SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 3: Long: 7664m Road Relay Championships 29 March 2015
Fastest times on leg 3
Pos'n No. Name Team Time
1 330 John McDonnell Luton AC 23:18
2 342 Richard Goodman Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 23:19
3 320 Shaun Dixon Highgate Harriers 'A' 24:09
4 325 Owen Hind Kent AC 'A' 24:21
5 345 Kevin Quinn South London Harriers 'A' 24:46
6 301 Jack Rowe Aldershot Farnham & District AC 'A' 24:58
7 349 Chris Smith Thames Valley Harriers 'A' 25:04
8 310 Kieran Wood Cambridge & Coleridge 'A' 25:14
9 355 Tom Phillips Woodford Green with Essex Ladies 'A' 25:18
10 335 Dara Chesser Newham & Essex Beagles 'A' 25:19
11 306 Alex Miller Belgrave Harriers 'A' 25:36
12 309 Maxwell Dumbrell Brighton & Hove 25:37
13 304 Josh Lunn Bedford & County AC 'A' 25:41
14 351 Daniel Bradley Tonbridge AC 'A' 25:45
15 322 Rob Thompson Hillingdon AC 25:50
16 318 Simon Coombes Herne Hill Harriers 'A' 25:51
17 339 Hugh Torry Serpentine RC 'A' 25:57
18 357 CJ Shepherd Woodford Green with Essex Ladies 'C' 26:15
19 336 Samatar Farah Newham & Essex Beagles 'B'* 26:25
20 323 Matthew Spencer Ipswich Jaffa RC 'A' 26:29
21 319 Robin Jones Herne Hill Harriers 'B' 26:30
22 327 Peter Mackrell Leighton Buzzard 26:30
23 337 Maxwell Robinson Oxford City 'A' 26:36
24 313 Peter James Clapham Chasers 'A' 26:36
25 343 Dalton McGuigan Shaftesbury Barnet Harriers AC 'B'* 26:41
26 334 Rhys Goddard Nene Valley Harriers* 27:01
27 354 Kieran Wye Windsor Slough Eton & Hounslow  27:03
28 308 Peter Tucker Blackheath & Bromley Harriers 27:04
29 305 Sean Still Bedford & County AC 'B' 27:26
30 356 Tony Russell Woodford Green with Essex Ladies 'B' 27:33
31 340 Benjamin Tolputt Serpentine RC 'B' 27:39
32 315 Peter Flewitt Ealing Southall & Middlesex AC 27:41
33 347 Graham Smith St Albans Striders 27:51
34 314 Luke Davis Clapham Chasers 'B' 28:05
35 328 Matt Collins London Heathside 'A' 28:10
36 331 Gary Blaber Marshall Milton Keynes AC 'A' 28:13
37 344 Matt Hibberd Southampton AC 28:21
38 352 Michael Ellis Tonbridge AC 'B'* 28:21
39 316 Ben Darlow Guildford & Godalming AC* 28:36
40 326 Richard Mathie Kent AC 'B' 28:43
41 341 Ian Benge Serpentine RC 'C' 28:47
42 303 Costa Michael Barnet & District 29:11
43 353 Tim Jones Vale of Aylesbury 30:04
44 346 David Baker South London Harriers 'B' 30:29
45 324 Dave Lumby Ipswich Jaffa RC 'B'* 31:01
46 329 Edward Adams London Heathside 'B' 31:06
47 321 John O'Shea Highgate Harriers 'B' 31:56
48 332 Ian Pheasey Marshall Milton Keynes AC 'B'* 32:44