SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 2: Short: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Team Positions after leg 2
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 204 Jack Douglas Bedford & County AC 'A' 16:14 0:39:45 0
2 208 Philip Sesemann Blackheath & Bromley Harriers 15:43 0:39:54 2
3 201 Adam Clarke Aldershot Farnham & District AC 'A' 15:38 0:40:11 5
4 225 Neil Phillips Kent AC 'A' 16:12 0:40:35 1
5 213 Bryn Reynolds Clapham Chasers 'A' 17:01 0:40:46 -2
6 244 Chris Hilton Southampton AC 16:06 0:40:59 5
7 230 Rhys Lewis Luton AC 17:30 0:41:10 -5
8 251 Miles Weatherseed Tonbridge AC 'A' 16:23 0:41:15 2
9 218 Jack Hillier Herne Hill Harriers 'A' 16:21 0:41:18 4
10 235 Michael Dowling Newham & Essex Beagles 'A' 15:56 0:41:21 8
11 220 Michael Dan Highgate Harriers 'A' 16:36 0:41:24 -2
12 255 Donatas Tumaitis Woodford Green with Essex Ladies 'A' 16:57 0:41:25 -6
13 242 Anthony Whiteman Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 15:41 0:41:31 9
14 254 Aeden O'Brien Windsor Slough Eton & Hounslow  16:40 0:42:03 3
15 239 Martin O'Connell Serpentine RC 'A' 17:09 0:42:07 -1
16 215 Ben Waterman Ealing Southall & Middlesex AC 16:34 0:42:19 5
17 245 Matt Chapman South London Harriers 'A' 17:12 0:42:20 -2
18 209 Louis Taub Brighton & Hove 17:44 0:42:39 -6
19 231 Samuel Winters Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:50 0:42:54 4
20 228 Jacob Howe London Heathside 'A' 18:33 0:43:04 -13
21 210 Richard Park Cambridge & Coleridge 'A' 17:53 0:43:21 -2
22 222 Dean Clark Hillingdon AC 17:55 0:43:34 -2
23 243 Adam Thorpe Shaftesbury Barnet Harriers AC 'B'* 17:10 0:43:51 2
24 206 Will Cockerell Belgrave Harriers 'A' 17:30 0:43:57 0
25 216 Calum Roots Guildford & Godalming AC* 19:02 0:44:20 -9
26 253 Patrick Taylor Vale of Aylesbury 16:59 0:44:26 6
27 247 James McMurray St Albans Striders 16:14 0:44:28 11
28 256 Rob Wilbraham Woodford Green with Essex Ladies 'B' 17:24 0:44:37 2
29 234 Chris Wright Nene Valley Harriers* 17:19 0:44:41 2
30 249 Manuel Da Silva Thames Valley Harriers 'A' 17:57 0:45:01 -2
31 205 Alex Bellew Bedford & County AC 'B' 17:59 0:45:11 -2
32 223 Mark Furnace Ipswich Jaffa RC 'A' 18:22 0:45:19 -6
33 214 Gary Salmon Clapham Chasers 'B' 18:02 0:45:36 2
34 236 Dale Clutterbuck Newham & Essex Beagles 'B'* 16:05 0:45:43 9
35 226 Ben Smith Kent AC 'B' 18:08 0:45:57 1
36 203 James Taylor Barnet & District 17:50 0:45:59 1
37 221 Oliver Keane Highgate Harriers 'B' 17:01 0:46:07 5
38 219 Gary Ironmonger Herne Hill Harriers 'B' 17:34 0:46:19 3
39 252 William Whitmore Tonbridge AC 'B'* 17:54 0:46:20 0
40 202 Mike Boucher Aldershot Farnham & District AC 'B'* 19:01 0:46:33 -6
41 240 Sergio Gonzalez Manzaneque Serpentine RC 'B' 18:08 0:46:39 -1
42 227 Warren Rose Leighton Buzzard 20:03 0:47:00 -15
43 232 Chris Dunn Marshall Milton Keynes AC 'B'* 18:41 0:48:26 1
44 237 John Exley Oxford City 'A' 21:30 0:48:58 -11
45 246 Andy Tindall South London Harriers 'B' 18:52 0:49:08 1
46 241 Richard-C Edmonds Serpentine RC 'C' 19:40 0:49:26 -1
47 229 Paul Lemmon London Heathside 'B' 19:50 0:50:27 0
48 224 Rossi Copsey Ipswich Jaffa RC 'B'* 21:09 0:52:51 0
49 257 Simon Rayner Woodford Green with Essex Ladies 'C' 19:52 0:53:03 0
50 250 Scott Brewer Thames Valley Harriers 'B' 21:45 0:56:45 0