Saucony SEAA Women's 6-stage Milton Keynes
Short: 5053m Road Relay Championships 25 March 2012
Fastest times
Pos'n No. Name Team Time Leg
1 -401 Emelia Gorecka Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:24 4
2 -601 Emma Pallant Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:41 6
3 -219 Emily Tallen Marshall Milton Keynes AC 'A' 17:15 2
4 -129 Vicky Webster Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 17:16 1
5 -232 Katie Good Thames Valley Harriers 'A' 17:22 2
6 -402 Montana Jones Aldershot Farnham & District AC 'B' 17:29 4
7 -101 Beth Carter Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:29 1
8 -139 Dani Barnes Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 17:34 1
9 -311 Shona McIntosh Dulwich Runners 17:39 3
10 -610 Claire Pring City of Norwich AC 17:40 6
11 -501 Georgie Bruinvels Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:45 5
12 -235 Carolyn Boosey Vale of Aylesbury AC 'A' 17:50 2
13 -108 Elaine Murty Blackheath & Bromley Harriers 17:53 1
14 -301 Lily Partridge Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:58 3
15 -201 Bryony Proctor Aldershot Farnham & District AC 'A' 18:00 2
16 -111 Debbie Niccol Dulwich Runners 18:01 1
17 -110 Kelly Rushton City of Norwich AC 18:02 1
18 -202 Rachel Robinson Aldershot Farnham & District AC 'B' 18:08 2
19 -210 Iona Lake City of Norwich AC 18:10 2
20 -329 Victoria Walker Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 18:12 3
21 -341 Georgie-Lou Sales Woodford Green & Essex Ladies 'A' 18:15 3
22 -116 Katy Webster London Heathside 'A' 18:21 1
23 -641 Lauren Stewart Woodford Green & Essex Ladies 'A' 18:24 6
24 -132 Katie Mellor Thames Valley Harriers 'A' 18:25 1
25 -602 Ruth Haynes Aldershot Farnham & District AC 'B' 18:31 6
26 -239 Charlotte Firth Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 18:31 2
27 -211 Clare Elms Dulwich Runners 18:31 2
28 -611 Charlie Wood Dulwich Runners 18:34 6
29 -118 Louise Peters Luton AC 18:35 1
30 -104 Joanne Kent Barnet & District 18:39 1
31 -302 Claire Arnold Aldershot Farnham & District AC 'B' 18:40 3
32 -334 Deirdre Mcdermot Tonbridge AC 18:40 3
33 -616 Sue Rust London Heathside 'A' 18:40 6
34 -102 Leonie Smith Aldershot Farnham & District AC 'B' 18:44 1
35 -216 Sarah Swinhoe London Heathside 'A' 18:45 2
36 -106 Fee Maycock Belgrave Harriers 'A' 18:48 1
37 -516 Wanda Sanchez London Heathside 'A' 18:49 5
38 -502 Sharon Elder Aldershot Farnham & District AC 'B' 18:51 5
39 -326 Anna Fergusen Serpentine RC 'A' 18:59 3
40 -134 Lucy Reid Tonbridge AC 18:59 1
41 -229 Georgia Bell Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 19:03 2
42 -141 Katherine Gundersen Woodford Green & Essex Ladies 'A' 19:03 1
43 -126 Helen Winsor Serpentine RC 'A' 19:03 1
44 -441 Sidnie Sales Woodford Green & Essex Ladies 'A' 19:09 4
45 -626 Victoria Crawford Serpentine RC 'A' 19:09 6
46 -112 Alison Hopkins Ealing Southall & Middlesex AC 19:10 1
47 -206 Nelleke Quispel Belgrave Harriers 'A' 19:11 2
48 -618 Marney McMahon Luton AC 19:11 6
49 -639 Marina Stedman Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 19:13 6
50 -234 Megan Brickell Tonbridge AC 19:16 2
51 -339 Katja Eravisto Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 19:21 3
52 -218 Christine Lathwell Luton AC 19:22 2
53 -103 Charlie Arnell Aldershot Farnham & District AC 'C' 19:25 1
54 -640 Susannah Ditton Windsor Slough Eton & Hounslow 'B' 19:30 6
55 -416 Clare Miller London Heathside 'A' 19:32 4
56 -319 Wendy Webber Marshall Milton Keynes AC 'A' 19:33 3
57 -440 Victoria Nasrit Windsor Slough Eton & Hounslow 'B' 19:36 4
58 -310 Imogen Turner City of Norwich AC 19:37 3
59 -215 Natasha Belsom Ipswich Jaffa RC 19:38 2
60 -241 Bernadine Pritchett Woodford Green & Essex Ladies 'A' 19:38 2
61 -122 Rachel Phillips Reading AC 'A' 19:39 1
62 -541 Rachel Lund Woodford Green & Essex Ladies 'A' 19:41 5
63 -119 Lara Bromilow Marshall Milton Keynes AC 'A' 19:43 1
64 -439 Rebecca Myers Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 19:43 4
65 -539 Leigh James Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 19:46 5
66 -429 Lisa Webb Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 19:47 4
67 -217 Angela Howe London Heathside 'B' 19:50 2
68 -213 Emily Antcliffe Harrow AC 19:54 2
69 -142 Katherine Foy Woodford Green & Essex Ladies 'B' 19:55 1
70 -511 Ola Balme Dulwich Runners 19:56 5
71 -335 Sophie Delderfield Vale of Aylesbury AC 'A' 19:58 3
72 -433 Lisa da Silva Thames Valley Harriers 'B' 20:00 4
73 -117 Iva Raykov London Heathside 'B' 20:01 1
74 -526 Maren Urner Serpentine RC 'A' 20:03 5
75 -419 Tanya Taylor Marshall Milton Keynes AC 'A' 20:04 4
76 -406 Anne Hegvold Belgrave Harriers 'A' 20:04 4
77 -637 Rosie Pitt Victoria Park & TH 20:08 6
78 -222 Julia Henderson Reading AC 'A' 20:10 2
79 -135 Julia Austin Vale of Aylesbury AC 'A' 20:11 1
80 -306 Birhan Dagne Belgrave Harriers 'A' 20:16 3
81 -204 Kath March Barnet & District 20:16 2
82 -113 Ashlee McGuigan Harrow AC 20:18 1
83 -426 Victoria Brown Serpentine RC 'A' 20:20 4
84 -411 Kim Hainsworth Dulwich Runners 20:21 4
85 -422 Hayley Pearce Reading AC 'A' 20:24 4
86 -316 Katherine Daish London Heathside 'A' 20:26 3
87 -632 Kate Green Thames Valley Harriers 'A' 20:26 6
88 -127 Sarah Knox Serpentine RC 'B' 20:28 1
89 -237 Hazel Norton-Hale Victoria Park & TH 20:31 2
90 -226 Kathryn Hadley Serpentine RC 'A' 20:32 2
91 -304 Hannah Sheridan Barnet & District 20:33 3
92 -417 Edie Fassnidge London Heathside 'B' 20:34 4
93 -435 Sophie Green Vale of Aylesbury AC 'A' 20:35 4
94 -312 Patricia Thomas Ealing Southall & Middlesex AC 20:36 3
95 -506 Vicki Goodwin Belgrave Harriers 'A' 20:36 5
96 -203 Siobhan Harrison Aldershot Farnham & District AC 'C' 20:39 2
97 -522 Hayley Randell Reading AC 'A' 20:42 5
98 -140 Dee Smale Windsor Slough Eton & Hounslow 'B' 20:43 1
99 -535 Charlotte Steptoe Vale of Aylesbury AC 'A' 20:44 5
100 -212 Sarah Richardson Ealing Southall & Middlesex AC 20:46 2
101 -537 Sue Bint Victoria Park & TH 20:47 5
102 -332 Joanna Mobed Thames Valley Harriers 'A' 20:47 3
103 -432 Jessica Bass Thames Valley Harriers 'A' 20:50 4
104 -434 Lowri Richards Tonbridge AC 20:53 4
105 -322 Nicky Cooke Reading AC 'A' 20:53 3
106 -532 Siana Jones Thames Valley Harriers 'A' 20:55 5
107 -138 Natalie Wickings Watford Harriers 20:56 1
108 -622 Jenny Prescott Reading AC 'A' 20:58 6
109 -410 Esther Hope City of Norwich AC 21:02 4
110 -227 Ilona Bagi Serpentine RC 'B' 21:03 2
111 -137 Joanna Albert Victoria Park & TH 21:04 1
112 -613 Amy Concannon Harrow AC 21:06 6
113 -115 Verity Smith Ipswich Jaffa RC 21:07 1
114 -519 Sarah Cox Marshall Milton Keynes AC 'A' 21:07 5
115 -510 Louise Wilkinson City of Norwich AC 21:13 5
116 -223 Debbie Taylor Reading AC 'B' 21:15 2
117 -437 Emily Mosedale Victoria Park & TH 21:21 4
118 -615 Marina Almendros Ipswich Jaffa RC 21:22 6
119 -333 Diana Kennedy Thames Valley Harriers 'B' 21:24 3
120 -529 Emily Neilan Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 21:24 5
121 -123 Anna Boniface Reading AC 'B' 21:31 1
122 -220 Maria Calleia Marshall Milton Keynes AC 'B' 21:34 2
123 -635 Helen Bennewith Vale of Aylesbury AC 'A' 21:34 6
124 -606 Rieko Trees Belgrave Harriers 'A' 21:36 6
125 -504 Charlotte Michael Barnet & District 21:39 5
126 -315 Ruth Ward Ipswich Jaffa RC 21:40 3
127 -418 Jo Winfield Luton AC 21:42 4
128 -534 Jess Owen Tonbridge AC 21:43 5
129 -317 Cathy Collins London Heathside 'B' 21:46 3
130 -523 Andrea Curson Reading AC 'B' 21:48 5
131 -619 Di Baldwin Marshall Milton Keynes AC 'A' 21:56 6
132 -412 Nikki Baker Ealing Southall & Middlesex AC 21:56 4
133 -342 Maxine Davies Woodford Green & Essex Ladies 'B' 21:57 3
134 -133 Kate Nunn Thames Valley Harriers 'B' 22:02 1
135 -340 Shereen Higgins Windsor Slough Eton & Hounslow 'B' 22:02 3
136 -515 Laura Dixon Ipswich Jaffa RC 22:03 5
137 -120 Julie Dalzell Marshall Milton Keynes AC 'B' 22:12 1
138 -337 Georgie Manly Victoria Park & TH 22:14 3
139 -240 Abigail Fudge Windsor Slough Eton & Hounslow 'B' 22:17 2
140 -634 Kelsey Howard Tonbridge AC 22:21 6
141 -415 Rebecca Staunton Ipswich Jaffa RC 22:24 4
142 -423 Charlotte Phillips Reading AC 'B' 22:27 4
143 -627 Gráinne Devery Serpentine RC 'B' 22:27 6
144 -604 Pauline Michael Barnet & District 22:28 6
145 -242 Kate Stockings Woodford Green & Essex Ladies 'B' 22:35 2
146 -323 Naomi Forshaw Reading AC 'B' 22:35 3
147 -336 Sharon Maisey Vale of Aylesbury AC 'B' 22:36 3
148 -136 Mandy Meechan Vale of Aylesbury AC 'B' 22:36 1
149 -442 Alex Wardle Woodford Green & Essex Ladies 'B' 22:39 4
150 -518 Charlotte Hardy Luton AC 22:42 5
151 -612 Carol Jones Ealing Southall & Middlesex AC 22:42 6
152 -512 Gill Morgan Ealing Southall & Middlesex AC 22:52 5
153 -236 Heather Fallaize Vale of Aylesbury AC 'B' 23:05 2
154 -517 Katherine Vinnicombe London Heathside 'B' 23:06 5
155 -238 Lorna McDermott Watford Harriers 23:08 2
156 -320 Alana Slater Marshall Milton Keynes AC 'B' 23:08 3
157 -404 Karen Denham Barnet & District 23:08 4
158 -623 Caroline Stevens Reading AC 'B' 23:09 6
159 -438 Alison Putko Watford Harriers 23:09 4
160 -642 Simone Panayi Woodford Green & Essex Ladies 'B' 23:22 6
161 -436 Victoria Sheldon Vale of Aylesbury AC 'B' 23:30 4
162 -413 Emma Queally Harrow AC 23:41 4
163 -538 Angela Halford Watford Harriers 23:49 5
164 -629 Claire Simm Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 23:50 6
165 -128 Sigrid Stangl Serpentine RC 'C' 23:59 1
166 -527 Richella Doyle Serpentine RC 'B' 24:00 5
167 -233 Holly Eagan Thames Valley Harriers 'B' 24:21 2
168 -318 Rosie Canham Luton AC 24:22 3
169 -327 Stephanie Vaatz Serpentine RC 'B' 24:27 3
170 -536 Julie Madry Vale of Aylesbury AC 'B' 24:31 5
171 -542 Kavita Solder Woodford Green & Essex Ladies 'B' 24:35 5
172 -313 Janine Nyman Harrow AC 24:47 3
173 -540 Paula Hing Windsor Slough Eton & Hounslow 'B' 25:15 5
174 -427 Jennifer Marzullo Serpentine RC 'B' 25:28 4
175 -638 Nicoleta Economu Watford Harriers 25:40 6
176 -338 Lisa Williams Watford Harriers 25:51 3
177 -617 Monika Thaler London Heathside 'B' 26:57 6
178 -513 Becky Cross Harrow AC 28:43 5