SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 12: Short: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Team Positions after leg 12
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss improved
1 1242 Kyle Langford Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 16:21 4:05:27 0
2 1225 Mark Hall Kent AC 'A' 16:12 4:07:33 0 0.5
3 1235 Wayne Bell Newham & Essex Beagles 'A' 17:15 4:08:54 0 15
4 1251 Luca Russo Tonbridge AC 'A' 16:02 4:09:15 1 3
5 1204 Andrew McMulkin Bedford & County AC 'A' 16:22 4:09:20 -1 0
6 1206 Taras Telkovsky Belgrave Harriers 'A' 16:26 4:10:16 0 3.5
7 1255 Matt Shone Woodford Green with Essex Ladies 'A' 16:08 4:10:52 1 -1
8 1201 Charlie Critchley Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:17 4:11:37 -1 -5
9 1220 Peter Downie Highgate Harriers 'A' 16:46 4:11:52 0 -5
10 1218 John Tayleur Herne Hill Harriers 'A' 16:45 4:16:55 0 6.5
11 1244 Scott Edgington Southampton AC 16:43 4:19:10 0 4
12 1209 Zared Hale Brighton & Hove 17:12 4:21:06 0
13 1213 Mick Keating Clapham Chasers 'A' 17:26 4:22:03 0
14 1210 Alex Eggeman Cambridge & Coleridge 'A' 17:27 4:23:21 0 13
15 1245 Simon Manning South London Harriers 'A' 17:51 4:24:18 1
16 1215 Malik Ouzia Ealing Southall & Middlesex AC 18:40 4:25:04 -1 9.5
17 1230 Tom Best Luton AC 18:26 4:26:12 0 5.5
18 1231 Thomas Comerford Marshall Milton Keynes AC 'A' 17:05 4:26:32 1 -5
19 1254 Ben Pointing Windsor Slough Eton & Hounslow  17:10 4:27:53 3
20 1256 Bertie Powell Woodford Green with Essex Ladies 'B' 16:43 4:27:57 3
21 1222 Sam Blanshard Hillingdon AC 17:52 4:28:02 0 -1
22 1208 Rob Yates Blackheath & Bromley Harriers 18:51 4:28:53 -2 -9.5
23 1249 Philip Wetton Thames Valley Harriers 'A' 20:56 4:30:15 -5 -7
24 1240 Andrew Reeves Serpentine RC 'B' 17:24 4:30:16 0 -1.5
25 1205 Scott Proctor Bedford & County AC 'B' 17:29 4:30:24 0
26 1228 Richard Macaulay London Heathside 'A' 17:41 4:30:58 0 -3.5
27 1239 Hussein Ahmed Serpentine RC 'A' 16:39 4:32:15 1 -19
28 1226 Lennard Reilly Kent AC 'B' 19:12 4:37:09 1
29 1237 Nick Jones Oxford City 'A' 17:25 4:37:21 1
30 1223 Steve Fraser-Lim Ipswich Jaffa RC 'A' 18:23 4:40:18 1 2
31 1227 Chris Norman Leighton Buzzard 18:06 4:41:21 2
32 1247 Stuart Middleton St Albans Striders 18:39 4:41:39 0
33 1203 Chris Thurston Barnet & District 17:02 4:43:32 1
34 1214 Simon Rowley Clapham Chasers 'B' 20:59 4:48:18 1
35 1241 James Gwyther Serpentine RC 'C' 18:18 4:48:21 1
36 1253 Ian Thompson Vale of Aylesbury 21:37 4:53:10 1 -10.5
37 1219 Marcelo Fortes Herne Hill Harriers 'B' 23:12 4:57:16 1
38 1257 Andy Coleman Woodford Green with Essex Ladies 'C' 17:51 4:57:27 1
39 1229 Dan McKeown London Heathside 'B' 17:58 4:57:58 1