SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 7: Long: 7664m Road Relay Championships 29 March 2015
Team Positions after leg 7
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 742 Dan Watts Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 24:19 2:26:08 0
2 704 Andrew Headley Bedford & County AC 'A' 26:14 2:28:36 0
3 725 Ben Harding Kent AC 'A' 25:01 2:28:48 1
4 751 Ben Cole Tonbridge AC 'A' 24:39 2:29:10 1
5 720 Sean Renfer Highgate Harriers 'A' 26:10 2:29:16 -2
6 735 Mumin Gala Newham & Essex Beagles 'A' 25:12 2:30:05 0
7 701 Toby Smith Aldershot Farnham & District AC 'A' 25:04 2:30:09 0
8 755 Omar Mansour Woodford Green with Essex Ladies 'A' 26:25 2:31:33 0
9 706 Gus Upton Belgrave Harriers 'A' 25:24 2:31:58 0
10 718 John Kettle Herne Hill Harriers 'A' 26:16 2:32:51 0
11 730 Daniel Woodgate Luton AC 25:44 2:33:09 1
12 709 Ashley Humphreys Brighton & Hove 26:16 2:33:14 -1
13 745 Stuart Major South London Harriers 'A' 26:34 2:34:33 1
14 744 Richard Waldron Southampton AC 27:24 2:34:55 -1
15 713 James Ellis Clapham Chasers 'A' 26:34 2:34:56 1
16 710 Charles Wartnaby Cambridge & Coleridge 'A' 27:38 2:35:41 -1
17 749 Toby Clyde Thames Valley Harriers 'A' 25:34 2:35:58 1
18 734 Rob Prady Nene Valley Harriers* 19:30 2:36:35 8 One lap
19 754 Graham Breen Windsor Slough Eton & Hounslow  26:48 2:37:13 0
20 731 Steven Tuttle Marshall Milton Keynes AC 'A' 25:58 2:37:38 0
21 715 Samir Haddad Ealing Southall & Middlesex AC 27:20 2:39:15 0
22 708 Jon Vintner Blackheath & Bromley Harriers 31:14 2:39:38 -5
23 722 Mike Dooley Hillingdon AC 27:35 2:40:49 -1
24 756 Darren Southcott Woodford Green with Essex Ladies 'B' 26:55 2:41:16 -1
25 705 Chris Wright Bedford & County AC 'B' 26:04 2:41:29 -1
26 740 Rudolf Von Grot Serpentine RC 'B' 27:41 2:43:38 -1
27 728 Tom Livermore London Heathside 'A' 27:27 2:44:32 0
28 723 Benjamin Turley Ipswich Jaffa RC 'A' 27:29 2:44:35 0
29 726 Glyn Parry Kent AC 'B' 27:43 2:45:07 0
30 747 Gary Warren St Albans Striders 29:22 2:47:23 0
31 719 Eric Dol Herne Hill Harriers 'B' 29:56 2:48:05 0
32 703 Alex Lepretre Barnet & District 27:34 2:48:27 1
33 737 Ben Upjohn Oxford City 'A' 28:59 2:48:57 -1
34 727 Andrew Inchley Leighton Buzzard 27:23 2:49:23 0
35 753 Charlie May Vale of Aylesbury 27:46 2:50:02 0
36 739 Richard Phillips Serpentine RC 'A' 25:16 2:50:14 4
37 741 Sebastian Buhs Serpentine RC 'C' 27:54 2:50:57 1
38 714 Brian Cronin Clapham Chasers 'B' 28:45 2:51:02 -2
39 757 Mark Cambridge Woodford Green with Essex Ladies 'C' 29:51 2:55:40 2
40 716 Matt Lythell Guildford & Godalming AC* 35:27 2:57:57 -3
41 721 Tom Christopher Highgate Harriers 'B' 35:50 3:00:40 -2
42 729 Sam Thompson London Heathside 'B' 31:24 3:01:28 1
43 732 Harry Morton Marshall Milton Keynes AC 'B'* 31:02 3:01:43 1
44 752 Harry Paton Tonbridge AC 'B'* 28:24 3:02:42 1
45 746 Headley Humphries South London Harriers 'B' 34:17 3:04:04 -3
46 724 Tom Wake Ipswich Jaffa RC 'B'* 31:56 3:12:33 0