SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 6: Short: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Fastest times on leg 6
Pos'n No. Name Team Time
1 618 Jayme Rossiter Herne Hill Harriers 'A' 15:40
2 644 Matthew Bennett Southampton AC 15:52
3 608 Will Fuller Blackheath & Bromley Harriers 16:01
4 651 George Duggan Tonbridge AC 'A' 16:01
5 635 Jordan Ali Newham & Essex Beagles 'A' 16:10
6 609 Ian Crowe-Wright Brighton & Hove 16:16
7 642 Robert Lightowler Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 16:18
8 620 Peter Hawkings Highgate Harriers 'A' 16:19
9 631 Ryan Burling Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:27
10 604 Matt Bray Bedford & County AC 'A' 16:31
11 606 Stephen Sharp Belgrave Harriers 'A' 16:40
12 610 Tim Cobden Cambridge & Coleridge 'A' 16:41
13 625 Calum Fraser Kent AC 'A' 16:44
14 655 Angus Holford Woodford Green with Essex Ladies 'A' 16:47
15 649 Robert Vallance Thames Valley Harriers 'A' 16:51
16 639 Simon Barrett Serpentine RC 'A' 17:03
17 645 Rob Wood South London Harriers 'A' 17:07
18 601 Matt Cook Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:16
19 656 Tommy Bower Woodford Green with Essex Ladies 'B' 17:18
20 641 Javier Gomez Serpentine RC 'C' 17:23
21 630 Harry Wells Luton AC 17:29
22 605 Stephen Headley Bedford & County AC 'B' 17:30
23 637 Ryan Meredith Oxford City 'A' 17:31
24 654 Jack Chapman Windsor Slough Eton & Hounslow  17:31
25 613 Edward Rees Clapham Chasers 'A' 17:39
26 615 Mohammed Hashi Ealing Southall & Middlesex AC 17:44
27 622 Ruben Vos Hillingdon AC 17:56
28 647 David Hope St Albans Striders 18:06
29 626 Richard Elliot Kent AC 'B' 18:14
30 603 Ed Price Barnet & District 18:16
31 640 Andrea Fraquelli Serpentine RC 'B' 18:25
32 628 Ben Wolfe London Heathside 'A' 18:31
33 621 Dan Higgins Highgate Harriers 'B' 18:32
34 629 James Lynch London Heathside 'B' 18:33
35 653 Tommy Atkins Vale of Aylesbury 18:47
36 657 Gareth Cavell Woodford Green with Essex Ladies 'C' 18:56
37 634 Lee Harthill Nene Valley Harriers* 19:06
38 623 Marcus Catlin Ipswich Jaffa RC 'A' 19:08
39 652 Mark Pitcairn-Knowles Tonbridge AC 'B'* 19:19
40 619 Mark White Herne Hill Harriers 'B' 19:25
41 632 Jack Comerford Marshall Milton Keynes AC 'B'* 19:36
42 616 Andrew Flanagan Guildford & Godalming AC* 19:37
43 627 Elliot Hind Leighton Buzzard 19:49
44 614 Steven Pidgeon Clapham Chasers 'B' 19:55
45 624 Mark Leeks Ipswich Jaffa RC 'B'* 21:34
46 646 John Quaintance South London Harriers 'B' 21:44