Saucony SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 10: Short: 5053m Road Relay Championships 25 March 2012
Team Positions after leg 10
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 1021 Paul Bell Kent AC 16:34 3:22:37 0
2 1030 Frank Baddick Newham & Essex Beagles 'A' 15:02 3:23:18 1
3 1017 Chris Beecham Highgate Harriers 'A' 16:37 3:24:18 -1
4 1047 Tom Beedell Woodford Green & Essex Ladies 'A' 15:53 3:24:38 1
5 1004 Alan Turnbull Bedford & County AC 'A' 16:48 3:25:44 1
6 1001 Nigel Wright Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:29 3:26:12 -2
7 1041 Greg Cole Tonbridge AC 17:08 3:29:07 2
8 1006 Stuart Kollmorgen Belgrave Harriers 'A' 17:51 3:29:15 0
9 1011 Micah Rogers City of Norwich AC 18:17 3:29:19 -2
10 1015 Deron Fagan Herne Hill Harriers 'A' 16:57 3:29:37 0
11 1036 Daniel Abrey Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 17:20 3:30:35 0
12 1008 John Vintner Blackheath & Bromley Harriers 'A' 18:00 3:31:16 0
13 1024 Sean Still Luton AC 17:17 3:31:49 1
14 1039 Lee Mahon Thames Valley Harriers 'A' 19:25 3:33:24 -1
15 1033 Drew Lowthian Serpentine RC 'A' 17:34 3:33:36 0
16 1025 Chad Lambert Marshall Milton Keynes AC 'A' 16:25 3:34:30 0
17 1038 Alex Wall-Clarke Southampton AC 16:04 3:36:01 1
18 1014 Sean Crummy Hercules Wimbledon 18:50 3:38:18 -1
19 1019 Joe Carton Hillingdon AC 17:43 3:39:31 1
20 1029 Paul Lunn Nene Valley Harriers 17:29 3:39:45 1
21 1043 Julian Hazeldine Victoria Park & TH 'A' 17:05 3:39:50 1
22 1042 Mark Richards Vale of Aylesbury 19:12 3:40:14 -3
23 1048 Gavin Lewis Woodford Green & Essex Ladies 'B' 15:56 3:42:39 0
24 1018 Jon Deane Highgate Harriers 'B' 16:43 3:43:47 0
25 1034 Andrew Taylor Serpentine RC 'B' 18:26 3:47:11 2
26 1045 Paul Maskell Wells City Harriers 19:29 3:47:29 0
27 1022 Jacob Howe London Heathside 'A'* 18:11 3:47:32 1
28 1012 Seb Zajaczkowski Ealing Southall & Middlesex AC 20:17 3:47:34 -3
29 1010 Neil Carrington Cambridge & Coleridge 18:31 3:48:30 0
30 1026 Mike Burling Marshall Milton Keynes AC 'B' 16:41 3:53:40 2
31 1046 Ben Kennard Windsor Slough Eton & Hounslow  17:17 3:56:34 2
32 1020 Ker MacRossen Ipswich Jaffa RC 20:29 3:56:41 -1
33 1044 David Shortridge Victoria Park & TH 'B' 22:17 3:57:52 -3
34 1013 Damian Nevins Harrow AC 16:27 4:00:09 1
35 1051 Graham Beales Wymondham AC 19:46 4:03:32 1
36 1049 Ben Phillips Woodford Green & Essex Ladies 'C' 22:03 4:05:29 -2
37 1003 Nick Bingham Barnet & District 21:19 4:12:13 0