SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 6: Short: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Team Positions after leg 6
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 642 Robert Lightowler Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 16:18 2:01:49 0
2 604 Matt Bray Bedford & County AC 'A' 16:31 2:02:22 0
3 620 Peter Hawkings Highgate Harriers 'A' 16:19 2:03:06 0
4 625 Calum Fraser Kent AC 'A' 16:44 2:03:47 0
5 651 George Duggan Tonbridge AC 'A' 16:01 2:04:31 2
6 635 Jordan Ali Newham & Essex Beagles 'A' 16:10 2:04:53 2
7 601 Matt Cook Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:16 2:05:05 -2
8 655 Angus Holford Woodford Green with Essex Ladies 'A' 16:47 2:05:08 -2
9 606 Stephen Sharp Belgrave Harriers 'A' 16:40 2:06:34 0
10 618 Jayme Rossiter Herne Hill Harriers 'A' 15:40 2:06:35 4
11 609 Ian Crowe-Wright Brighton & Hove 16:16 2:06:58 0
12 630 Harry Wells Luton AC 17:29 2:07:25 -2
13 644 Matthew Bennett Southampton AC 15:52 2:07:31 3
14 645 Rob Wood South London Harriers 'A' 17:07 2:07:59 -1
15 610 Tim Cobden Cambridge & Coleridge 'A' 16:41 2:08:03 0
16 613 Edward Rees Clapham Chasers 'A' 17:39 2:08:22 -4
17 608 Will Fuller Blackheath & Bromley Harriers 16:01 2:08:24 0
18 649 Robert Vallance Thames Valley Harriers 'A' 16:51 2:10:24 1
19 654 Jack Chapman Windsor Slough Eton & Hounslow  17:31 2:10:25 -1
20 631 Ryan Burling Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:27 2:11:40 1
21 615 Mohammed Hashi Ealing Southall & Middlesex AC 17:44 2:11:55 -1
22 622 Ruben Vos Hillingdon AC 17:56 2:13:14 0
23 656 Tommy Bower Woodford Green with Essex Ladies 'B' 17:18 2:14:21 0
24 605 Stephen Headley Bedford & County AC 'B' 17:30 2:15:25 1
25 640 Andrea Fraquelli Serpentine RC 'B' 18:25 2:15:57 -1
26 634 Lee Harthill Nene Valley Harriers* 19:06 2:17:05 1
27 628 Ben Wolfe London Heathside 'A' 18:31 2:17:05 1
28 623 Marcus Catlin Ipswich Jaffa RC 'A' 19:08 2:17:06 -2
29 626 Richard Elliot Kent AC 'B' 18:14 2:17:24 1
30 647 David Hope St Albans Striders 18:06 2:18:01 2
31 619 Mark White Herne Hill Harriers 'B' 19:25 2:18:09 -2
32 637 Ryan Meredith Oxford City 'A' 17:31 2:19:58 3
33 603 Ed Price Barnet & District 18:16 2:20:53 3
34 627 Elliot Hind Leighton Buzzard 19:49 2:22:00 -1
35 653 Tommy Atkins Vale of Aylesbury 18:47 2:22:16 3
36 614 Steven Pidgeon Clapham Chasers 'B' 19:55 2:22:17 -2
37 616 Andrew Flanagan Guildford & Godalming AC* 19:37 2:22:30 0
38 641 Javier Gomez Serpentine RC 'C' 17:23 2:23:03 1
39 621 Dan Higgins Highgate Harriers 'B' 18:32 2:24:50 1
40 639 Simon Barrett Serpentine RC 'A' 17:03 2:24:58 2
41 657 Gareth Cavell Woodford Green with Essex Ladies 'C' 18:56 2:25:49 0
42 646 John Quaintance South London Harriers 'B' 21:44 2:29:47 1
43 629 James Lynch London Heathside 'B' 18:33 2:30:04 2
44 632 Jack Comerford Marshall Milton Keynes AC 'B'* 19:36 2:30:41 0
45 652 Mark Pitcairn-Knowles Tonbridge AC 'B'* 19:19 2:34:18 1
46 624 Mark Leeks Ipswich Jaffa RC 'B'* 21:34 2:40:37 1