SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 10: Short: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Team Positions after leg 10
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 1035 Frank Baddick Newham & Essex Beagles 'A' 15:19 3:24:09 1
2 1042 Ben Rochford Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 16:38 3:24:34 -1
3 1025 Tim Lawrence Kent AC 'A' 16:38 3:26:32 0
4 1051 Dominic Brown Tonbridge AC 'A' 15:45 3:26:54 1
5 1004 Neil Miller Bedford & County AC 'A' 17:02 3:27:55 -1
6 1020 Ben Pochee Highgate Harriers 'A' 17:04 3:29:08 0
7 1001 Matthew Arnold Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:44 3:29:48 0
8 1055 Andrew Mariani Woodford Green with Essex Ladies 'A' 15:56 3:29:59 1
9 1006 Andrius Jaksevicius Belgrave Harriers 'A' 16:38 3:30:04 -1
10 1018 Lascelles Hussey Herne Hill Harriers 'A' 17:11 3:33:45 0
11 1044 Martin Johnson Southampton AC 16:53 3:36:16 0
12 1009 Tim Lunnon Brighton & Hove 17:06 3:37:00 1
13 1013 James Neave Clapham Chasers 'A' 17:41 3:37:18 -1
14 1045 Fred Manning South London Harriers 'A' 17:42 3:38:41 1
15 1010 Graeme Kennedy Cambridge & Coleridge 'A' 18:38 3:39:11 -1
16 1030 Jahmal Williams Luton AC 18:07 3:39:19 0
17 1015 Luke Nicholas Ealing Southall & Middlesex AC 17:27 3:40:25 1
18 1049 Andrew Mitchell Thames Valley Harriers 'A' 18:02 3:40:36 -1
19 1008 Georges Vacharopoulos Blackheath & Bromley Harriers 17:28 3:41:16 0
20 1031 Graham Jones Marshall Milton Keynes AC 'A' 17:18 3:42:27 1
21 1022 Philip Warburton Hillingdon AC 17:49 3:43:44 2
22 1056 Jim Roche Woodford Green with Essex Ladies 'B' 18:05 3:44:33 2
23 1054 Dereece Green Windsor Slough Eton & Hounslow  19:31 3:44:34 -3
24 1034 Dave Neal Nene Valley Harriers* 18:50 3:44:45 -2
25 1005 James Medley Bedford & County AC 'B' 18:40 3:45:21 0
26 1040 Nicola Barberis Negra Serpentine RC 'B' 17:23 3:45:39 0
27 1028 Edward Garrett London Heathside 'A' 18:17 3:47:08 0
28 1026 Tom Webb Kent AC 'B' 18:23 3:49:57 1
29 1039 David-P Evans Serpentine RC 'A' 17:44 3:50:05 1
30 1037 Simon Fisher Oxford City 'A' 17:31 3:53:02 1
31 1023 Wilf Campbell Ipswich Jaffa RC 'A' 23:18 3:54:17 -3
32 1027 Charlie Mead Leighton Buzzard 18:32 3:54:23 0
33 1047 George Withers St Albans Striders 17:58 3:54:35 0
34 1003 David Wilcock Barnet & District 18:29 3:55:49 1
35 1014 Tom Mitchell Clapham Chasers 'B' 19:28 3:58:43 1
36 1041 Alex Malzer Serpentine RC 'C' 20:27 4:01:25 1
37 1053 Alan Roberts Vale of Aylesbury 20:31 4:01:34 1
38 1019 James Ward Herne Hill Harriers 'B' 26:37 4:03:20 -4
39 1057 Alun Evans Woodford Green with Essex Ladies 'C' 27:21 4:10:38 0
40 1029 Alex Macaulay London Heathside 'B' 20:24 4:10:48 0
41 1046 Phil Todd South London Harriers 'B' 21:53 4:20:48 1