SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 10: Short: 5053m Road Relay Championships 29 March 2015
Fastest times on leg 10
Pos'n No. Name Team Time
1 1035 Frank Baddick Newham & Essex Beagles 'A' 15:19
2 1051 Dominic Brown Tonbridge AC 'A' 15:45
3 1055 Andrew Mariani Woodford Green with Essex Ladies 'A' 15:56
4 1042 Ben Rochford Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 16:38
5 1025 Tim Lawrence Kent AC 'A' 16:38
6 1006 Andrius Jaksevicius Belgrave Harriers 'A' 16:38
7 1001 Matthew Arnold Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:44
8 1044 Martin Johnson Southampton AC 16:53
9 1004 Neil Miller Bedford & County AC 'A' 17:02
10 1020 Ben Pochee Highgate Harriers 'A' 17:04
11 1009 Tim Lunnon Brighton & Hove 17:06
12 1018 Lascelles Hussey Herne Hill Harriers 'A' 17:11
13 1031 Graham Jones Marshall Milton Keynes AC 'A' 17:18
14 1040 Nicola Barberis Negra Serpentine RC 'B' 17:23
15 1015 Luke Nicholas Ealing Southall & Middlesex AC 17:27
16 1008 Georges Vacharopoulos Blackheath & Bromley Harriers 17:28
17 1037 Simon Fisher Oxford City 'A' 17:31
18 1013 James Neave Clapham Chasers 'A' 17:41
19 1045 Fred Manning South London Harriers 'A' 17:42
20 1039 David-P Evans Serpentine RC 'A' 17:44
21 1022 Philip Warburton Hillingdon AC 17:49
22 1047 George Withers St Albans Striders 17:58
23 1049 Andrew Mitchell Thames Valley Harriers 'A' 18:02
24 1056 Jim Roche Woodford Green with Essex Ladies 'B' 18:05
25 1030 Jahmal Williams Luton AC 18:07
26 1028 Edward Garrett London Heathside 'A' 18:17
27 1026 Tom Webb Kent AC 'B' 18:23
28 1003 David Wilcock Barnet & District 18:29
29 1027 Charlie Mead Leighton Buzzard 18:32
30 1010 Graeme Kennedy Cambridge & Coleridge 'A' 18:38
31 1005 James Medley Bedford & County AC 'B' 18:40
32 1034 Dave Neal Nene Valley Harriers* 18:50
33 1014 Tom Mitchell Clapham Chasers 'B' 19:28
34 1054 Dereece Green Windsor Slough Eton & Hounslow  19:31
35 1029 Alex Macaulay London Heathside 'B' 20:24
36 1041 Alex Malzer Serpentine RC 'C' 20:27
37 1053 Alan Roberts Vale of Aylesbury 20:31
38 1046 Phil Todd South London Harriers 'B' 21:53
39 1023 Wilf Campbell Ipswich Jaffa RC 'A' 23:18
40 1019 James Ward Herne Hill Harriers 'B' 26:37
41 1057 Alun Evans Woodford Green with Essex Ladies 'C' 27:21