 2:52:50 1
15 845 Neil Reissland South London Harriers 'A' 19:03 2:53:36 -2
16 830 Harry Lander Luton AC 20:41 2:53:50 -5
17 849 Paul Heaphy Thames Valley Harriers 'A' 17:59 2:53:57 0
18 831 Liam Smith Marshall Milton Keynes AC 'A' 17:20 2:54:58 2
19 815 Sebastien Zajaczkowski Ealing Southall & Middlesex AC 16:06 2:55:21 2
20 808 Will Ruiz Blackheath & Bromley Harriers 16:52 2:56:30 2
21 854 Nick Chevis Windsor Slough Eton & Hounslow  19:34 2:56:47 -2
22 834 James McDonald Nene Valley Harriers* 21:00 2:57:35 -4
23 805 Joe Strange Bedford & County AC 'B' 16:30 2:57:59 2
24 822 Will Grbic Hillingdon AC 17:48 2:58:37 -1
25 856 Sam Benge Woodford Green with Essex Ladies 'B' 17:55 2:59:11 -1
26 840 Simon Craddock Serpentine RC 'B' 17:58 3:01:36 0
27 828 Tom Fancett London Heathside 'A' 17:25 3:01:57 0
28 823 Ian Old Ipswich Jaffa RC 'A' 18:45 3:03:20 0
29 826 Arif Merali Kent AC 'B' 18:33 3:03:40 0
30 847 Michael Martin St Albans Striders 19:26 3:06:49 0
31 839 Ragab Ragab Serpentine RC 'A' 16:52 3:07:06 5
32 837 Rob Webster Oxford City 'A' 18:16 3:07:13 1
33 819 Robin Sanderson Herne Hill Harriers 'B' 19:13 3:07:18 -2
34 803 David Crout Barnet & District 19:14 3:07:41 -2
35 827 Timothy Inchley Leighton Buzzard 18:55 3:08:18 -1
36 841 William Lake Serpentine RC 'C' 19:55 3:10:52 1
37 814 Adam Pompa Clapham Chasers 'B' 19:53 3:10:55 1
38 853 Henry Edwardes-Evans Vale of Aylesbury 21:56 3:11:58 -3
39 857 Tony Pamphilon Woodford Green with Essex Ladies 'C' 19:58 3:15:38 0
40 821 Kerr Millar Highgate Harriers 'B' 19:28 3:20:08 1
41 829 Steve Armstrong London Heathside 'B' 18:52 3:20:20 1
42 852 Cain Bradley Tonbridge AC 'B'* 21:30 3:24:12 2
43 846 Barry Attwell South London Harriers 'B' 20:52 3:24:56 2