SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 8: Short: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Fastest times on leg 8
Pos'n No. Name Team Time
1 835 John Beattie Newham & Essex Beagles 'A' 14:57
2 804 Colin Maher Bedford & County AC 'A' 16:03
3 815 Sebastien Zajaczkowski Ealing Southall & Middlesex AC 16:06
4 851 Tim Faes Tonbridge AC 'A' 16:17
5 806 Nick Bundle Belgrave Harriers 'A' 16:17
6 805 Joe Strange Bedford & County AC 'B' 16:30
7 820 Darryl Davison Highgate Harriers 'A' 16:37
8 855 Tom Beedell Woodford Green with Essex Ladies 'A' 16:45
9 825 Michael Longley Kent AC 'A' 16:48
10 808 Will Ruiz Blackheath & Bromley Harriers 16:52
11 839 Ragab Ragab Serpentine RC 'A' 16:52
12 842 Sam Griffiths Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 16:58
13 810 Istvan Jacso Cambridge & Coleridge 'A' 17:02
14 844 Abdi Mahamed Southampton AC 17:07
15 801 MacGregor Cox Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:07
16 831 Liam Smith Marshall Milton Keynes AC 'A' 17:20
17 828 Tom Fancett London Heathside 'A' 17:25
18 818 Deron Fagan Herne Hill Harriers 'A' 17:35
19 809 Niall Robinson Brighton & Hove 17:41
20 822 Will Grbic Hillingdon AC 17:48
21 813 Dan Holmes Clapham Chasers 'A' 17:54
22 856 Sam Benge Woodford Green with Essex Ladies 'B' 17:55
23 840 Simon Craddock Serpentine RC 'B' 17:58
24 849 Paul Heaphy Thames Valley Harriers 'A' 17:59
25 837 Rob Webster Oxford City 'A' 18:16
26 826 Arif Merali Kent AC 'B' 18:33
27 823 Ian Old Ipswich Jaffa RC 'A' 18:45
28 829 Steve Armstrong London Heathside 'B' 18:52
29 827 Timothy Inchley Leighton Buzzard 18:55
30 845 Neil Reissland South London Harriers 'A' 19:03
31 819 Robin Sanderson Herne Hill Harriers 'B' 19:13
32 803 David Crout Barnet & District 19:14
33 847 Michael Martin St Albans Striders 19:26
34 821 Kerr Millar Highgate Harriers 'B' 19:28
35 854 Nick Chevis Windsor Slough Eton & Hounslow  19:34
36 814 Adam Pompa Clapham Chasers 'B' 19:53
37 841 William Lake Serpentine RC 'C' 19:55
38 857 Tony Pamphilon Woodford Green with Essex Ladies 'C' 19:58
39 830 Harry Lander Luton AC 20:41
40 846 Barry Attwell South London Harriers 'B' 20:52
41 834 James McDonald Nene Valley Harriers* 21:00
42 852 Cain Bradley Tonbridge AC 'B'* 21:30
43 853 Henry Edwardes-Evans Vale of Aylesbury 21:56