SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 1: Long: 7664m Road Relay Championships 29 March 2015
Team Positions after leg 1
Pos'n No. Name Team Time
1 104 Mark Draper Bedford & County AC 'A' 23:31
2 130 Ian Kimpton Luton AC 23:40
3 113 Andrew Maud Clapham Chasers 'A' 23:45
4 108 Alex Bruce-Littlewood Blackheath & Bromley Harriers 24:11
5 125 Christopher Greenwood Kent AC 'A' 24:23
6 155 Martyn Cryer Woodford Green with Essex Ladies 'A' 24:28
7 128 Tom Aldred London Heathside 'A' 24:31
8 101 Gus Cockle Aldershot Farnham & District AC 'A' 24:33
9 120 Robel Bahelbi Highgate Harriers 'A' 24:48
10 151 Ryan Driscoll Tonbridge AC 'A' 24:52
11 144 Alex Wall-Clarke Southampton AC 24:53
12 109 Howard Bristow Brighton & Hove 24:55
13 118 Mike Cummings Herne Hill Harriers 'A' 24:57
14 139 John Franklin Serpentine RC 'A' 24:58
15 145 Ryan Evans South London Harriers 'A' 25:08
16 116 Gilbert Grundy  Guildford & Godalming AC* 25:18
17 154 Alex Goodall Windsor Slough Eton & Hounslow  25:23
18 135 Jake Waldron Newham & Essex Beagles 'A' 25:25
19 110 Jonathan Escalante-Phillips Cambridge & Coleridge 'A' 25:28
20 122 James Laing Hillingdon AC 25:39
21 115 Jamie Taylor-Caldwell Ealing Southall & Middlesex AC 25:45
22 142 Matthew Grant Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 25:50
23 131 Michal Glowacki Marshall Milton Keynes AC 'A' 26:04
24 106 Mark Pollard Belgrave Harriers 'A' 26:27
25 143 Ashok Mathur Shaftesbury Barnet Harriers AC 'B'* 26:41
26 123 Ryan Ostler Ipswich Jaffa RC 'A' 26:57
27 127 Jordan Clay Leighton Buzzard 26:57
28 149 Mark Haskett Thames Valley Harriers 'A' 27:04
29 105 Craig Emmerson Bedford & County AC 'B' 27:12
30 156 Daniel Mann Woodford Green with Essex Ladies 'B' 27:13
31 134 Adam Birch Nene Valley Harriers* 27:22
32 153 Christian von Eitzen Vale of Aylesbury 27:27
33 137 Heath Bampton Oxford City 'A' 27:28
34 102 Richard Batchelor Aldershot Farnham & District AC 'B'* 27:32
35 114 Matthew Dickinson Clapham Chasers 'B' 27:34
36 126 Stuart Beaney Kent AC 'B' 27:49
37 103 Ben Boxer Barnet & District 28:09
38 147 Joseph Dunn St Albans Striders 28:14
39 152 Cameron Knapp Tonbridge AC 'B'* 28:26
40 140 Michele Bottone Serpentine RC 'B' 28:31
41 119 Simon Messenger Herne Hill Harriers 'B' 28:45
42 121 Alex Davidson Highgate Harriers 'B' 29:06
43 136 Andre Duque Newham & Essex Beagles 'B'* 29:38
44 132 Samuel Deathe Marshall Milton Keynes AC 'B'* 29:45
45 141 Luke Parker Serpentine RC 'C' 29:46
46 146 Andy Collins South London Harriers 'B' 30:16
47 129 Jo McKeown London Heathside 'B' 30:37
48 124 Carl Ashton Ipswich Jaffa RC 'B'* 31:42
49 157 Tel McCarthy Woodford Green with Essex Ladies 'C' 33:11
50 150 Jason Sewards Thames Valley Harriers 'B' 35:00