SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 4: Short: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Fastest times on leg 4
Pos'n No. Name Team Time
1 404 Michael Harrison Bedford & County AC 'A' 15:43
2 406 Ed Auden Belgrave Harriers 'A' 16:12
3 425 Joshua Haase Kent AC 'A' 16:15
4 408 Richard Webb Blackheath & Bromley Harriers 16:22
5 410 Ross Tennant Cambridge & Coleridge 'A' 16:26
6 420 Brahma Pochee Highgate Harriers 'A' 16:31
7 442 Euan Mackenzie Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 16:37
8 435 Niall Sheehan Newham & Essex Beagles 'A' 16:38
9 451 Alex Howard Tonbridge AC 'A' 16:38
10 455 Tomaz Plibersek Woodford Green with Essex Ladies 'A' 16:40
11 418 Mohammed Ismail Herne Hill Harriers 'A' 16:44
12 440 Vanrisch Mclean Serpentine RC 'B' 16:46
13 401 Tom Bowerman Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:47
14 443 Dave Bowers Shaftesbury Barnet Harriers AC 'B'* 16:48
15 454 Jamie Finnigan Windsor Slough Eton & Hounslow  16:58
16 415 Nicholas Landeau Ealing Southall & Middlesex AC 16:59
17 434 Joe Turner Nene Valley Harriers* 17:02
18 444 Max Costley Southampton AC 17:10
19 422 Sam Lloyd Hillingdon AC 17:22
20 431 Ross Threlfall Marshall Milton Keynes AC 'A' 17:23
21 421 Duncan Burbridge Highgate Harriers 'B' 17:30
22 409 David Boyce Brighton & Hove 17:31
23 405 Jim McMahon Bedford & County AC 'B' 17:33
24 445 Joe Lyne South London Harriers 'A' 17:39
25 447 Adam Dunajko St Albans Striders 17:40
26 419 Keith Newton Herne Hill Harriers 'B' 17:47
27 428 James Wooldridge London Heathside 'A' 17:48
28 413 Michael Leong Clapham Chasers 'A' 17:49
29 457 Ray Dzikowski Woodford Green with Essex Ladies 'C' 17:49
30 414 Matthew Carlisle Clapham Chasers 'B' 17:54
31 437 Aaron Simpson Oxford City 'A' 18:04
32 453 Will Tuckett Vale of Aylesbury 18:06
33 430 Tom Kearns Luton AC 18:10
34 456 Julian Russell Woodford Green with Essex Ladies 'B' 18:16
35 426 David Longley Kent AC 'B' 18:24
36 416 Rob Myring Guildford & Godalming AC* 18:27
37 427 Billy Mead Leighton Buzzard 18:30
38 452 Jordan Saul Tonbridge AC 'B'* 18:38
39 436 George Bettsworth Newham & Essex Beagles 'B'* 18:51
40 449 Simon Baptist Thames Valley Harriers 'A' 18:55
41 423 John Thorpe Ipswich Jaffa RC 'A' 19:02
42 446 Carl Plumpton South London Harriers 'B' 19:16
43 403 Danny Digweed Barnet & District 19:19
44 432 Eliot Winter Marshall Milton Keynes AC 'B'* 19:35
45 441 Andrew Maynard Serpentine RC 'C' 19:39
46 429 John Flahive London Heathside 'B' 19:40
47 424 Darren Bond Ipswich Jaffa RC 'B'* 23:26
48 439 Daniel De Palol Serpentine RC 'A' 64:16