SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 2: Short: 5053m Road Relay Championships 16 March 2014
Team Positions after leg 2
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 229 Tom Mead Luton AC 16:08 0:39:26 0
2 250 Jonathon Cook Woodford Green & Essex Ladies 'A' 16:02 0:40:10 3
3 248 Dan Gurton Vale of Aylesbury 16:50 0:40:12 0
4 247 Andrew Combs Tonbridge AC 'A' 15:11 0:40:15 11
5 219 Lewis Lloyd Herne Hill Harriers 15:22 0:40:21 7
6 224 James Savage Kent AC 'A' 15:58 0:40:26 2
7 209 Ian Crowe-Wright Brighton & Hove 16:13 0:40:34 -1
8 205 Samuel Shore Belgrave Harriers 'A' 17:29 0:40:48 -6
9 203 Michael Harrison Bedford & County AC 'A' 15:37 0:40:51 9
10 232 Stephen Hepples Newham & Essex Beagles 'A' 16:38 0:41:03 -3
11 245 Manuel Da Silva Thames Valley Harriers 'A' 17:34 0:41:16 -7
12 220 Gregory Rimmer Highgate Harriers 'A' 16:06 0:41:19 5
13 201 Charlie Critchley Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:25 0:41:21 -2
14 236 Martin Gaunt Serpentine RC 'A' 16:30 0:41:33 0
15 208 James Poole Blackheath & Bromley Harriers 15:45 0:41:46 9
16 230 Ross Threlfall Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:51 0:41:51 -3
17 218 Alex Robinson Hercules Wimbledon 16:40 0:41:58 2
18 244 Ian Harkness Thames Hare & Hounds 16:39 0:42:01 2
19 241 Chris Hilton Southampton AC 16:29 0:42:27 4
20 222 Chris Ingram Hillingdon AC 17:44 0:42:28 -11
21 215 Ben Waterman Ealing Southall & Middlesex AC 16:25 0:42:30 4
22 210 Kieran Wood Cambridge & Coleridge 16:15 0:42:37 8
23 234 Matthieu Marshall Oxford City 'A' 17:01 0:43:16 4
24 202 Andrew Rooke Aldershot Farnham & District AC 'B'* 16:54 0:43:23 10
25 212 Darren Tanner Clapham Chasers 16:59 0:43:26 8
26 243 Michael Chandler Swindon Harriers 18:42 0:43:30 -16
27 216 Rob Myring Guildford & Godalming AC* 18:28 0:43:33 -11
28 217 Jon Kyte Harrow AC 18:13 0:43:44 -7
29 223 Mark Furnace Ipswich Jaffa RC 17:40 0:44:00 0
30 227 Chris Burn  London Heathside 'A' 17:49 0:44:12 1
31 225 Andy Moreton Kent AC 'B' 17:49 0:44:14 1
32 207 David Lee Biggleswade AC 17:11 0:44:30 5
33 213 Jake English Croydon Harriers 16:45 0:44:30 9
34 214 Robin Smith Datchet Dashers 18:51 0:44:36 -12
35 237 Peter Holmes Serpentine RC 'B' 17:41 0:44:51 1
36 204 Massi Dendani Bedford & County AC 'B' 17:18 0:44:54 4
37 231 Jonathon Peters Marshall Milton Keynes AC 'B' 17:18 0:44:58 4
38 226 Paul Douglas Leighton Buzzard 18:56 0:45:13 -10
39 221 David Gilbert Highgate Harriers 'B' 17:52 0:45:14 -1
40 251 Sam Benge Woodford Green & Essex Ladies 'B' 17:16 0:45:20 3
41 242 James McMurray St Albans Striders* 15:50 0:45:34 4
42 238 Stephane Schneider Serpentine RC 'C' 18:42 0:46:10 -3
43 228 Jacob Howe London Heathside 'B' 19:01 0:47:54 1
44 239 Russell Devitt Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 23:17 0:49:29 -18
45 233 Paige Haines Newham & Essex Beagles 'B'* 18:37 0:50:44 2
46 206 Matt Whiting Belgrave Harriers 'B'* 19:46 0:50:49 0
47 246 Fahad Abdi Thames Valley Harriers 'B' 18:55 0:51:09 1