SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 11: Long: 7664m Road Relay Championships 29 March 2015
Team Positions after leg 11
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 1142 Glen Watts Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 24:32 3:49:06 1
2 1125 James Connor Kent AC 'A' 24:49 3:51:21 1
3 1135 John Pike Newham & Essex Beagles 'A' 27:30 3:51:39 -2
4 1104 Luke Humphreys Bedford & County AC 'A' 25:03 3:52:58 1
5 1151 Greg Cole Tonbridge AC 'A' 26:19 3:53:13 -1
6 1106 Paskar Owor Belgrave Harriers 'A' 23:46 3:53:50 3
7 1101 Joe Morwood Aldershot Farnham & District AC 'A' 24:32 3:54:20 0
8 1155 Ed Shepherd Woodford Green with Essex Ladies 'A' 24:45 3:54:44 0
9 1120 Jonny Laybourn Highgate Harriers 'A' 25:58 3:55:06 -3
10 1118 Jeff Cunningham Herne Hill Harriers 'A' 26:25 4:00:10 0
11 1144 Jamie Knapp Southampton AC 26:11 4:02:27 0
12 1109 Graham Godden Brighton & Hove 26:54 4:03:54 0
13 1113 Tal Ramsay Clapham Chasers 'A' 27:19 4:04:37 0
14 1110 Alastair Hodges Cambridge & Coleridge 'A' 26:43 4:05:54 1
15 1115 Christopher Hepworth Ealing Southall & Middlesex AC 25:59 4:06:24 2
16 1145 Liam Hatcher South London Harriers 'A' 27:46 4:06:27 -2
17 1130 Liam McNabola Luton AC 28:27 4:07:46 -1
18 1149 Ewan Ross Thames Valley Harriers 'A' 28:43 4:09:19 0
19 1131 Mark Palser Marshall Milton Keynes AC 'A' 27:00 4:09:27 1
20 1108 James Poole Blackheath & Bromley Harriers 28:46 4:10:02 -1
21 1122 Martin Bateman Hillingdon AC 26:26 4:10:10 0
22 1154 Simon Millett Windsor Slough Eton & Hounslow  26:09 4:10:43 1
23 1156 Daniel Steel Woodford Green with Essex Ladies 'B' 26:41 4:11:14 -1
24 1140 Xavier Gruot Serpentine RC 'B' 27:13 4:12:52 2
25 1105 Alan Turnbull Bedford & County AC 'B' 27:34 4:12:55 0
26 1128 Adam Kirk-Smith London Heathside 'A' 26:09 4:13:17 1
27 1134 Rob Lornie Nene Valley Harriers* 30:35 4:15:20 -3
28 1139 Glenn Hughes Serpentine RC 'A' 25:31 4:15:36 1
29 1126 Thomas Muddiman Kent AC 'B' 28:00 4:17:57 -1
30 1137 Les Newell Oxford City 'A' 26:54 4:19:56 0
31 1123 Will Law Ipswich Jaffa RC 'A' 27:38 4:21:55 0
32 1147 Nairn McWilliams St Albans Striders 28:25 4:23:00 1
33 1127 Adam Haylock Leighton Buzzard 28:52 4:23:15 -1
34 1103 Tim Edwards Barnet & District 30:41 4:26:30 0
35 1114 Reuben McGregor Clapham Chasers 'B' 28:36 4:27:19 0
36 1141 Bartosz Porzuczek Serpentine RC 'C' 28:38 4:30:03 0
37 1153 Mark Richards Vale of Aylesbury 29:59 4:31:33 0
38 1119 Dan Hallam Herne Hill Harriers 'B' 30:44 4:34:04 0
39 1157 Rob Quantrell Woodford Green with Essex Ladies 'C' 28:58 4:39:36 0
40 1129 Tony Killilea London Heathside 'B' 29:12 4:40:00 0