The 50th Wolverton 5 - 29 November 2014 - In Finish Order

Posn M/F Cat Bucks No.   Cat Club Time Chip
1 1 1 1 Ian Kimpton MS Luton AC 24:19 24:18
2 2 2 325 Toby Spencer MS Coventry Godiva Harriers 24:22 24:21
3 3 3 88 Ben Dijkstra MS Leicester Coritanian AC 24:39 24:39
4 4 4 297 David Wardle MS North Herts Road Runners 24:57 24:56
5 5 5 Bucks 289 Steve Tuttle MS Marshall Milton Keynes AC 25:09 25:08
6 6 6 25 Thomas Beedell MS Woodford Green & Essex Ladies AC 25:19 25:18
7 7 7 141 Daniel Woodgate MS Luton AC 25:51 25:49
8 8 8 Bucks 263 Liam Smith MS Marshall Milton Keynes AC 26:02 26:01
9 9 9 261 Andrew Siggers MS Kenilworth Runners 26:14 26:13
10 10 10 204 Andrew McMulkin MS Bedford & County AC 26:21 26:21
11 11 11 302 Kieran White MS Hercules Wimbledon 26:30 26:29
12 12 12 217 Damian Nevins MS Harrow AC 26:34 26:33
13 13 13 228 Craig Palmer MS Ampthill & Flitwick Flyers 26:36 26:35
14 14 14 Bucks 138 Chris Hearn MS Marshall Milton Keynes AC 26:39 26:39
15 15 15 Bucks 24 Simon Beedell MS Woodford Green & Essex Ladies AC 26:57 26:56
16 16 1 68 Jim Cooper M40 Harrow AC 26:59 26:57
17 17 16 57 Jordan Clay MS Leighton Buzzard AC 27:00 26:57
18 18 17 Bucks 307 Sam Winters MS Marshall Milton Keynes AC 27:00 26:59
19 19 18 232 James Parrott MS Coventry Godiva Harriers 27:01 27:01
20 20 2 Bucks 223 Eddie O'Gorman M40 Chiltern Harriers 27:15 27:14
21 21 19 49 Josh Cara MS Kettering Town Harriers 27:16 27:15
22 22 20 310 Glen Wright-Colopy MS Harrow AC 27:16 27:14
23 23 21 20 Namir Batavia MS Coventry Godiva Harriers 27:19 27:19
24 24 22 291 John Uff MS Huntingdonshire AC 27:28 27:26
25 25 23 271 Sean Still MS Bedford & County AC 27:36 27:34
26 1 1 309 Katrina Wootton FS Coventry Godiva Harriers 27:40 27:38
27 26 24 Bucks 191 Josh Lyman MS Marshall Milton Keynes AC 27:42 27:41
28 27 25 Bucks 304 Sean Wilson MS Vale of Aylesbury AC 27:43 27:40
29 28 26 74 Peter Currington MS Rugby & Northampton AC 27:49 27:47
30 29 27 Bucks 163 Graham Jones MS Marshall Milton Keynes AC 27:49 27:44
31 30 3 240 Grant Ramsay M40 Fairlands Valley Spartans 27:55 27:54
32 31 28 103 Ryan Faulkner MS Herts Phoenix AC 28:07 28:04
33 32 29 347 Mark Palser MS Marshall Milton Keynes AC 28:14 28:13
34 33 30 245 Maxwell Robinson MS Oxford City AC 28:21 28:18
35 34 31 157 Kieran Jack MS Nene Valley Harriers 28:24 28:23
36 35 4 Bucks 276 Martyn Summerfield M40 Vale of Aylesbury AC 28:26 28:24
37 36 32 Bucks 62 Tom Comerford MS Marshall Milton Keynes AC 28:36 28:34
38 37 5 Bucks 30 Gary Blaber M40 Marshall Milton Keynes AC 28:52 28:49
39 38 6 272 Stuart Still M40 Bedford & County AC 29:04 29:02
40 39 33 246 Niall Robinson MS Brighton & Hove AC 29:07 29:05
41 40 34 Bucks 135 Adam Haylock MS Leighton Buzzard AC 29:16 29:12
42 41 35 331 Samuel Deathe MS Marshall Milton Keynes AC 29:21 29:18
43 42 7 227 Andy Pacey M40 Silson Joggers AC 29:24 29:22
44 43 1 125 Andy Green M50 Team East Haddon 29:33 29:30
45 44 36 343 Giles Shorley MS Ampthill & Flitwick Flyers 29:38 29:36
46 2 2 112 Gill Fullen FS Bedford Harriers 29:40 29:38
47 45 8 Bucks 82 James Darcy M40 Silson Joggers AC 29:43 29:40
48 46 9 Bucks 298 Andrew Wasdell M40 Marshall Milton Keynes AC 29:47 29:45
49 47 37 175 Andrew Kirschner MS Shenley Striders 29:48 29:43
50 48 10 294 Paul Veitch M40 Riverside Runners 29:49 29:45
51 49 38 212 Lee Murphy MS Stopsley Striders 29:50 29:48
52 3 3 Bucks 248 Elle Roche FS Marshall Milton Keynes AC 29:52 29:50
53 50 39 285 Wes Trigg MS Bearbrook Running Club 29:55 29:51
54 4 1 107 Anna Folland F35 Bedford Harriers 29:59 29:56
55 51 40 353 Tim Inchley MS Leighton Buzzard AC 30:00 29:56
56 52 41 Bucks 99 Stuart Ellison MS Marshall Milton Keynes AC 30:09 30:08
57 53 42 306 Danny Winn MS Bedford Harriers 30:16 30:13
58 54 11 16 Sean Barker M40 Huntingdonshire AC 30:19 30:15
59 55 43 344 Tom Dallamore MS Corby AC 30:24 30:21
60 56 2 18 Tony Barnes M50 Bedford Harriers 30:26 30:22
61 5 4 79 Alice Daniel FS Charnwood AC 30:28 30:25
62 57 44 Bucks 94 Chris Dunn MS Marshall Milton Keynes AC 30:28 30:25
63 6 5 247 Rachel Robinson FS Aldershot, Farnham & District AC 30:30 30:27
64 58 12 Bucks 26 James Bell M40 Leighton Buzzard AC 30:31 30:27
65 59 13 194 Marvin Malia M40 Sinfield Running Club 30:33 30:33
66 60 45 260 William Shippin MS UK Netrunners 30:37 30:33
67 61 46 229 Andrew Palombella MS Bedford Harriers 30:48 30:44
68 62 47 352 Paul Gooding MS Bedford & County AC 31:00 30:57
69 63 48 356 Brian Gray MS Silson Joggers AC 31:04 30:57
70 64 1 Bucks 262 John Skelton M60 Marshall Milton Keynes AC 31:10 31:05
71 65 14 Bucks 221 Chris Nicholson M40 Marshall Milton Keynes AC 31:20 31:16
72 66 15 Bucks 242 Carl Reynolds M40 Marshall Milton Keynes AC 31:24 31:19
73 67 16 19 Stuart Bartlett M40 Team Balancise 31:25 31:22
74 7 6 185 Nadine Lewycky FS 31:25 31:17
75 68 49 300 Cosmo Wellings MS Rugby School 31:28 31:18
76 69 3 22 Martin Beare M50 Ampthill & Flitwick Flyers 31:29 31:26
77 70 50 143 Ian Hewitt MS Sinfield Running Club 31:30 31:27
78 71 51 365 Steve Norris MS Harrow AC 31:33 31:32
79 72 17 274 Gary Stratford M40 Leighton Buzzard AC 31:34 31:29
80 73 18 58 Paul Clifford-Jones M40 Redway Runners 31:42 31:35
81 74 52 326 Daniel Brumby MS Marshall Milton Keynes AC 31:59 31:56
82 75 4 188 Neil Lovesey M50 Bedford Harriers 32:00 31:54
83 76 5 80 Tim Daniel M50 32:04 31:56
84 8 7 129 Rebecca Hall FS Corby AC 32:05 32:04
85 77 53 357 Tony Daglish MS Redway Runners 32:13 32:07
86 9 8 Bucks 268 Charlotte Steptoe FS Vale of Aylesbury AC 32:24 32:22
87 78 19 Bucks 189 John Loxley M40 Redway Runners 32:27 32:21
88 79 54 Bucks 61 Jack Comerford MS Marshall Milton Keynes AC 32:28 32:23
89 80 55 38 Kevin Brown MS Buckingham & Stowe RC 32:30 32:24
90 81 2 226 Barry Osborne M60 Fairlands Valley Spartans 32:30 32:22
91 82 20 Bucks 166 Neil Jones M40 Marshall Milton Keynes AC 32:37 32:32
92 83 6 168 Phil Jones M50 Marshall Milton Keynes AC 32:39 32:39
93 84 56 Bucks 34 Sam Bradley MS Marshall Milton Keynes AC 32:45 32:44
94 85 7 333 John Chapman M50 Stopsley Striders 32:53 32:48
95 86 8 17 Gary Barnes M50 Riverside Runners 33:08 32:59
96 87 57 345 Mike Dallamore MS Corby AC 33:08 32:59
97 10 9 172 Sarah Kerr FS Bedford & County AC 33:10 33:04
98 11 1 91 Gail Duckworth F55 Leighton Buzzard AC 33:12 33:07
99 88 9 44 Jim Buttleman M50 Leighton Fun Runners 33:13 33:07
100 12 10 323 Katy Young FS 33:15 33:11
101 13 11 169 Ruth Jones FS Nene Valley Harriers 33:16 33:11
102 89 58 346 Chris St Ledger Harris MS Shenley Striders 33:20 33:10
103 14 12 Bucks 55 Gemma Childs FS Marshall Milton Keynes AC 33:23 33:21
104 90 10 85 Jeremy Day M50 Ampthill & Flitwick Flyers 33:25 33:17
105 91 11 279 Tony Thompson M50 Luton AC 33:29 33:22
106 92 21 139 Steve Heighway M40 Rugby & Northampton AC 33:32 33:27
107 93 12 Bucks 244 Alan Roberts M50 Vale of Aylesbury AC 33:37 33:31
108 15 13 314 Lily Carmichael FS Rugby & Northampton AC 33:41 33:38
109 94 22 47 Stewart Campbell M40 33:43 33:39
110 95 13 140 Maurice Hemingway M50 Riverside Runners 33:48 33:35
111 96 23 147 Graham Hollowell M40 Wootton Road Runners 33:50 33:41
112 97 59 351 Warwick Payne MS Redway Runners 33:52 33:46
113 98 60 321 Sam Spinks MS Resultsbase 34:10 34:01
114 99 14 59 David Coker M50 Ampthill & Flitwick Flyers 34:20 34:12
115 100 61 359 Andrew Robertson MS Bedford Harriers 34:25 34:18
116 101 15 4 Martin Addrison M50 Leighton Fun Runners 34:29 34:23
117 102 24 Bucks 35 David Breingan M40 Chiltern Harriers 34:33 34:26
118 103 62 355 Jakob Ebrey MS 34:34 34:25
119 104 16 238 Richard Popiel M50 Silson Joggers AC 34:37 34:27
120 105 25 199 Rob McGreal M40 Redway Runners 34:47 34:33
121 106 17 282 Mark Tinkler M50 Bedford Harriers 34:55 34:40
122 16 1 Bucks 165 Julie Jones F45 Marshall Milton Keynes AC 34:59 34:52
123 107 63 292 Conor Vale MS 35:03 34:54
124 108 26 265 Richard Stanley M40 Ampthill & Flitwick Flyers 35:06 34:55
125 109 3 40 Alan Burgin M60 Huntingdonshire AC 35:07 34:54
126 110 64 335 Kelvin Smith MS Marshall Milton Keynes AC 35:10 35:03
127 111 4 Bucks 130 John Hamilton M60 Marshall Milton Keynes AC 35:14 35:04
128 17 2 117 Caroline Gilby F45 Ampthill & Flitwick Flyers 35:18 35:12
129 112 65 278 Robert Thompson MS 35:19 35:13
130 113 66 362 Neil Summerfield MS 35:19 35:15
131 18 2 305 Sam Windebank F35 Riverside Runners 35:21 35:07
132 114 18 293 Ian Vale M50 35:28 35:19
133 115 19 301 David Whatton M50 Northampton Road Runners 35:31 35:24
134 19 14 338 Elaine O'Sullivan FS Team Balancise 35:36 35:31
135 20 3 121 Claire Goodall F45 Corby AC 35:38 35:23
136 116 27 211 Michael Munro M40 Bedford Harriers 35:41 35:31
137 117 5 Bucks 219 David Newens M60 Marshall Milton Keynes AC 35:50 35:39
138 118 20 56 Michael Clark M50 Leighton Fun Runners 35:53 35:47
139 21 15 155 Lucy Hurley FS Riverside Runners 35:54 35:43
140 119 28 95 Ryan Dunning M40 36:01 35:47
141 22 4 84 Susan Davies F45 Croft Ambrey Running Club 36:04 35:56
142 23 5 67 Alison Cooper F45 Riverside Runners 36:09 35:57
143 120 29 281 Steve Thomson M40 Buckingham & Stowe RC 36:11 35:58
144 121 30 124 Philip Gray M40 36:15 35:47
145 24 16 Bucks 311 Fern Yull FS Marshall Milton Keynes AC 36:15 36:12
146 25 6 192 Linda Lytollis F45 Silson Joggers AC 36:18 36:07
147 122 21 190 Gavin Lucas M50 Redway Runners 36:22 36:09
148 123 67 181 Martyn Latchman MS 36:24 36:15
149 124 68 53 Sebastion Chajecki MS Rugby School 36:31 36:21
150 125 69 174 Martin Lawrence MS Redway Runners 36:34 36:21
151 126 31 197 Stephen Mayfield M40 Fairlands Valley Spartans 36:36 36:24
152 127 32 Bucks 109 Jonathan Fox M40 Buckingham & Stowe RC 36:37 36:24
153 26 17 Bucks 136 Katie Haylock FS Leighton Buzzard AC 36:38 36:28
154 128 6 71 Peter Cox M60 36:43 36:29
155 129 70 336 Alain Greenhalgh MS 36:49 36:49
156 27 18 252 Katie Ruditis FS Ampthill & Flitwick Flyers 36:50 36:35
157 28 2 101 Diane Farmer F55 Eastbourne Rovers 37:00 36:51
158 29 19 363 Joanne Summerfield FS 37:03 36:47
159 130 7 Bucks 63 Kevin Connolly M60 Marshall Milton Keynes AC 37:04 36:58
160 30 20 319 Kate Williams FS Rugby & Northampton AC 37:08 37:02
161 131 8 Bucks 106 David Findel-Hawkins M60 Marshall Milton Keynes AC 37:11 36:59
162 132 33 97 John Eales M40 Northampton Road Runners 37:20 37:03
163 133 34 249 Michael Rogers M40 37:22 37:01
164 134 71 334 Tom Clark MS 37:23 37:17
165 135 35 205 Graeme McTait M40 UK Netrunners 37:27 37:17
166 136 36 Bucks 218 Geoff New M40 Marshall Milton Keynes AC 37:29 37:18
167 31 3 31 Deena Bland F35 Leighton Fun Runners 37:30 37:16
168 137 72 364 Michael Dowdy MS Wootton Road Runners 37:36 37:20
169 138 73 341 Derek Wood MS Transition Tri 37:39 37:25
170 139 74 123 Alasdair Grant MS Rugby School 37:41 37:31
171 140 22 277 Stephen Taylor M50 Team MK 37:54 37:46
172 32 4 167 Nicola Jones F35 Riverside Runners 37:55 37:43
173 141 75 332 Jim Miller MS Marshall Milton Keynes AC 37:57 37:40
174 142 76 330 Lance Tabraham MS Eton Manor AC 38:01 37:50
175 143 37 183 Steve Le Page M40 38:02 37:46
176 33 5 Bucks 235 Mel Peirce F35 Bearbrook Running Club 38:04 37:56
177 144 77 161 Michael Johnson MS Rugby School 38:06 37:56
178 145 78 207 Martin Mekushin MS Rugby School 38:06 37:56
179 34 7 171 Ruth Kerr F45 Bedford & County AC 38:09 37:54
180 35 6 231 Dawn Parr F35 Riverside Runners 38:09 37:57
181 146 38 267 Robert Steadman M40 38:17 38:05
182 36 8 156 Karen Ives F45 Yaxley Runners 38:19 37:59
183 147 79 256 John Saw MS Rugby & Northampton AC 38:20 37:58
184 148 80 329 Andy Cottrell MS Northampton Road Runners 38:21 38:04
185 37 21 350 Mel Wright FS Marshall Milton Keynes AC 38:25 38:17
186 149 9 Bucks 284 Paul Toombs M60 Marshall Milton Keynes AC 38:36 38:18
187 150 81 348 Guiseppe Buonocole MS 38:38 38:21
188 38 3 296 Jane Walker F55 38:44 38:28
189 39 9 113 Deb Galletta F45 Corby AC 38:57 38:41
190 40 7 29 Dawn Blaber F35 Redway Runners 39:00 38:42
191 151 82 328 Eamon Kennedy MS Northampton Road Runners 39:04 38:45
192 41 10 243 Jane Ritchie F45 39:05 38:53
193 152 83 75 Keith Curwood MS Olney Runners 39:11 38:54
194 42 22 361 Lucy Price FS Buckingham & Stowe RC 39:15 39:02
195 153 23 233 Mark Paviour M50 Croft Ambrey Running Club 39:18 39:10
196 43 23 358 Karen Robertson FS Bedford Harriers 39:25 39:11
197 154 10 89 Jon Dilworth M60 Northampton Road Runners 39:34 39:20
198 44 24 Bucks 270 Lilli Stickley FS Marshall Milton Keynes AC 39:46 39:26
199 45 25 152 Natalie Houlston FS City of York AC 39:55 39:31
200 155 11 Bucks 90 Terry Down M60 Ampthill & Flitwick Flyers 40:01 39:48
201 156 84 342 Josh Mansfiead MS Transition Tri 40:33 40:17
202 157 24 150 Richard Horner M50 Mercia Fell Runners 40:46 40:26
203 158 12   237 Keith Phillips M60 Leighton Fun Runners 40:58 40:55
204 46 8 200 Tina McGreal F35 Redway Runners 40:59 40:41
205 47 26 327 Caroline Powell FS Northampton Road Runners 41:01 40:44
206 159 85 86 Jack Denny MS Rugby School 41:02 40:37
207 160 13 216 Patrick Neilan M60 Leighton Buzzard AC 41:04 40:54
208 161 86   133 Gavin Harris MS Northampton Road Runners 41:10 40:53
209 48 4 11 Christine Ayers F55 Leighton Fun Runners 41:13 40:59
210 162 39 299 Richard Watson M40 Bedford Harriers 41:16 41:03
211 163 14 220 Mark Nichols M60 Watford Joggers 41:17 41:06
212 49 27 182 Donna Law FS Redway Runners 41:21 41:01
213 164 15 Bucks 214 Gregory Neal M60 Watford Harriers 41:21 40:59
214 50 28 283 Fran Tomkinson FS Rugby School 41:22 40:57
215 51 29 280 Elizabeth Alexander FS Rugby School 41:27 41:01
216 165 40 Bucks 290 Peter Tye M40 Marshall Milton Keynes AC 41:39 41:22
217 52 11 308 Keri Withers F45 Ampthill & Flitwick Flyers 41:41 41:25
218 53 30 324 Sharon Maisey FS Vale of Aylesbury AC 41:46 41:28
219 54 9 179 Deborah Lambert F35 41:50 41:42
220 166 16 186 Allan Lock M60 Midland Masters AC 41:51 41:20
221 55 10 87 Lorraine Devereux F35 Redway Runners 42:00 41:46
222 167 25 65 Robert Cook M50 Ampthill & Flitwick Flyers 42:12 41:50
223 168 26 180 Nick Lamport M50 42:16 42:03
224 169 27 76 Barry Dackombe M50 Ampthill & Flitwick Flyers 42:20 42:05
225 170 28 37 Paul Brooks M50 Luton AC 42:22 42:03
226 171 87 159 Adam Jeevanjee MS Rugby School 42:24 42:14
227 172 29 254 John Savin-Baden M50 Badgers 42:27 42:09
228 173 41 257 Justin Saw M40 42:30 42:09
229 174 17 105 Robin Fiander M60 Bedford Harriers 42:39 42:25
230 56 11 Bucks 241 Alison Ray F35 Marshall Milton Keynes AC 42:41 42:21
231 57 12 250 Karen Roper F35 Riverside Runners 42:48 42:33
232 175 30 Bucks 45 Tony Byrne M50 Marshall Milton Keynes AC 42:52 42:35
233 58 12 145 Anne Hirst F45 Bedford Harriers 42:55 42:31
234 176 18 131 Steve Hardy M60 Colworth Striders 43:39 43:14
235 177 42 Bucks 173 Malcolm Kidby M40 Marshall Milton Keynes AC 43:44 43:23
236 178 19 269 Ian Stevens M60 Redway Runners 43:48 43:21
237 59 5 132 Beverley Harlow F55 Fairlands Valley Spartans 43:52 43:26
238 60 13 Bucks 98 Sharon Edghill F45 Marshall Milton Keynes AC 44:09 43:50
239 61 14 193 Caroline Mackenzie F45 Silson Joggers AC 44:13 43:56
240 62 15 224 Caroline O'Mahoney F45 Ampthill & Flitwick Flyers 44:15 43:52
241 63 16 230 Ali Parker F45 Ampthill & Flitwick Flyers 44:21 43:58
242 179 88 340 Dave Stubbins MS Bedford & County AC 44:37 44:21
243 180 31 146 Paul Holgate M50 Fairlands Valley Spartans 44:49 44:23
244 64 17 154 Alison Hunt F45 Dunstable Road Runners 45:01 44:42
245 181 89 119 Ben Gittus-Smith MS 45:12 45:12
246 182 20 120 Bob Gittus-Smith M60 Leamington C & AC 45:12 45:12
247 183 21 51 Robert Burton M60 45:23 45:02
248 65 18 288 Rose Turney F45 Ampthill & Flitwick Flyers 45:33 45:20
249 66 31 349 Roisin Cloake FS 45:39 45:15
250 184 22 36 Colin Bricher M60 Northampton Road Runners 45:50 45:30
251 185 43 5 Phil Aiken M40 Ranelagh Harriers 46:13 45:51
252 186 32 177 Keith Lakin M50 Bedford Harriers 46:24 45:56
253 67 6 303 Linda Wilding F55 Bedford Harriers 46:29 46:05
254 68 7 93 Penny Duffin F55 Bedford Harriers 46:38 46:14
255 69 19 Bucks 15 Patricia Banert F45 Bearbrook Running Club 46:49 46:41
256 187 23 Bucks 315 Martyn Cartwright M60 Chiltern Harriers 46:50 46:30
257 70 32 354 Lizzie Ebrey FS Silson Joggers AC 46:52 46:41
258 188 90 337 Wayne Mernagh MS 47:49 47:49
259 71 33 339 Carol Lydon FS Ampthill & Flitwick Flyers 48:00 47:37
260 72 20 213 Sara Murray F45 Redway Runners 48:21 48:00
261 73 13 39 Sam Brown F35 BRJ Run & Tri 48:26 47:58
262 189 24 69 Anthony Cotton M60 BRJ Run & Tri 48:26 47:57
263 74 34 264 Ella Stanley FS Ampthill & Flitwick Flyers 48:50 48:33
264 75 21 13 Fran Baker F45 MK Lakeside Runners 49:07 48:46
265 76 35 12 Abbey Baker FS MK Lakeside Runners 49:13 48:53
266 190 33 275 Ian Sturdgess M50 Bedford Harriers 49:32 49:07
267 191 25 52 Allan Davies M60 Colworth Striders 50:01 49:36
268 192 26 251 Geoffrey Roser M60 Tring Running Club 50:44 50:24
269 77 22 176 Linda Knox F45 Buckingham & Stowe RC 50:58 50:46
270 78 14 96 Claire Eales F35 Harborough AC 51:02 50:44
271 79 36 360 Martina Martina FS 51:26 50:57
272 193 91 318 Tom Blackman MS Marshall Milton Keynes AC 51:36 51:07
273 80 8 64 Jane Cook F55 Ampthill & Flitwick Flyers 51:42 51:20
274 81 9 198 Elaine McCulloch F55 Bedford Harriers 52:14 51:46
275 82 10 126 Mary Griffin F55 52:44 52:19
276 83 11 102 Diane Faulkner F55 52:47 52:29
277 84 37 122 Laura Graham FS MK Lakeside Runners 52:49 52:21
278 194 27 316 Howard Cave M60 Chiltern Harriers 53:32 53:12
279 195 28 258 David Sedgley M60 Ampthill & Flitwick Flyers 53:53 53:31
280 85 12 295 Valerie Von Arx F55 Ampthill & Flitwick Flyers 54:04 53:40
281 86 13 Bucks 253 Val Russell F55 Marshall Milton Keynes AC 55:50 55:22
282 196 29 259 John Shelton M60 Tring Running Club 56:20 56:00
283 197 30 Bucks 118 Brian Gilks M60 Marshall Milton Keynes AC 58:50 58:22
284 198 31 Bucks 50 Milford Callow M60 Marshall Milton Keynes AC 62:20 61:53