SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 5: Long: 7664m Road Relay Championships 29 March 2015
Team Positions after leg 5
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 542 Kojo Kyereme Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 24:04 1:45:31 2
2 504 John Eves Bedford & County AC 'A' 24:42 1:45:51 -1
3 520 Chris Rainsford Highgate Harriers 'A' 24:43 1:46:47 2
4 525 Russell Bentley Kent AC 'A' 25:52 1:47:03 -2
5 501 Jack Wyllie Aldershot Farnham & District AC 'A' 25:53 1:47:49 -1
6 555 Gavin Lewis Woodford Green with Essex Ladies 'A' 24:58 1:48:21 3
7 551 Corey De'ath Tonbridge AC 'A' 24:52 1:48:30 3
8 535 Rory Chesser Newham & Essex Beagles 'A' 25:25 1:48:43 -1
9 506 Craig Ruddy Belgrave Harriers 'A' 24:09 1:49:54 6
10 530 Tom Mead Luton AC 27:18 1:49:56 -4
11 509 Stephen Ferroni Brighton & Hove 24:55 1:50:42 5
12 513 Neil Aitken Clapham Chasers 'A' 25:32 1:50:43 2
13 545 Tom Walker South London Harriers 'A' 26:07 1:50:52 -1
14 518 Sean Fitzpatrick Herne Hill Harriers 'A' 27:02 1:50:55 -3
15 510 Oliver Park Cambridge & Coleridge 'A' 26:21 1:51:22 -2
16 544 Matthew Revier Southampton AC 25:09 1:51:39 2
17 508 Tom Desborough Blackheath & Bromley Harriers 29:03 1:52:23 -9
18 554 James McIlroy Windsor Slough Eton & Hounslow  26:50 1:52:54 -1
19 549 Mohamud Aadan Thames Valley Harriers 'A' 24:33 1:53:33 5
20 515 Stephen Elson Ealing Southall & Middlesex AC 27:12 1:54:11 0
21 531 Marcin Fudalej Marshall Milton Keynes AC 'A' 26:43 1:55:13 1
22 522 Simon Connell Hillingdon AC 28:32 1:55:18 -3
23 556 Simon Beedell Woodford Green with Essex Ladies 'B' 26:37 1:57:03 5
24 540 Hendrik Zietsman Serpentine RC 'B' 26:28 1:57:32 8
25 505 Oliver Saville Bedford & County AC 'B' 27:45 1:57:55 2
26 523 Gavin Davies Ipswich Jaffa RC 'A' 27:08 1:57:58 4
27 534 Sam Hunt Nene Valley Harriers* 29:15 1:57:59 -4
28 528 Jonathan Hopkin London Heathside 'A' 29:32 1:58:34 -3
29 519 Matt Munro Herne Hill Harriers 'B' 28:08 1:58:44 0
30 526 Phil Sanders Kent AC 'B' 26:06 1:59:10 7
31 543 Tim Parkin Shaftesbury Barnet Harriers AC 'B'* 32:25 1:59:45 -10
32 547 Martin Whitworth St Albans Striders 29:56 1:59:55 -6
33 527 Benjamin Corfield Leighton Buzzard 30:11 2:02:11 2
34 514 Ross McLeod Clapham Chasers 'B' 30:47 2:02:22 0
35 537 John Atyeo Oxford City 'A' 28:49 2:02:27 4
36 503 Raj Patel Barnet & District 28:08 2:02:37 4
37 516 Rajiv Ratan Guildford & Godalming AC* 31:30 2:02:53 -4
38 553 David Maisey Vale of Aylesbury 30:53 2:03:29 -2
39 541 Pau Herrero Serpentine RC 'C' 27:48 2:05:40 4
40 521 Richard Stewart Highgate Harriers 'B' 30:45 2:06:18 1
41 557 Dave Cox Woodford Green with Essex Ladies 'C' 29:46 2:06:53 1
42 539 Dave Morgan Serpentine RC 'A' 25:21 2:07:55 6
43 546 Gareth Parr South London Harriers 'B' 29:10 2:08:03 1
44 532 James Tuttle Marshall Milton Keynes AC 'B'* 30:20 2:11:05 1
45 529 Andrew Dunderdale London Heathside 'B' 30:18 2:11:31 1
46 552 Joe Watts Tonbridge AC 'B'* 41:40 2:14:59 -8
47 524 Brian Rogers Ipswich Jaffa RC 'B'* 31:45 2:19:03 0