Saucony SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 2: Short: 5053m Road Relay Championships 25 March 2012
Fastest times on leg 2
Pos'n No. Name Team Time
1 206 Steve Davies Belgrave Harriers 'A' 14:52
2 236 Anthony Whiteman Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 15:06
3 224 Daniel Clorley Luton AC 15:11
4 208 Russell Bentley Blackheath & Bromley Harriers 'A' 15:13
5 217 Edward Jackson Highgate Harriers 'A' 15:20
6 204 Matt Bergin Bedford & County AC 'A' 15:28
7 219 Matt Fayers Hillingdon AC 15:49
8 247 Harold Wyber Woodford Green & Essex Ladies 'A' 16:00
9 212 Ben Waterman Ealing Southall & Middlesex AC 16:06
10 211 Ben Stratton City of Norwich AC 16:08
11 250 Andrew Clare Woodford Green & Essex Ladies 'D' 16:11
12 215 Michael Dyer Herne Hill Harriers 'A' 16:15
13 238 Gareth Klepacz Southampton AC 16:28
14 201 Oli Aitchison Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:28
15 241 Jamie Bryant Tonbridge AC 16:30
16 221 Calum Fraser Kent AC 16:34
17 218 Robel Bahelbi Highgate Harriers 'B' 16:35
18 225 Sam Deathe Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:36
19 233 Martin Gaunt Serpentine RC 'A' 16:38
20 243 Ben Wickham Victoria Park & TH 'A' 16:43
21 242 Adam Johnson Vale of Aylesbury 16:45
22 246 Nick Lingley Windsor Slough Eton & Hounslow  16:48
23 239 Ali Yahye Thames Valley Harriers 'A' 16:53
24 229 Adam Birch Nene Valley Harriers 16:58
25 231 Andre Duque Newham & Essex Beagles 'B'* 17:14
26 230 Wayne Bell Newham & Essex Beagles 'A' 17:20
27 214 Alexie Calvert-Ansari Hercules Wimbledon 17:23
28 226 Matt Clarke Marshall Milton Keynes AC 'B' 17:23
29 248 Dan Yaxley Woodford Green & Essex Ladies 'B' 17:32
30 210 John Ferguson Cambridge & Coleridge 17:32
31 202 Josh Arnold Aldershot Farnham & District AC 'B'* 17:32
32 222 Robert Grech London Heathside 'A'* 17:43
33 240 Louis William Thames Valley Harriers 'B' 17:49
34 249 Ed Messer Woodford Green & Essex Ladies 'C' 17:50
35 234 Will Forbes Serpentine RC 'B' 17:51
36 205 Matt Nicholson Bedford & County AC 'B' 18:09
37 251 Andy Preston Wymondham AC 18:30
38 213 Richard Francis Harrow AC 18:35
39 235 Richard Taylor Serpentine RC 'C' 18:45
40 245 Peter Darton Wells City Harriers 19:05
41 244 James Foley Victoria Park & TH 'B' 19:10
42 220 Robin Belsom Ipswich Jaffa RC 20:31
43 207 Andrew Broadfoot Belgrave Harriers 'B' 21:42
44 203 Andrew Welsh Barnet & District 22:40