Saucony SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Short: 5053m Road Relay Championships 25 March 2012
Fastest times
Pos'n No. Name Team Time Leg
1 830 Keith Gerrard Newham & Essex Beagles 'A' 14:37 8
2 206 Steve Davies Belgrave Harriers 'A' 14:52 2
3 421 Jermaine Mays Kent AC 14:58 4
4 1030 Frank Baddick Newham & Essex Beagles 'A' 15:02 10
5 236 Anthony Whiteman Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 15:06 2
6 606 Stephen Sharp Belgrave Harriers 'A' 15:11 6
7 224 Daniel Clorley Luton AC 15:11 2
8 208 Russell Bentley Blackheath & Bromley Harriers 'A' 15:13 2
9 608 James Poole Blackheath & Bromley Harriers 'A' 15:13 6
10 401 Joshua Grace Aldershot Farnham & District AC 'A' 15:18 4
11 217 Edward Jackson Highgate Harriers 'A' 15:20 2
12 424 Daniel Woodgate Luton AC 15:23 4
13 1247 Alex Cornwell Woodford Green & Essex Ladies 'A' 15:24 12
14 204 Matt Bergin Bedford & County AC 'A' 15:28 2
15 630 Stephen Hepples Newham & Essex Beagles 'A' 15:34 6
16 847 Andy Mariani Woodford Green & Essex Ladies 'A' 15:37 8
17 408 Ben Harding Blackheath & Bromley Harriers 'A' 15:44 4
18 1201 Mat Ashton Aldershot Farnham & District AC 'A' 15:45 12
19 1241 Andrew Combs Tonbridge AC 15:45 12
20 219 Matt Fayers Hillingdon AC 15:49 2
21 1217 Ben Pochee Highgate Harriers 'A' 15:49 12
22 815 Mike Cummings Herne Hill Harriers 'A' 15:50 8
23 1047 Tom Beedell Woodford Green & Essex Ladies 'A' 15:53 10
24 406 Richard Ward Belgrave Harriers 'A' 15:54 4
25 1048 Gavin Lewis Woodford Green & Essex Ladies 'B' 15:56 10
26 247 Harold Wyber Woodford Green & Essex Ladies 'A' 16:00 2
27 436 Frank Bailey Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 16:02 4
28 447 Bertie Powell Woodford Green & Essex Ladies 'A' 16:02 4
29 1038 Alex Wall-Clarke Southampton AC 16:04 10
30 212 Ben Waterman Ealing Southall & Middlesex AC 16:06 2
31 211 Ben Stratton City of Norwich AC 16:08 2
32 845 Joe Tavener Wells City Harriers 16:10 8
33 1230 Stuart Major Newham & Essex Beagles 'A' 16:11 12
34 250 Andrew Clare Woodford Green & Essex Ladies 'D' 16:11 2
35 415 Jordan Stokes Herne Hill Harriers 'A' 16:14 4
36 1225 Paul Erwood Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:15 12
37 215 Michael Dyer Herne Hill Harriers 'A' 16:15 2
38 418 Glenn Saqui Highgate Harriers 'B' 16:16 4
39 611 Rick Ward City of Norwich AC 16:16 6
40 1221 Andrew Dunwoody Kent AC 16:17 12
41 647 Daniel Bruynooghe Woodford Green & Essex Ladies 'A' 16:17 6
42 618 Patrick Davis Highgate Harriers 'B' 16:19 6
43 604 Alex Bellew Bedford & County AC 'A' 16:23 6
44 412 Sam Ashcroft Ealing Southall & Middlesex AC 16:25 4
45 1025 Chad Lambert Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:25 10
46 821 Richard Munn Kent AC 16:27 8
47 441 Chris Lloyd Tonbridge AC 16:27 4
48 806 Neil Speaight Belgrave Harriers 'A' 16:27 8
49 1013 Damian Nevins Harrow AC 16:27 10
50 238 Gareth Klepacz Southampton AC 16:28 2
51 201 Oli Aitchison Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:28 2
52 241 Jamie Bryant Tonbridge AC 16:30 2
53 419 Dean Clark Hillingdon AC 16:30 4
54 404 Richard Powell Bedford & County AC 'A' 16:31 4
55 648 Darren Southcott Woodford Green & Essex Ladies 'B' 16:34 6
56 811 Oliver Maskell City of Norwich AC 16:34 8
57 221 Calum Fraser Kent AC 16:34 2
58 417 Duncan Burbridge Highgate Harriers 'A' 16:34 4
59 1021 Paul Bell Kent AC 16:34 10
60 218 Robel Bahelbi Highgate Harriers 'B' 16:35 2
61 225 Sam Deathe Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:36 2
62 801 Fergus O'Reilly Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:36 8
63 825 Chris Hearn Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:36 8
64 1017 Chris Beecham Highgate Harriers 'A' 16:37 10
65 615 Keith Newton Herne Hill Harriers 'A' 16:37 6
66 233 Martin Gaunt Serpentine RC 'A' 16:38 2
67 411 Stu Huntington City of Norwich AC 16:39 4
68 841 Karim Habibi Tonbridge AC 16:39 8
69 617 Nick Gold Highgate Harriers 'A' 16:39 6
70 824 Andrew McMulkin Luton AC 16:39 8
71 1026 Mike Burling Marshall Milton Keynes AC 'B' 16:41 10
72 425 Stephen Green Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:42 4
73 243 Ben Wickham Victoria Park & TH 'A' 16:43 2
74 1018 Jon Deane Highgate Harriers 'B' 16:43 10
75 1233 Miguel Branco Serpentine RC 'A' 16:44 12
76 242 Adam Johnson Vale of Aylesbury 16:45 2
77 438 Russ Osborn Southampton AC 16:45 4
78 1004 Alan Turnbull Bedford & County AC 'A' 16:48 10
79 246 Nick Lingley Windsor Slough Eton & Hounslow  16:48 2
80 614 Joe Toomey Hercules Wimbledon 16:49 6
81 433 Jolyon Attwooll Serpentine RC 'A' 16:50 4
82 833 Tiago Branco Serpentine RC 'A' 16:50 8
83 1211 Damian Rogers City of Norwich AC 16:53 12
84 239 Ali Yahye Thames Valley Harriers 'A' 16:53 2
85 817 Chris Panayiotou Highgate Harriers 'A' 16:54 8
86 624 Liam McNabola Luton AC 16:56 6
87 1015 Deron Fagan Herne Hill Harriers 'A' 16:57 10
88 229 Adam Birch Nene Valley Harriers 16:58 2
89 439 Peter Scannell Thames Valley Harriers 'A' 16:59 4
90 636 Charles Gunning Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 16:59 6
91 430 Bryn Reynolds Newham & Essex Beagles 'A' 17:02 4
92 621 Stuart Beaney Kent AC 17:02 6
93 601 Alex Flynn Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:02 6
94 1243 Tony Lashmar Victoria Park & TH 'A' 17:03 12
95 1043 Julian Hazeldine Victoria Park & TH 'A' 17:05 10
96 1238 Martin Johnson Southampton AC 17:05 12
97 804 Steve Earley Bedford & County AC 'A' 17:06 8
98 1041 Greg Cole Tonbridge AC 17:08 10
99 1206 Mike Trees Belgrave Harriers 'A' 17:08 12
100 1219 Sam Blanshard Hillingdon AC 17:09 12
101 1222 Norman Mitchell London Heathside 'A'* 17:11 12
102 829 Josh Lunn Nene Valley Harriers 17:12 8
103 414 Deon Coetzee Hercules Wimbledon 17:12 4
104 836 James Trapmore Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 17:13 8
105 633 Wesley Harrison Serpentine RC 'A' 17:13 6
106 231 Andre Duque Newham & Essex Beagles 'B'* 17:14 2
107 1215 Victor Maughn Herne Hill Harriers 'A' 17:15 12
108 814 James Davis Hercules Wimbledon 17:16 8
109 1024 Sean Still Luton AC 17:17 10
110 1046 Ben Kennard Windsor Slough Eton & Hounslow  17:17 10
111 1248 Michael Murphy Woodford Green & Essex Ladies 'B' 17:18 12
112 641 Jack Keywood Tonbridge AC 17:19 6
113 230 Wayne Bell Newham & Essex Beagles 'A' 17:20 2
114 448 Chris Symonds Woodford Green & Essex Ladies 'B' 17:20 4
115 1036 Daniel Abrey Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 17:20 10
116 819 Chris Ingram Hillingdon AC 17:20 8
117 446 Zac Curran Windsor Slough Eton & Hounslow  17:21 4
118 834 Jamie Hogg Serpentine RC 'B' 17:22 8
119 214 Alexie Calvert-Ansari Hercules Wimbledon 17:23 2
120 226 Matt Clarke Marshall Milton Keynes AC 'B' 17:23 2
121 639 Henry Hughes Thames Valley Harriers 'A' 17:26 6
122 634 James Gwyther Serpentine RC 'B' 17:27 6
123 443 Neil Cook Victoria Park & TH 'A' 17:28 4
124 848 Liam Blaikie Woodford Green & Essex Ladies 'B' 17:29 8
125 1001 Nigel Wright Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:29 10
126 1204 Daniel Dalmedo Bedford & County AC 'A' 17:29 12
127 1029 Paul Lunn Nene Valley Harriers 17:29 10
128 1239 Matt Ponting Thames Valley Harriers 'A' 17:30 12
129 625 Ross Threlfall Marshall Milton Keynes AC 'A' 17:32 6
130 248 Dan Yaxley Woodford Green & Essex Ladies 'B' 17:32 2
131 210 John Ferguson Cambridge & Coleridge 17:32 2
132 202 Josh Arnold Aldershot Farnham & District AC 'B'* 17:32 2
133 638 Peter Merritt Southampton AC 17:33 6
134 442 Andy Rolt Vale of Aylesbury 17:34 4
135 429 Tom Rodgers Nene Valley Harriers 17:34 4
136 1033 Drew Lowthian Serpentine RC 'A' 17:34 10
137 843 Simeon Bennett Victoria Park & TH 'A' 17:35 8
138 642 Sean Wilson Vale of Aylesbury 17:36 6
139 813 Peter Norris Harrow AC 17:40 8
140 629 John Nash Nene Valley Harriers 17:42 6
141 222 Robert Grech London Heathside 'A'* 17:43 2
142 839 Manuel Da Silva Thames Valley Harriers 'A' 17:43 8
143 822 Ken Heney London Heathside 'A'* 17:43 8
144 1019 Joe Carton Hillingdon AC 17:43 10
145 1229 Lloyd Kempston Nene Valley Harriers 17:46 12
146 240 Louis William Thames Valley Harriers 'B' 17:49 2
147 249 Ed Messer Woodford Green & Essex Ladies 'C' 17:50 2
148 1214 Alex Urban Hercules Wimbledon 17:50 12
149 619 Richard Jenkin Hillingdon AC 17:51 6
150 1006 Stuart Kollmorgen Belgrave Harriers 'A' 17:51 10
151 234 Will Forbes Serpentine RC 'B' 17:51 2
152 650 Stuart Phillips Woodford Green & Essex Ladies 'D' 17:53 6
153 1246 Cameron Smart Windsor Slough Eton & Hounslow  17:55 12
154 631 G Choat Newham & Essex Beagles 'B'* 17:56 6
155 808 Richard Hall Blackheath & Bromley Harriers 'A' 17:56 8
156 842 Phil Corbett Vale of Aylesbury 17:57 8
157 643 Tom McNeil Victoria Park & TH 'A' 17:58 6
158 1008 John Vintner Blackheath & Bromley Harriers 'A' 18:00 10
159 422 Anthony Hall London Heathside 'A'* 18:04 4
160 1234 Andrew Davies Serpentine RC 'B' 18:06 12
161 205 Matt Nicholson Bedford & County AC 'B' 18:09 2
162 1022 Jacob Howe London Heathside 'A'* 18:11 10
163 649 Karim Ali Woodford Green & Essex Ladies 'C' 18:12 6
164 849 Jon Long Woodford Green & Essex Ladies 'C' 18:13 8
165 1210 Matt Applegate Cambridge & Coleridge 18:14 12
166 407 Peter Willis Belgrave Harriers 'B' 18:15 4
167 605 Chris Thornley Bedford & County AC 'B' 18:16 6
168 420 Wilfred Campbell Ipswich Jaffa RC 18:16 4
169 612 Tom Yates Ealing Southall & Middlesex AC 18:16 6
170 610 Mark Crook Cambridge & Coleridge 18:17 6
171 1011 Micah Rogers City of Norwich AC 18:17 10
172 810 Andrew Shields Cambridge & Coleridge 18:19 8
173 449 Sam Benge Woodford Green & Essex Ladies 'C' 18:20 4
174 622 John Flahive London Heathside 'A'* 18:21 6
175 812 Rob Brown Ealing Southall & Middlesex AC 18:23 8
176 1218 Peter Downie Highgate Harriers 'B' 18:24 12
177 410 John Morley Cambridge & Coleridge 18:25 4
178 1034 Andrew Taylor Serpentine RC 'B' 18:26 10
179 826 Andrew Wasdell Marshall Milton Keynes AC 'B' 18:28 8
180 251 Andy Preston Wymondham AC 18:30 2
181 1010 Neil Carrington Cambridge & Coleridge 18:31 10
182 1220 Terry Back Ipswich Jaffa RC 18:33 12
183 426 Ed Dunn Marshall Milton Keynes AC 'B' 18:33 4
184 213 Richard Francis Harrow AC 18:35 2
185 820 Warren Birch Ipswich Jaffa RC 18:36 8
186 844 Mark Moussalli Victoria Park & TH 'B' 18:38 8
187 235 Richard Taylor Serpentine RC 'C' 18:45 2
188 1245 Dave Stanfield Wells City Harriers 18:45 12
189 1212 Mark Cameron Ealing Southall & Middlesex AC 18:46 12
190 644 Duncan Steen Victoria Park & TH 'B' 18:47 6
191 431 Jad El-houssammi Newham & Essex Beagles 'B'* 18:48 4
192 1242 Henry Edwardes-Evans Vale of Aylesbury 18:48 12
193 405 Liam Smyth Bedford & County AC 'B' 18:50 4
194 1014 Sean Crummy Hercules Wimbledon 18:50 10
195 645 Simon Prior Wells City Harriers 18:51 6
196 434 Gavin Edmonds Serpentine RC 'B' 19:00 4
197 1251 Jack Gillick Wymondham AC 19:00 12
198 838 John MacInnes Southampton AC 19:01 8
199 626 Ian Pheasey Marshall Milton Keynes AC 'B' 19:03 6
200 245 Peter Darton Wells City Harriers 19:05 2
201 244 James Foley Victoria Park & TH 'B' 19:10 2
202 1042 Mark Richards Vale of Aylesbury 19:12 10
203 445 Dan Humphries Wells City Harriers 19:15 4
204 846 David Huck Windsor Slough Eton & Hounslow  19:16 8
205 646 Rikki Letch Windsor Slough Eton & Hounslow  19:17 6
206 1208 Richard Daniel Blackheath & Bromley Harriers 'A' 19:20 12
207 450 Andy Coleman Woodford Green & Essex Ladies 'D' 19:22 4
208 1039 Lee Mahon Thames Valley Harriers 'A' 19:25 10
209 435 Serdar Cetin Serpentine RC 'C' 19:26 4
210 1045 Paul Maskell Wells City Harriers 19:29 10
211 1213 Terry McIntyre Harrow AC 19:32 12
212 1051 Graham Beales Wymondham AC 19:46 10
213 620 Ron McCullough Ipswich Jaffa RC 19:48 6
214 1236 Tim Parkin Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 19:52 12
215 603 Paul Carter Barnet & District 19:53 6
216 1226 Josh Lyman Marshall Milton Keynes AC 'B' 19:55 12
217 803 Alastair Isaacs Barnet & District 20:08 8
218 1012 Seb Zajaczkowski Ealing Southall & Middlesex AC 20:17 10
219 1249 Alistair Holford Woodford Green & Essex Ladies 'C' 20:22 12
220 1020 Ker MacRossen Ipswich Jaffa RC 20:29 10
221 444 Tony MacDowall Victoria Park & TH 'B' 20:30 4
222 220 Robin Belsom Ipswich Jaffa RC 20:31 2
223 1224 Robin Hudson Luton AC 20:37 12
224 451 Russell Clarke Wymondham AC 20:42 4
225 818 Nick Stockman Highgate Harriers 'B' 20:49 8
226 413 Mike Kelly Harrow AC 21:14 4
227 651 Matt Hardy Wymondham AC 21:17 6
228 1003 Nick Bingham Barnet & District 21:19 10
229 805 Tom Roberts Bedford & County AC 'B' 21:38 8
230 207 Andrew Broadfoot Belgrave Harriers 'B' 21:42 2
231 851 Craig Dungar Wymondham AC 21:44 8
232 1203 John Clarke Barnet & District 21:53 12
233 1049 Ben Phillips Woodford Green & Essex Ladies 'C' 22:03 10
234 403 David Sheridan Barnet & District 22:04 4
235 1044 David Shortridge Victoria Park & TH 'B' 22:17 10
236 203 Andrew Welsh Barnet & District 22:40 2
237 613 Jim Moseley Harrow AC 23:43 6