SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 5: Long: 7664m Road Relay Championships 29 March 2015
Fastest times on leg 5
Pos'n No. Name Team Time
1 542 Kojo Kyereme Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 24:04
2 506 Craig Ruddy Belgrave Harriers 'A' 24:09
3 549 Mohamud Aadan Thames Valley Harriers 'A' 24:33
4 504 John Eves Bedford & County AC 'A' 24:42
5 520 Chris Rainsford Highgate Harriers 'A' 24:43
6 551 Corey De'ath Tonbridge AC 'A' 24:52
7 509 Stephen Ferroni Brighton & Hove 24:55
8 555 Gavin Lewis Woodford Green with Essex Ladies 'A' 24:58
9 544 Matthew Revier Southampton AC 25:09
10 539 Dave Morgan Serpentine RC 'A' 25:21
11 535 Rory Chesser Newham & Essex Beagles 'A' 25:25
12 513 Neil Aitken Clapham Chasers 'A' 25:32
13 525 Russell Bentley Kent AC 'A' 25:52
14 501 Jack Wyllie Aldershot Farnham & District AC 'A' 25:53
15 526 Phil Sanders Kent AC 'B' 26:06
16 545 Tom Walker South London Harriers 'A' 26:07
17 510 Oliver Park Cambridge & Coleridge 'A' 26:21
18 540 Hendrik Zietsman Serpentine RC 'B' 26:28
19 556 Simon Beedell Woodford Green with Essex Ladies 'B' 26:37
20 531 Marcin Fudalej Marshall Milton Keynes AC 'A' 26:43
21 554 James McIlroy Windsor Slough Eton & Hounslow  26:50
22 518 Sean Fitzpatrick Herne Hill Harriers 'A' 27:02
23 523 Gavin Davies Ipswich Jaffa RC 'A' 27:08
24 515 Stephen Elson Ealing Southall & Middlesex AC 27:12
25 530 Tom Mead Luton AC 27:18
26 505 Oliver Saville Bedford & County AC 'B' 27:45
27 541 Pau Herrero Serpentine RC 'C' 27:48
28 503 Raj Patel Barnet & District 28:08
29 519 Matt Munro Herne Hill Harriers 'B' 28:08
30 522 Simon Connell Hillingdon AC 28:32
31 537 John Atyeo Oxford City 'A' 28:49
32 508 Tom Desborough Blackheath & Bromley Harriers 29:03
33 546 Gareth Parr South London Harriers 'B' 29:10
34 534 Sam Hunt Nene Valley Harriers* 29:15
35 528 Jonathan Hopkin London Heathside 'A' 29:32
36 557 Dave Cox Woodford Green with Essex Ladies 'C' 29:46
37 547 Martin Whitworth St Albans Striders 29:56
38 527 Benjamin Corfield Leighton Buzzard 30:11
39 529 Andrew Dunderdale London Heathside 'B' 30:18
40 532 James Tuttle Marshall Milton Keynes AC 'B'* 30:20
41 521 Richard Stewart Highgate Harriers 'B' 30:45
42 514 Ross McLeod Clapham Chasers 'B' 30:47
43 553 David Maisey Vale of Aylesbury 30:53
44 516 Rajiv Ratan Guildford & Godalming AC* 31:30
45 524 Brian Rogers Ipswich Jaffa RC 'B'* 31:45
46 543 Tim Parkin Shaftesbury Barnet Harriers AC 'B'* 32:25
47 552 Joe Watts Tonbridge AC 'B'* 41:40