SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 2: Short: 5053m Road Relay Championships 16 March 2014
Fastest times on leg 2
Pos'n No. Name Team Time
1 247 Andrew Combs Tonbridge AC 'A' 15:11
2 219 Lewis Lloyd Herne Hill Harriers 15:22
3 203 Michael Harrison Bedford & County AC 'A' 15:37
4 208 James Poole Blackheath & Bromley Harriers 15:45
5 242 James McMurray St Albans Striders* 15:50
6 224 James Savage Kent AC 'A' 15:58
7 250 Jonathon Cook Woodford Green & Essex Ladies 'A' 16:02
8 220 Gregory Rimmer Highgate Harriers 'A' 16:06
9 229 Tom Mead Luton AC 16:08
10 209 Ian Crowe-Wright Brighton & Hove 16:13
11 210 Kieran Wood Cambridge & Coleridge 16:15
12 201 Charlie Critchley Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:25
13 215 Ben Waterman Ealing Southall & Middlesex AC 16:25
14 241 Chris Hilton Southampton AC 16:29
15 236 Martin Gaunt Serpentine RC 'A' 16:30
16 232 Stephen Hepples Newham & Essex Beagles 'A' 16:38
17 244 Ian Harkness Thames Hare & Hounds 16:39
18 218 Alex Robinson Hercules Wimbledon 16:40
19 213 Jake English Croydon Harriers 16:45
20 248 Dan Gurton Vale of Aylesbury 16:50
21 230 Ross Threlfall Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:51
22 202 Andrew Rooke Aldershot Farnham & District AC 'B'* 16:54
23 212 Darren Tanner Clapham Chasers 16:59
24 234 Matthieu Marshall Oxford City 'A' 17:01
25 207 David Lee Biggleswade AC 17:11
26 251 Sam Benge Woodford Green & Essex Ladies 'B' 17:16
27 204 Massi Dendani Bedford & County AC 'B' 17:18
28 231 Jonathon Peters Marshall Milton Keynes AC 'B' 17:18
29 205 Samuel Shore Belgrave Harriers 'A' 17:29
30 245 Manuel Da Silva Thames Valley Harriers 'A' 17:34
31 223 Mark Furnace Ipswich Jaffa RC 17:40
32 237 Peter Holmes Serpentine RC 'B' 17:41
33 222 Chris Ingram Hillingdon AC 17:44
34 225 Andy Moreton Kent AC 'B' 17:49
35 227 Chris Burn  London Heathside 'A' 17:49
36 221 David Gilbert Highgate Harriers 'B' 17:52
37 217 Jon Kyte Harrow AC 18:13
38 216 Rob Myring Guildford & Godalming AC* 18:28
39 233 Paige Haines Newham & Essex Beagles 'B'* 18:37
40 243 Michael Chandler Swindon Harriers 18:42
41 238 Stephane Schneider Serpentine RC 'C' 18:42
42 214 Robin Smith Datchet Dashers 18:51
43 246 Fahad Abdi Thames Valley Harriers 'B' 18:55
44 226 Paul Douglas Leighton Buzzard 18:56
45 228 Jacob Howe London Heathside 'B' 19:01
46 206 Matt Whiting Belgrave Harriers 'B'* 19:46
47 239 Russell Devitt Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 23:17