Leg 1: Long: 7664m Road Relay Championships 25 March 2012
Team Positions after leg 1
Pos'n No. Name Team Time
1 143 Paul Martelletti Victoria Park & TH 'A' 23:30
2 142 Anurahda Cooray Vale of Aylesbury 23:34
3 136 Glen Watts Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 23:39
4 146 Nathan White Windsor Slough Eton & Hounslow  23:54
5 130 Dave Mitchinson Newham & Essex Beagles 'A' 23:59
6 139 Robert Russell Thames Valley Harriers 'A' 24:03
7 111 Alex Dunbar City of Norwich AC 24:08
8 138 Steven Phillips Southampton AC 24:10
9 108 Andrew Rayner Blackheath & Bromley Harriers 'A' 24:16
10 141 Robbie Farnham-Rose Tonbridge AC 24:18
11 133 Richard Phillips Serpentine RC 'A' 24:30
12 125 Michal Glowacki Marshall Milton Keynes AC 'A' 24:36
13 114 Alex Robinson Hercules Wimbledon 24:38
14 147 Matt Shone Woodford Green & Essex Ladies 'A' 24:44
15 104 James Drinkwater Bedford & County AC 'A' 24:49
16 115 Ben Paviour Herne Hill Harriers 'A' 24:52
17 117 Henry Dodwell Highgate Harriers 'A' 25:00
18 101 Ian Bailey Aldershot Farnham & District AC 'A' 25:02
19 151 James Preston Wymondham AC 25:09
20 121 Jim Savage Kent AC 25:12
21 106 Andrew Connick Belgrave Harriers 'A' 25:15
22 113 Jim Cooper Harrow AC 25:16
23 145 Jack Bancroft Wells City Harriers 25:22
24 129 Egars Sumskis Nene Valley Harriers 25:29
25 148 Angus Holford Woodford Green & Essex Ladies 'B' 25:34
26 112 Archie Allen Ealing Southall & Middlesex AC 25:42
27 124 Peter Bridger Luton AC 25:45
28 118 Stephen Whiting Highgate Harriers 'B' 25:46
29 110 Will Mycroft Cambridge & Coleridge 25:57
30 119 Robert Thompson Hillingdon AC 26:02
31 122 George Stewart London Heathside 'A'* 26:23
32 120 Gavin Davies Ipswich Jaffa RC 26:25
33 102 Richard Batchelor Aldershot Farnham & District AC 'B'* 27:03
34 131 Peter Grime Newham & Essex Beagles 'B'* 27:05
35 126 Mark Dowson Marshall Milton Keynes AC 'B' 27:39
36 134 Andrea Fraquelli Serpentine RC 'B' 27:42
37 150 Jim Roche Woodford Green & Essex Ladies 'D' 27:51
38 105 Craig Emmerson Bedford & County AC 'B' 28:04
39 103 Costa Michael Barnet & District 28:06
40 107 Knut Hegvold Belgrave Harriers 'B' 28:29
41 149 Chris Shepherd Woodford Green & Essex Ladies 'C' 29:15
42 135 Trent Stallard Serpentine RC 'C' 29:23
43 144 Rob Birchley Victoria Park & TH 'B' 30:39
44 140 Richard Bell Thames Valley Harriers 'B' 31:11