Saucony SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 6: Short: 5053m Road Relay Championships 25 March 2012
Team Positions after leg 6
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 621 Stuart Beaney Kent AC 17:02 2:00:43 0
2 604 Alex Bellew Bedford & County AC 'A' 16:23 2:01:32 2
3 636 Charles Gunning Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 16:59 2:01:43 -1
4 617 Nick Gold Highgate Harriers 'A' 16:39 2:01:45 -1
5 608 James Poole Blackheath & Bromley Harriers 'A' 15:13 2:01:57 1
6 601 Alex Flynn Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:02 2:03:18 -1
7 630 Stephen Hepples Newham & Essex Beagles 'A' 15:34 2:03:29 4
8 647 Daniel Bruynooghe Woodford Green & Essex Ladies 'A' 16:17 2:03:33 2
9 606 Stephen Sharp Belgrave Harriers 'A' 15:11 2:03:36 3
10 624 Liam McNabola Luton AC 16:56 2:03:54 -1
11 641 Jack Keywood Tonbridge AC 17:19 2:04:11 -4
12 639 Henry Hughes Thames Valley Harriers 'A' 17:26 2:04:20 -4
13 611 Rick Ward City of Norwich AC 16:16 2:05:20 0
14 615 Keith Newton Herne Hill Harriers 'A' 16:37 2:06:08 0
15 633 Wesley Harrison Serpentine RC 'A' 17:13 2:07:10 0
16 625 Ross Threlfall Marshall Milton Keynes AC 'A' 17:32 2:07:45 0
17 618 Patrick Davis Highgate Harriers 'B' 16:19 2:08:03 1
18 638 Peter Merritt Southampton AC 17:33 2:08:12 -1
19 614 Joe Toomey Hercules Wimbledon 16:49 2:09:43 3
20 619 Richard Jenkin Hillingdon AC 17:51 2:09:59 -1
21 642 Sean Wilson Vale of Aylesbury 17:36 2:10:02 -1
22 629 John Nash Nene Valley Harriers 17:42 2:10:15 -1
23 648 Darren Southcott Woodford Green & Essex Ladies 'B' 16:34 2:11:23 1
24 612 Tom Yates Ealing Southall & Middlesex AC 18:16 2:12:11 -1
25 643 Tom McNeil Victoria Park & TH 'A' 17:58 2:13:29 0
26 610 Mark Crook Cambridge & Coleridge 18:17 2:14:26 0
27 622 John Flahive London Heathside 'A'* 18:21 2:16:32 0
28 634 James Gwyther Serpentine RC 'B' 17:27 2:16:46 3
29 626 Ian Pheasey Marshall Milton Keynes AC 'B' 19:03 2:17:53 -1
30 645 Simon Prior Wells City Harriers 18:51 2:18:07 0
31 620 Ron McCullough Ipswich Jaffa RC 19:48 2:18:58 -2
32 605 Chris Thornley Bedford & County AC 'B' 18:16 2:22:06 3
33 651 Matt Hardy Wymondham AC 21:17 2:22:37 -1
34 649 Karim Ali Woodford Green & Essex Ladies 'C' 18:12 2:23:11 2
35 631 G Choat Newham & Essex Beagles 'B'* 17:56 2:23:20 2
36 613 Jim Moseley Harrow AC 23:43 2:25:38 -3
37 646 Rikki Letch Windsor Slough Eton & Hounslow  19:17 2:25:54 1
38 650 Stuart Phillips Woodford Green & Essex Ladies 'D' 17:53 2:27:15 2
39 644 Duncan Steen Victoria Park & TH 'B' 18:47 2:28:00 0
40 603 Paul Carter Barnet & District 19:53 2:31:41 1