SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 7: Long: 7664m Road Relay Championships 29 March 2015
Fastest times on leg 7
Pos'n No. Name Team Time
1 742 Dan Watts Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 24:19
2 751 Ben Cole Tonbridge AC 'A' 24:39
3 725 Ben Harding Kent AC 'A' 25:01
4 701 Toby Smith Aldershot Farnham & District AC 'A' 25:04
5 735 Mumin Gala Newham & Essex Beagles 'A' 25:12
6 739 Richard Phillips Serpentine RC 'A' 25:16
7 706 Gus Upton Belgrave Harriers 'A' 25:24
8 749 Toby Clyde Thames Valley Harriers 'A' 25:34
9 730 Daniel Woodgate Luton AC 25:44
10 731 Steven Tuttle Marshall Milton Keynes AC 'A' 25:58
11 705 Chris Wright Bedford & County AC 'B' 26:04
12 720 Sean Renfer Highgate Harriers 'A' 26:10
13 704 Andrew Headley Bedford & County AC 'A' 26:14
14 718 John Kettle Herne Hill Harriers 'A' 26:16
15 709 Ashley Humphreys Brighton & Hove 26:16
16 755 Omar Mansour Woodford Green with Essex Ladies 'A' 26:25
17 713 James Ellis Clapham Chasers 'A' 26:34
18 745 Stuart Major South London Harriers 'A' 26:34
19 754 Graham Breen Windsor Slough Eton & Hounslow  26:48
20 756 Darren Southcott Woodford Green with Essex Ladies 'B' 26:55
21 715 Samir Haddad Ealing Southall & Middlesex AC 27:20
22 727 Andrew Inchley Leighton Buzzard 27:23
23 744 Richard Waldron Southampton AC 27:24
24 728 Tom Livermore London Heathside 'A' 27:27
25 723 Benjamin Turley Ipswich Jaffa RC 'A' 27:29
26 703 Alex Lepretre Barnet & District 27:34
27 722 Mike Dooley Hillingdon AC 27:35
28 710 Charles Wartnaby Cambridge & Coleridge 'A' 27:38
29 740 Rudolf Von Grot Serpentine RC 'B' 27:41
30 726 Glyn Parry Kent AC 'B' 27:43
31 753 Charlie May Vale of Aylesbury 27:46
32 741 Sebastian Buhs Serpentine RC 'C' 27:54
33 752 Harry Paton Tonbridge AC 'B'* 28:24
34 714 Brian Cronin Clapham Chasers 'B' 28:45
35 737 Ben Upjohn Oxford City 'A' 28:59
36 747 Gary Warren St Albans Striders 29:22
37 757 Mark Cambridge Woodford Green with Essex Ladies 'C' 29:51
38 719 Eric Dol Herne Hill Harriers 'B' 29:56
39 732 Harry Morton Marshall Milton Keynes AC 'B'* 31:02
40 708 Jon Vintner Blackheath & Bromley Harriers 31:14
41 729 Sam Thompson London Heathside 'B' 31:24
42 724 Tom Wake Ipswich Jaffa RC 'B'* 31:56
43 746 Headley Humphries South London Harriers 'B' 34:17
44 716 Matt Lythell Guildford & Godalming AC* 35:27
45 721 Tom Christopher Highgate Harriers 'B' 35:50