SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 2: Short: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Fastest times on leg 2
Pos'n No. Name Team Time
1 201 Adam Clarke Aldershot Farnham & District AC 'A' 15:38
2 242 Anthony Whiteman Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 15:41
3 208 Philip Sesemann Blackheath & Bromley Harriers 15:43
4 235 Michael Dowling Newham & Essex Beagles 'A' 15:56
5 236 Dale Clutterbuck Newham & Essex Beagles 'B'* 16:05
6 244 Chris Hilton Southampton AC 16:06
7 225 Neil Phillips Kent AC 'A' 16:12
8 204 Jack Douglas Bedford & County AC 'A' 16:14
9 247 James McMurray St Albans Striders 16:14
10 218 Jack Hillier Herne Hill Harriers 'A' 16:21
11 251 Miles Weatherseed Tonbridge AC 'A' 16:23
12 215 Ben Waterman Ealing Southall & Middlesex AC 16:34
13 220 Michael Dan Highgate Harriers 'A' 16:36
14 254 Aeden O'Brien Windsor Slough Eton & Hounslow  16:40
15 231 Samuel Winters Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:50
16 255 Donatas Tumaitis Woodford Green with Essex Ladies 'A' 16:57
17 253 Patrick Taylor Vale of Aylesbury 16:59
18 213 Bryn Reynolds Clapham Chasers 'A' 17:01
19 221 Oliver Keane Highgate Harriers 'B' 17:01
20 239 Martin O'Connell Serpentine RC 'A' 17:09
21 243 Adam Thorpe Shaftesbury Barnet Harriers AC 'B'* 17:10
22 245 Matt Chapman South London Harriers 'A' 17:12
23 234 Chris Wright Nene Valley Harriers* 17:19
24 256 Rob Wilbraham Woodford Green with Essex Ladies 'B' 17:24
25 230 Rhys Lewis Luton AC 17:30
26 206 Will Cockerell Belgrave Harriers 'A' 17:30
27 219 Gary Ironmonger Herne Hill Harriers 'B' 17:34
28 209 Louis Taub Brighton & Hove 17:44
29 203 James Taylor Barnet & District 17:50
30 210 Richard Park Cambridge & Coleridge 'A' 17:53
31 252 William Whitmore Tonbridge AC 'B'* 17:54
32 222 Dean Clark Hillingdon AC 17:55
33 249 Manuel Da Silva Thames Valley Harriers 'A' 17:57
34 205 Alex Bellew Bedford & County AC 'B' 17:59
35 214 Gary Salmon Clapham Chasers 'B' 18:02
36 226 Ben Smith Kent AC 'B' 18:08
37 240 Sergio Gonzalez Manzaneque Serpentine RC 'B' 18:08
38 223 Mark Furnace Ipswich Jaffa RC 'A' 18:22
39 228 Jacob Howe London Heathside 'A' 18:33
40 232 Chris Dunn Marshall Milton Keynes AC 'B'* 18:41
41 246 Andy Tindall South London Harriers 'B' 18:52
42 202 Mike Boucher Aldershot Farnham & District AC 'B'* 19:01
43 216 Calum Roots Guildford & Godalming AC* 19:02
44 241 Richard-C Edmonds Serpentine RC 'C' 19:40
45 229 Paul Lemmon London Heathside 'B' 19:50
46 257 Simon Rayner Woodford Green with Essex Ladies 'C' 19:52
47 227 Warren Rose Leighton Buzzard 20:03
48 224 Rossi Copsey Ipswich Jaffa RC 'B'* 21:09
49 237 John Exley Oxford City 'A' 21:30
50 250 Scott Brewer Thames Valley Harriers 'B' 21:45