Saucony SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 4: Short: 5053m Road Relay Championships 25 March 2012
Team Positions after leg 4
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 436 Frank Bailey Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 16:02 1:19:21 0
2 421 Jermaine Mays Kent AC 14:58 1:20:04 4
3 417 Duncan Burbridge Highgate Harriers 'A' 16:34 1:20:51 -1
4 401 Joshua Grace Aldershot Farnham & District AC 'A' 15:18 1:20:55 6
5 424 Daniel Woodgate Luton AC 15:23 1:21:05 6
6 404 Richard Powell Bedford & County AC 'A' 16:31 1:21:06 -3
7 408 Ben Harding Blackheath & Bromley Harriers 'A' 15:44 1:21:18 2
8 406 Richard Ward Belgrave Harriers 'A' 15:54 1:21:24 0
9 446 Zac Curran Windsor Slough Eton & Hounslow  17:21 1:22:01 -5
10 439 Peter Scannell Thames Valley Harriers 'A' 16:59 1:22:03 -5
11 425 Stephen Green Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:42 1:22:09 -4
12 441 Chris Lloyd Tonbridge AC 16:27 1:22:18 0
13 447 Bertie Powell Woodford Green & Essex Ladies 'A' 16:02 1:22:21 1
14 430 Bryn Reynolds Newham & Essex Beagles 'A' 17:02 1:23:02 -1
15 415 Jordan Stokes Herne Hill Harriers 'A' 16:14 1:23:08 1
16 433 Jolyon Attwooll Serpentine RC 'A' 16:50 1:23:13 -1
17 438 Russ Osborn Southampton AC 16:45 1:23:43 1
18 411 Stu Huntington City of Norwich AC 16:39 1:23:49 1
19 442 Andy Rolt Vale of Aylesbury 17:34 1:24:30 -2
20 412 Sam Ashcroft Ealing Southall & Middlesex AC 16:25 1:24:57 0
21 418 Glenn Saqui Highgate Harriers 'B' 16:16 1:25:06 0
22 419 Dean Clark Hillingdon AC 16:30 1:25:50 1
23 429 Tom Rodgers Nene Valley Harriers 17:34 1:26:38 -1
24 448 Chris Symonds Woodford Green & Essex Ladies 'B' 17:20 1:26:52 0
25 414 Deon Coetzee Hercules Wimbledon 17:12 1:26:53 0
26 410 John Morley Cambridge & Coleridge 18:25 1:28:54 0
27 443 Neil Cook Victoria Park & TH 'A' 17:28 1:30:14 3
28 422 Anthony Hall London Heathside 'A'* 18:04 1:31:10 3
29 426 Ed Dunn Marshall Milton Keynes AC 'B' 18:33 1:31:42 3
30 445 Dan Humphries Wells City Harriers 19:15 1:31:54 -1
31 405 Liam Smyth Bedford & County AC 'B' 18:50 1:32:00 2
32 413 Mike Kelly Harrow AC 21:14 1:32:07 -5
33 420 Wilfred Campbell Ipswich Jaffa RC 18:16 1:32:29 3
34 431 Jad El-houssammi Newham & Essex Beagles 'B'* 18:48 1:32:40 1
35 434 Gavin Edmonds Serpentine RC 'B' 19:00 1:32:47 -1
36 451 Russell Clarke Wymondham AC 20:42 1:33:12 -8
37 449 Sam Benge Woodford Green & Essex Ladies 'C' 18:20 1:35:34 2
38 435 Serdar Cetin Serpentine RC 'C' 19:26 1:35:52 -1
39 450 Andy Coleman Woodford Green & Essex Ladies 'D' 19:22 1:36:04 -1
40 407 William Ireson Belgrave Harriers 'B' 18:15 1:39:14 2
41 444 Tony MacDowall Victoria Park & TH 'B' 20:30 1:40:21 -1
42 403 David Sheridan Barnet & District 22:04 1:42:07 -1