SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 4: Short: 5053m Road Relay Championships 16 March 2014
Team Positions after leg 4
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 401 Jack Wyllie Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:05 1:20:01 0
2 403 Joe Christopher Bedford & County AC 'A' 15:40 1:21:00 4
3 408 Georges Vacharopoulos Blackheath & Bromley Harriers 16:19 1:21:25 1
4 450 James Stockings Woodford Green & Essex Ladies 'A' 16:34 1:21:50 1
5 429 Shane Jay Luton AC 17:09 1:21:59 -3
6 405 Richard Ward Belgrave Harriers 'A' 17:07 1:22:01 -3
7 447 Harry Paton Tonbridge AC 'A' 16:23 1:22:05 1
8 424 Stuart Beaney Kent AC 'A' 17:00 1:22:24 -1
9 436 Yari Fontebasso Serpentine RC 'A' 16:45 1:23:04 2
10 409 David Boyce Brighton & Hove 17:04 1:23:06 -1
11 420 Brahma Pochee Highgate Harriers 'A' 16:39 1:23:20 2
12 432 Jad El-houssammi Newham & Essex Beagles 'A' 16:57 1:23:45 0
13 430 Ryan Burling Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:21 1:23:56 1
14 419 Eric Dol Herne Hill Harriers 18:36 1:24:47 -4
15 415 Luke Nicholas Ealing Southall & Middlesex AC 17:21 1:25:21 2
16 444 Jack Blaikloch Thames Hare & Hounds 17:39 1:25:31 -1
17 422 Dean Clark Hillingdon AC 17:11 1:25:44 3
18 418 Dominic Kiralyfi Hercules Wimbledon 17:50 1:25:50 -2
19 445 Matt Ponting Thames Valley Harriers 'A' 17:29 1:26:00 0
20 448 Will Gurton Vale of Aylesbury 18:36 1:26:45 -2
21 434 Steve Copley Oxford City 'A' 17:27 1:26:53 0
22 441 Tim Spencer Southampton AC 17:06 1:27:00 0
23 412 Bryn Reynolds Clapham Chasers 17:23 1:27:44 0
24 410 Iain Wood Cambridge & Coleridge 17:28 1:28:03 0
25 451 Adam Frith Woodford Green & Essex Ladies 'B' 17:47 1:28:37 0
26 417 Daniel Skeffington Harrow AC 17:49 1:28:44 0
27 404 Matt Nicholson Bedford & County AC 'B' 17:08 1:29:31 7
28 437 Sergio Gonzalez Manzaneque Serpentine RC 'B' 17:39 1:29:41 5
29 427 Stuart Meiklejohn London Heathside 'A' 17:56 1:29:42 1
30 425 Glyn Parry Kent AC 'B' 18:29 1:29:59 -2
31 413 Harvey White Croydon Harriers 18:22 1:30:00 -2
32 423 Joseph Peat Ipswich Jaffa RC 18:37 1:30:06 -5
33 426 Adam Haylock Leighton Buzzard 18:15 1:30:10 -2
34 443 Peter Molloy Swindon Harriers 18:18 1:30:15 -2
35 414 Steve Ilott Datchet Dashers 18:26 1:31:07 1
36 407 Michael Blunt Biggleswade AC 18:42 1:31:22 -1
37 438 Serdar Cetin Serpentine RC 'C' 18:46 1:33:10 1
38 421 Richard Stewart Highgate Harriers 'B' 19:34 1:33:32 -1
39 442 Jamie Abbiss St Albans Striders 19:08 1:33:45 0
40 416 Tom Butcher Guildford & Godalming AC* 17:09 1:36:06 3
41 431 Chris Youens Marshall Milton Keynes AC 'B' 21:13 1:36:25 -1
42 428 Mark Bailey London Heathside 'B' 19:56 1:38:33 0
43 433 George Choat Newham & Essex Beagles 'B'* 19:16 1:41:06 1
44 406 Charles Dickinson Belgrave Harriers 'B'* 20:49 1:44:26 1