SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 4: Short: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Team Positions after leg 4
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 404 Michael Harrison Bedford & County AC 'A' 15:43 1:21:09 4
2 425 Joshua Haase Kent AC 'A' 16:15 1:21:11 1
3 442 Euan Mackenzie Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 16:37 1:21:27 -1
4 401 Tom Bowerman Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:47 1:21:56 0
5 420 Brahma Pochee Highgate Harriers 'A' 16:31 1:22:04 1
6 430 Tom Kearns Luton AC 18:10 1:22:38 -5
7 435 Niall Sheehan Newham & Essex Beagles 'A' 16:38 1:23:18 0
8 408 Richard Webb Blackheath & Bromley Harriers 16:22 1:23:20 1
9 455 Tomaz Plibersek Woodford Green with Essex Ladies 'A' 16:40 1:23:23 -1
10 451 Alex Howard Tonbridge AC 'A' 16:38 1:23:38 0
11 418 Mohammed Ismail Herne Hill Harriers 'A' 16:44 1:23:53 1
12 445 Joe Lyne South London Harriers 'A' 17:39 1:24:45 -1
13 410 Ross Tennant Cambridge & Coleridge 'A' 16:26 1:25:01 3
14 413 Michael Leong Clapham Chasers 'A' 17:49 1:25:11 -1
15 406 Ed Auden Belgrave Harriers 'A' 16:12 1:25:45 5
16 409 David Boyce Brighton & Hove 17:31 1:25:47 -1
17 454 Jamie Finnigan Windsor Slough Eton & Hounslow  16:58 1:26:04 0
18 444 Max Costley Southampton AC 17:10 1:26:30 0
19 422 Sam Lloyd Hillingdon AC 17:22 1:26:46 0
20 415 Nicholas Landeau Ealing Southall & Middlesex AC 16:59 1:26:59 1
21 443 Dave Bowers Shaftesbury Barnet Harriers AC 'B'* 16:48 1:27:20 2
22 431 Ross Threlfall Marshall Milton Keynes AC 'A' 17:23 1:28:30 2
23 434 Joe Turner Nene Valley Harriers* 17:02 1:28:44 3
24 449 Simon Baptist Thames Valley Harriers 'A' 18:55 1:29:00 -2
25 428 James Wooldridge London Heathside 'A' 17:48 1:29:02 0
26 447 Adam Dunajko St Albans Striders 17:40 1:29:59 4
27 405 Jim McMahon Bedford & County AC 'B' 17:33 1:30:10 4
28 456 Julian Russell Woodford Green with Essex Ladies 'B' 18:16 1:30:26 1
29 419 Keith Newton Herne Hill Harriers 'B' 17:47 1:30:36 3
30 423 John Thorpe Ipswich Jaffa RC 'A' 19:02 1:30:50 -3
31 436 George Bettsworth Newham & Essex Beagles 'B'* 18:51 1:30:59 -3
32 440 Vanrisch Mclean Serpentine RC 'B' 16:46 1:31:04 4
33 416 Rob Myring Guildford & Godalming AC* 18:27 1:31:23 0
34 414 Matthew Carlisle Clapham Chasers 'B' 17:54 1:31:35 1
35 427 Billy Mead Leighton Buzzard 18:30 1:32:00 -1
36 453 Will Tuckett Vale of Aylesbury 18:06 1:32:36 1
37 426 David Longley Kent AC 'B' 18:24 1:33:04 1
38 452 Jordan Saul Tonbridge AC 'B'* 18:38 1:33:19 1
39 437 Aaron Simpson Oxford City 'A' 18:04 1:33:38 2
40 403 Danny Digweed Barnet & District 19:19 1:34:29 0
41 421 Duncan Burbridge Highgate Harriers 'B' 17:30 1:35:33 1
42 457 Ray Dzikowski Woodford Green with Essex Ladies 'C' 17:49 1:37:07 2
43 441 Andrew Maynard Serpentine RC 'C' 19:39 1:37:52 0
44 446 Carl Plumpton South London Harriers 'B' 19:16 1:38:53 1
45 432 Eliot Winter Marshall Milton Keynes AC 'B'* 19:35 1:40:45 1
46 429 John Flahive London Heathside 'B' 19:40 1:41:13 1
47 424 Darren Bond Ipswich Jaffa RC 'B'* 23:26 1:47:18 1
48 439 Daniel De Palol Serpentine RC 'A' 64:16 2:12:20 -34