SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 1: Long: 7664m Road Relay Championships 16 March 2014
Team Positions after leg 1
Pos'n No. Name Team Time
1 129 Ian Kimpton Luton AC 23:18
2 105 Paskar Owor Belgrave Harriers 'A' 23:19
3 148 Anuradha Cooray Vale of Aylesbury 23:22
4 145 Mohamud Aadan Thames Valley Harriers 'A' 23:42
5 150 Martyn Cryer Woodford Green & Essex Ladies 'A' 24:08
6 109 Howard Bristow Brighton & Hove 24:21
7 132 Dave Mitchinson Newham & Essex Beagles 'A' 24:25
8 124 Chris Greenwood Kent AC 'A' 24:28
9 122 Rob Thompson Hillingdon AC 24:44
10 143 Nyle Clinton Swindon Harriers 24:48
11 101 Neil Phillips Aldershot Farnham & District AC 'A' 24:56
12 119 Chris Busaileh Herne Hill Harriers 24:59
13 130 Steve Tuttle Marshall Milton Keynes AC 'A' 25:00
14 136 Hugh Torry Serpentine RC 'A' 25:03
15 147 Tom Cox Tonbridge AC 'A' 25:04
16 116 Gilbert Grundy  Guildford & Godalming AC* 25:05
17 120 Robel Bahelbi Highgate Harriers 'A' 25:13
18 103 Matt Janes Bedford & County AC 'A' 25:14
19 118 Liam White Hercules Wimbledon 25:18
20 144 Simon Wurr Thames Hare & Hounds 25:22
21 117 Jim Cooper Harrow AC 25:31
22 114 Rob Foster Datchet Dashers 25:45
23 141 Matt Hibberd Southampton AC 25:58
24 108 Alex Gibbins Blackheath & Bromley Harriers 26:01
25 115 Jamie Taylor-Caldwell Ealing Southall & Middlesex AC 26:05
26 139 Matthew Grant Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 26:12
27 134 Aaron Burgess Oxford City 'A' 26:15
28 126 Glen Turner Leighton Buzzard 26:17
29 123 Gavin Davies Ipswich Jaffa RC 26:20
30 110 Oliver Park Cambridge & Coleridge 26:22
31 127 George Stewart  London Heathside 'A' 26:23
32 125 Tim Lawrence Kent AC 'B' 26:25
33 112 Peter James Clapham Chasers 26:27
34 102 William Davies Aldershot Farnham & District AC 'B'* 26:29
35 140 Richard Charles Shaftesbury Barnet Harriers AC 'B' 26:46
36 137 Chris Graham Serpentine RC 'B' 27:10
37 107 Craig Brown Biggleswade AC 27:19
38 121 Rob Walker Highgate Harriers 'B' 27:22
39 138 Barney Southin Serpentine RC 'C' 27:28
40 104 Charlie Palmer Bedford & County AC 'B' 27:36
41 131 Jeremy Vick Marshall Milton Keynes AC 'B' 27:40
42 113 Alex Penfold Croydon Harriers 27:45
43 151 Daniel Mann Woodford Green & Essex Ladies 'B' 28:04
44 128 Tom Stephenson London Heathside 'B' 28:53
45 142 Cathal Gallagher St Albans Striders 29:44
46 106 Philip Carstairs Belgrave Harriers 'B'* 31:03
47 133 David Kail Newham & Essex Beagles 'B'* 32:07
48 146 Richard Hooley Thames Valley Harriers 'B' 32:14