Saucony SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 4: Short: 5053m Road Relay Championships 25 March 2012
Fastest times on leg 4
Pos'n No. Name Team Time
1 421 Jermaine Mays Kent AC 14:58
2 401 Joshua Grace Aldershot Farnham & District AC 'A' 15:18
3 424 Daniel Woodgate Luton AC 15:23
4 408 Ben Harding Blackheath & Bromley Harriers 'A' 15:44
5 406 Richard Ward Belgrave Harriers 'A' 15:54
6 436 Frank Bailey Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 16:02
7 447 Bertie Powell Woodford Green & Essex Ladies 'A' 16:02
8 415 Jordan Stokes Herne Hill Harriers 'A' 16:14
9 418 Glenn Saqui Highgate Harriers 'B' 16:16
10 412 Sam Ashcroft Ealing Southall & Middlesex AC 16:25
11 441 Chris Lloyd Tonbridge AC 16:27
12 419 Dean Clark Hillingdon AC 16:30
13 404 Richard Powell Bedford & County AC 'A' 16:31
14 417 Duncan Burbridge Highgate Harriers 'A' 16:34
15 411 Stu Huntington City of Norwich AC 16:39
16 425 Stephen Green Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:42
17 438 Russ Osborn Southampton AC 16:45
18 433 Jolyon Attwooll Serpentine RC 'A' 16:50
19 439 Peter Scannell Thames Valley Harriers 'A' 16:59
20 430 Bryn Reynolds Newham & Essex Beagles 'A' 17:02
21 414 Deon Coetzee Hercules Wimbledon 17:12
22 448 Chris Symonds Woodford Green & Essex Ladies 'B' 17:20
23 446 Zac Curran Windsor Slough Eton & Hounslow  17:21
24 443 Neil Cook Victoria Park & TH 'A' 17:28
25 442 Andy Rolt Vale of Aylesbury 17:34
26 429 Tom Rodgers Nene Valley Harriers 17:34
27 422 Anthony Hall London Heathside 'A'* 18:04
28 407 William Ireson Belgrave Harriers 'B' 18:15
29 420 Wilfred Campbell Ipswich Jaffa RC 18:16
30 449 Sam Benge Woodford Green & Essex Ladies 'C' 18:20
31 410 John Morley Cambridge & Coleridge 18:25
32 426 Ed Dunn Marshall Milton Keynes AC 'B' 18:33
33 431 Jad El-houssammi Newham & Essex Beagles 'B'* 18:48
34 405 Liam Smyth Bedford & County AC 'B' 18:50
35 434 Gavin Edmonds Serpentine RC 'B' 19:00
36 445 Dan Humphries Wells City Harriers 19:15
37 450 Andy Coleman Woodford Green & Essex Ladies 'D' 19:22
38 435 Serdar Cetin Serpentine RC 'C' 19:26
39 444 Tony MacDowall Victoria Park & TH 'B' 20:30
40 451 Russell Clarke Wymondham AC 20:42
41 413 Mike Kelly Harrow AC 21:14
42 403 David Sheridan Barnet & District 22:04