SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 3: Long: 7664m Road Relay Championships 16 March 2014
Fastest times on leg 3
Pos'n No. Name Team Time
1 301 Chris Thompson Aldershot Farnham & District AC 'A' 22:35
2 308 Scott Overall Blackheath & Bromley Harriers 23:20
3 305 Craig Ruddy Belgrave Harriers 'A' 24:06
4 303 Steve Naylor Bedford & County AC 'A' 24:29
5 336 Dave Morgan Serpentine RC 'A' 24:46
6 324 Andrew Agnew Kent AC 'A' 24:58
7 350 Stephan Wenk Woodford Green & Essex Ladies 'A' 25:06
8 320 Richard Scott Highgate Harriers 'A' 25:22
9 329 Daniel Woodgate Luton AC 25:24
10 347 Daniel Bradley Tonbridge AC 'A' 25:27
11 309 Philip Caine Brighton & Hove 25:28
12 315 Rob Wilson Ealing Southall & Middlesex AC 25:30
13 351 Harold Wyber Woodford Green & Essex Ladies 'B' 25:30
14 330 Liam Smith Marshall Milton Keynes AC 'A' 25:44
15 332 Niall Sheehan Newham & Essex Beagles 'A' 25:45
16 319 Simon Coombes Herne Hill Harriers 25:50
17 344 Nic Gould Thames Hare & Hounds 25:51
18 318 Fred Slemeck Hercules Wimbledon 26:02
19 322 James Laing Hillingdon AC 26:05
20 334 Les Newell Oxford City 'A' 26:10
21 326 Peter Mackrell Leighton Buzzard 26:42
22 312 Matt Carlisle Clapham Chasers 26:55
23 313 Peter Chambers Croydon Harriers 27:08
24 317 Alan Wray Harrow AC 27:11
25 337 Damien Petitjean Serpentine RC 'B' 27:11
26 345 Ali Yahye Thames Valley Harriers 'A' 27:15
27 325 Calum Fraser Kent AC 'B' 27:16
28 341 Tim Sherman Southampton AC 27:27
29 323 Jonathan Ling Ipswich Jaffa RC 27:29
30 304 Craig Emmerson Bedford & County AC 'B' 27:29
31 327 Mark Anderson London Heathside 'A' 27:34
32 348 James Davis Vale of Aylesbury 27:57
33 310 Richard Park Cambridge & Coleridge 27:58
34 314 Richard Gibbe Datchet Dashers 28:05
35 307 Paul Davies Biggleswade AC 28:10
36 338 Jolyon Attwooll Serpentine RC 'C' 28:14
37 343 Paul Key Swindon Harriers 28:27
38 339 Ronan Breen Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 28:42
39 321 Michael Uscher Highgate Harriers 'B' 28:44
40 342 Joseph Dunn St Albans Striders 29:03
41 331 Stuart Ellison Marshall Milton Keynes AC 'B' 30:14
42 328 Joseph McKeown London Heathside 'B' 30:43
43 333 P Eldridge Newham & Essex Beagles 'B'* 31:06
44 306 Malachi Byansi Belgrave Harriers 'B'* 32:48
45 316 Matt Lythell Guildford & Godalming AC* 35:24