EMGP Bedford 6 - 22 May 2012 - in Finish Order

M/F Cat No. Name Cat Time Club
1 1 1 1424 Phil Holland MS 32:03 Ampthill & Flitwick Flyers
2 2 2 1395 Tom Foulerton MS 32:37 Leamington C & AC
3 3 1 357 Christopher Riley M40 32:52 Bedford & County AC
4 4 3 818 Andrew Siggers MS 33:03 Kenilworth Runners
5 5 2 1249 Ashley  Miles M40 33:27 Sphinx AC
6 6 4 1417 Andrew Inchley MS 34:11 Leighton Buzzard AC
7 7 3 650 Phil West M40 34:26 Kettering Town Harriers
8 8 5 1152 Matthew Clarke MS 34:29 Marshall Milton Keynes AC
9 9 1 1026 Jim Morris M45 35:04 Stamford Striders
10 10 6 1177 Stephen Ratcliffe MS 35:05 Marshall Milton Keynes AC
11 11 7 769 Daniel Webber MS 35:15 Marshall Milton Keynes AC
12 12 4 716 Richard Lack M40 35:18 Wootton RR
13 13 5 99 Tony Dadd M40 35:22 Bedford Harriers AC
14 14 8 772 Marcus Cookham MS 35:33 Bedford Harriers AC
15 15 9 24 Sebastian Palmer MS 35:40 Rugby & Northampton AC
16 16 10 1421 Danson Njoka MS 35:40 Northampton Road Runners
17 17 11 313 Gary Blaber MS 35:46 Marshall Milton Keynes AC
18 18 2 379 Richard Fowler M45 35:56 Wootton RR
19 19 12 1007 Dan Doherty MS 36:05 Team Balancise AC
20 20 13 524 David Gillett MS 36:07
21 21 14 2 Peter Mackrell MS 36:11 Leighton Buzzard AC
22 1 1 1332 Rebecca Murray F20 36:14 Bedford & County AC
23 22 1 1002 Nick Tawney M50 36:21 Leamington C & AC
24 23 3 1418 Martin Gore M45 36:29 Harborough AC
25 24 6 110 Jon Kemp M40 36:42 Wellingborough & District AC
26 25 4 396 Martin Beare M45 36:52 Ampthill & Flitwick Flyers
27 26 7 1073 David Abraham M40 36:56 Team MK
28 27 8 1372 Chris Cahill M40 37:01 Marshall Milton Keynes AC
29 28 5 1326 Kevin Reboul M45 37:04 Silson Joggers AC
30 29 9 1347 Paul Westrope M40 37:06 Bedford & County AC
31 30 15 1385 Andrew Wasdell MS 37:10 Marshall Milton Keynes AC
32 31 6 1352 Ian Aunger M45 37:18 Nene Valley Harriers
33 32 10 1374 Kemal Mehmet M40 37:19 Kettering Town Harriers
34 33 16 879 Charles Howard MS 37:22 Wootton RR
35 2 2 1334 Alice Burgin F20 37:26 Bedford & County AC
36 34 7 1179 Alastair Fadden M45 37:29 Bedford Harriers AC
37 35 17 108 Andrew Kirschner MS 37:30 Shenley Striders
38 36 8 1543 Jim Darcy M45 37:32 Silson Joggers AC
39 3 1 1548 Kirsty Whigham F40 37:46 Rugby & Northampton AC
40 37 2 236 Jerry Pullinger M50 37:51 Bedford Harriers AC
41 38 9 1401 Martin Erasmus M45 37:54 Marshall Milton Keynes AC
42 39 18 1415 William Shippin MS 38:07 Uknetrunners.co.uk
43 40 3 89 Keith Hammond M50 38:11 Vegetarian Cycling & AC
44 41 11 1588 Chris Talbot M40 38:12 Huncote Harriers AC
45 42 4 1154 Damian Murphy M50 38:13 Wootton RR
46 43 19 1354 Neil Willsher MS 38:15 Rugby & Northampton AC
47 4 3 672 Rosanna Andrews F20 38:18 Northampton Road Runners
48 44 20 1273 Ian Pheasey MS 38:21 Marshall Milton Keynes AC
49 45 5 421 Carey Gray M50 38:24 Woodstock Harriers
50 46 6 709 Ian Lamb M50 38:26 Marshall Milton Keynes AC
51 47 21 430 Tobias Gehrke MS 38:35 Coventry Godiva Harriers
52 48 22 1094 Simon Kelly MS 38:36 David Lloyd Redway Runners
53 49 23 337 Simon Haywood MS 38:39 Shenley Striders
54 5 1 795 Renee Allen F35 38:52 Bedford Harriers AC
55 50 10 1362 Andy Stiles M45 39:01 Marshall Milton Keynes AC
56 51 12 1419 Nick Rose M40 39:06 Chester Tri Club
57 52 7 144 Nigel Sheppard M50 39:09 David Lloyd Redway Runners
58 53 24 1359 Jose Ariza MS 39:12 Bedford Harriers AC
59 54 11 792 Stuart Bartlett M45 39:17 Team Balancise AC
60 55 13 1370 Brian Gray M40 39:25 Silson Joggers AC
61 56 12 552 Martin Hamilton M45 39:26 Team Balancise AC
62 6 4 1335 Alanah Harris F20 39:27 Bedford & County AC
63 57 14 1384 Francis Hale M40 39:27 Team Balancise AC
64 58 8 1316 Alan Mould M50 39:27 Rugby & Northampton AC
65 59 25 767 James Armstrong MS 39:29 Wootton RR
66 60 9 105 Neil McDonald M50 39:29 Wellingborough & District AC
67 61 10 1267 Simon Hobday M50 39:30 Wellingborough & District AC
68 62 15 10 Richard Baldock M40 39:31
69 63 1 954 Warwick Browning M55 39:33 Ampthill & Flitwick Flyers
70 64 2 1381 Richard Piron M55 39:33
71 65 26 1416 Adrian Maidment MS 39:37 Marshall Milton Keynes AC
72 7 1 1540 Wendy Webber FS 39:41 Marshall Milton Keynes AC
73 66 1 1117 Morris Dempster M60 39:52 Bedford Harriers AC
74 67 16 998 Graham Garlick M40 39:54 Leamington C & AC
75 68 13 614 Graham Hollowell M45 39:54 Wootton RR
76 69 27 654 Simon Josh MS 39:54 Team Balancise AC
77 70 3 1509 Philip Coy M55 39:56 Banbury Harriers
78 8 2 1264 Carla Fisher F35 39:58 Bedford Harriers AC
79 9 2 1008 Rachel Cave FS 40:02 Team Balancise AC
80 71 28 399 James Down MS 40:04 David Lloyd Redway Runners
81 10 1 1004 Elaine O'Sullivan F50 40:11 Team Balancise AC
82 11 1 1132 Alex Knowles F45 40:18 Marshall Milton Keynes AC
83 72 29 1535 Simon Leister MS 40:19 Wellingborough & District AC
84 73 17 324 Carl Furness M40 40:27 Bedford Harriers AC
85 12 3 652 Daisy Melville F35 40:32 Rugby & Northampton AC
86 13 3 1557 Morag Larsen FS 40:49 Wootton RR
87 74 30 725 Michael Carrea MS 40:51 Wootton RR
88 75 18 1596 Richard Campbell M40 40:56 Kettering Town Harriers
89 76 31 919 Andrew Redden MS 41:00 Wellingborough & District AC
90 77 32 719 Daniel Clarke MS 41:06 Daventry RR
91 78 2 1534 Kelvin Smith M60 41:08 Marshall Milton Keynes AC
92 79 33 619 Matthew Brown MS 41:13 Wootton RR
93 14 2 1400 Fran Malin F45 41:19 Marshall Milton Keynes AC
94 80 14 668 Chris Mahon M45 41:19 Marshall Milton Keynes AC
95 15 4 1554 Victoria Knight FS 41:21 Wootton RR
96 81 19 1420 Steven Green M40 41:23 Kettering Town Harriers
97 82 34 1586 Nick Turner-Henke MS 41:28 Harborough AC
98 83 35 1422 Daniel Webb MS 41:32 Leighton Buzzard AC
99 16 2 702 Sally  Cartwright F40 41:33 Bedford Harriers AC
100 84 20 1366 Peter Williams M40 41:35 Wellingborough & District AC
101 85 21 397 Thomas Thorp M40 41:36
102 86 22 104 Julian Blackwell M40 41:37 Wellingborough & District AC
103 87 1 1000 Edward Frain M20 41:39 Wellingborough & District AC
104 88 36 1195 Peter Moor MS 41:39 Northampton Road Runners
105 89 37 1266 Quentin Henry MS 41:42 Sphinx AC
106 90 4 1284 Paul Mason M55 41:44 Marshall Milton Keynes AC
107 91 38 171 Martin Newton MS 41:48 Wellingborough & District AC
108 92 11 1222 John Wilkinson M50 41:51 Marshall Milton Keynes AC
109 93 39 1502 Richard Davies MS 41:56 Silson Joggers AC
110 94 15 1560 Jonathan Gale M45 42:09 Silson Joggers AC
111 95 12 122 Mitch Timms M50 42:11 Sphinx AC
112 96 40 527 Dave Tonks MS 42:22
113 17 2 1003 Susie Tawney F50 42:24 Leamington C & AC
114 97 5 69 Barry Hibberd M55 42:25 Huncote Harriers AC
115 98 41 1376 Richard Wiggington MS 42:32 Bushfield Joggers
116 99 42 717 Terry Hatter MS 42:36 Wellingborough & District AC
117 100 43 1188 Matthew Webber MS 42:39
118 18 1 1552 Diane Baldwin F55 42:51 Marshall Milton Keynes AC
119 101 44 880 Karl Chapman MS 42:56 Shenley Striders
120 19 3 1550 Kate Williams F50 42:58 Rugby & Northampton AC
121 102 45 1124 Shaun Cherry MS 43:02 Wellingborough & District AC
122 103 16 1597 Phil Farley M45 43:06 Wellingborough & District AC
123 104 23 1398 Michael Driver M40 43:07
124 105 24 1320 John Fleming M40 43:09 Northampton Road Runners
125 106 13 1391 Andrew Robertson M50 43:10 Bedford Harriers AC
126 20 4 1393 Sarah Lambert F35 43:10 David Lloyd Redway Runners
127 107 46 1430 Ian Flint MS 43:10 Ampthill & Flitwick Flyers
128 108 14 18 Graham Short M50 43:12 Bedford Harriers AC
129 21 5 1346 Jemma Anderson FS 43:16 Corby AC
130 109 15 774 Philip Caswell M50 43:22 West End Runners
131 22 3 1378 Maria Calleia F40 43:28 Marshall Milton Keynes AC
132 110 25 319 Stephen Young M40 43:29 Wootton RR
133 23 4 826 Veronica Singleton F50 43:32 Bedford Harriers AC
134 111 47 609 Martin Young MS 43:36
135 112 48 665 Anthony Poncia MS 43:38 Kettering Town Harriers
136 113 16 433 Dave Hardcastle M50 43:44 Wootton RR
137 114 6 1253 Tony Keech M55 43:45 Human Energy AC
138 24 4 585 Joanna Greenslade F40 43:48 Marshall Milton Keynes AC
139 25 6 807 Liz Orchard FS 43:51 Wellingborough & District AC
140 115 26 1045 Alan Rickhuss M40 43:56 Bedford Harriers AC
141 116 2 1383 Fred Devereaux M20 44:00 Team Balancise AC
142 117 27 227 Mark Edwards M40 44:02 Wellingborough & District AC
143 118 17 776 Alan Fordham M50 44:04 Harborough AC
144 119 17 1050 Darren Baldwin M45 44:13 Northampton Road Runners
145 120 28 973 Darren Gibson M40 44:17 Team Balancise AC
146 121 7 81 Alex Montgomery M55 44:27 Leamington C & AC
147 122 18 501 Stephen Bridge M50 44:31 Team Balancise AC
148 123 3 720 Tom Sullivan M60 44:32 Northampton Road Runners
149 124 49 251 Christopher Jones MS 44:38 Wellingborough & District AC
150 125 50 1350 James Slootweg MS 44:40 Wootton RR
151 126 19 950 Graham Tee M50 44:43 Wootton RR
152 127 51 1065 Simon Kirschner MS 44:49 Shenley Striders
153 128 29 820 Guy Travers M40 44:53 Wellingborough & District AC
154 26 3 1349 Margaret Mulholland F45 44:57 Corby AC
155 27 5 360 Helen Woolley F35 44:58 Bedford Harriers AC
156 129 18 1340 Andy Kerr M45 45:01
157 130 52 1079 Robby Taylor MS 45:03
158 28 5 1360 Elaine Dawes F50 45:03 Wellingborough & District AC
159 131 53 1351 Paul Barton MS 45:15 Ampthill & Flitwick Flyers
160 132 54 1125 Daniel Billingham MS 45:18
161 29 6 562 Sarah Ellwood F35 45:19 Wellingborough & District AC
162 133 30 1533 Robert Donovan M40 45:33 Northampton Road Runners
163 134 20 1128 Tim Walsh M50 45:35 Wellingborough & District AC
164 135 55 675 Jason Douglas MS 45:37 Massey Ferguson AC
165 136 31 1039 Steve Clarke M40 45:39 Shenley Striders
166 137 21 201 James Wallbank M50 45:43 Bedford Harriers AC
167 30 7 1367 Joanna Smith FS 45:46 Wootton RR
168 31 7 786 Natasha Wain F35 45:48 Wellingborough & District AC
169 138 19 1345 Jon Lane M45 45:52
170 139 32 1189 Trevor Piercey M40 45:57 Shed Triathlon
171 32 8 1410 Samantha Baylis F35 46:01 Bedford Harriers AC
172 140 20 988 Steve Young M45 46:09 Bedford Harriers AC
173 141 4 958 Fred Watt M60 46:12 Leighton Buzzard AC
174 142 22 633 Neil Martin M50 46:13 Rugby & Northampton AC
175 33 8 1510 Madeleine Smith FS 46:13 Rugby & Northampton AC
176 143 33 1344 Michael Munro M40 46:16 Bedford Harriers AC
177 144 1 13 John Thomas M70 46:19 Corby AC
178 145 8 574 Chris Capps M55 46:26 Bedford Harriers AC
179 146 21 1412 Russell Cartwright M45 46:30
180 147 22 1382 Philip Devereaux M45 46:32 Team Balancise AC
181 148 56 1364 Stuart Bullard MS 46:36 Bedford Harriers AC
182 34 4 575 Beverley Tredget F45 46:37 Bedford Harriers AC
183 149 23 1503 David Jarrett M50 46:40 Silson Joggers AC
184 150 57 1404 Ian Williams MS 46:42
185 35 5 673 Penny Andrews F45 46:44 Northampton Road Runners
186 36 6 525 Jacqueline Ferguson-Jones F50 46:47 David Lloyd Redway Runners
187 151 58 1403 Dean Rushby MS 46:49 Harborough AC
188 37 6 1341 Ruth Kerr F45 46:50 Bedford & County AC
189 152 9 1396 Mark Lee M55 46:51
190 153 59 620 Martin Andrews MS 46:53 Northampton Road Runners
191 38 9 42 Bev Hayes F35 46:54 Bedford Harriers AC
192 154 5 1356 Tony Hale M60 46:56 Wellingborough & District AC
193 155 24 1386 Tracy Wright M50 46:59
194 39 7 1411 Dea Ditchfield F45 47:11
195 156 6 1561 Philip Sandall M60 47:16
196 40 10 437 Dawn Childs F35 47:18 Bedford Harriers AC
197 41 9 109 Louise Kemp FS 47:22 Wellingborough & District AC
198 157 60 576 Adam Panter MS 47:25 Bedford Harriers AC
199 158 7 1537 Ed Hill M60 47:28 Marshall Milton Keynes AC
200 42 5 1373 Yvonne Mehmet F40 47:29 Kettering Town Harriers
201 159 23 1377 Mark Nicholls M45 47:29 Silson Joggers AC
202 160 25 1368 Brian Keers M50 47:30 Silson Joggers AC
203 43 8 638 Antoinette Kiely F45 47:34 Wootton RR
204 161 26 1183 Shayne Major M50 47:38
205 162 10 156 David Davies M55 47:39 Wootton RR
206 44 11 1553 Andrea Collingwood F35 47:42 Wootton RR
207 163 1 1353 Richard Inchley M65 47:48 Leighton Buzzard AC
208 164 61 398 Sam Daniells MS 47:53 Marshall Milton Keynes AC
209 165 34 722 Alan Griffiths M40 47:58 Wellingborough & District AC
210 166 27 1022 Kim Lowde M50 48:02 Daventry RR
211 45 12 1336 Larissa Clarke F35 48:06 Bedford Harriers AC
212 167 28 775 Sam Cortese M50 48:10 Team East Haddon
213 168 62 1392 Christian Webb MS 48:13
214 169 8 971 Thomas Dable M60 48:16 Kenilworth Runners
215 46 9 491 Elaine Morris F45 48:25
216 170 63 1379 Luke Makins MS 48:27 Sphinx AC
217 47 10 1501 Sarah Clark FS 48:41 Silson Joggers AC
218 171 2 1516 Brian Daniells M70 48:46 Marshall Milton Keynes AC
219 48 11 1055 Emma King FS 48:46 Wellingborough & District AC
220 172 29 1363 Les Rolfe M50 48:50 Wellingborough & District AC
221 49 12 1365 Frances Hooper FS 48:55 Wootton RR
222 173 11 915 Chris Willis M55 48:58
223 174 64 1387 Richard Scrase MS 48:58
224 50 7 1505 Mel Bignell F50 49:06 Silson Joggers AC
225 51 6 436 Trudie Finch F40 49:15 Bedford Harriers AC
226 175 24 51 Paul Brooks M45 49:18 Luton AC
227 52 10 1402 Deb Galletta F45 49:21 Corby AC
228 53 2 1570 Lin Farrow F55 49:26 Harborough AC
229 176 9 808 Martyn Green M60 49:26 Corby AC
230 54 8 1406 Gabrielle Deere F50 49:29 Wootton RR
231 55 3 642 Jane Goody F55 49:33 Marshall Milton Keynes AC
232 56 7 1348 Catherine Riley F40 49:39 Wootton RR
233 177 25 700 John Eales M45 49:51 Ultramarathon RC
234 57 13 14 Kirsty Hewitt FS 50:02 Wellingborough & District AC
235 178 35 785 Jason Mothersole M40 50:08
236 179 36 1064 Richard Olney M40 50:17
237 58 14 444 Rebecca Fleckney FS 50:28 Ampthill & Flitwick Flyers
238 180 65 582 Shaun Cotterell MS 50:32
239 59 8 1071 Suzanne Baldwin F40 50:35 Northampton Road Runners
240 181 3 1524 Allan Lock M70 50:38 Silson Joggers AC
241 182 66 1210 Mark Dillon MS 50:43
242 60 9 1371 Virginia Middleton F40 50:44 Team Balancise AC
243 183 2 1361 Richard Wittering M65 50:46 Marshall Milton Keynes AC
244 184 37 777 Malcolm Kidby M40 50:48 Marshall Milton Keynes AC
245 61 15 1358 Rachel Jones FS 50:55
246 185 26 1546 Eamon Kennedy M45 50:57 Wellingborough & District AC
247 62 16 1405 Samantha Kettle FS 50:59 Wootton RR
248 63 17 1428 Jo Lee FS 51:19 Northampton Road Runners
249 186 38 195 Robert Craig M40 51:25
250 187 27 420 Ian Townshend M45 51:32 Wootton RR
251 188 12 401 Terry Down M55 51:39 Marshall Milton Keynes AC
252 189 28 1343 Iain Robertson M45 51:55
253 64 1 1408 Deirdre Bethune F60 52:06 Olney Runners
254 190 67 1357 Phil Quincey MS 52:16
255 65 11 435 Mary Bench F45 52:18 Sphinx AC
256 191 30 768 Clive Culling M50 52:35
257 192 31 1595 Bob Torley M50 52:38 Sphinx AC
258 193 29 1390 Mike Leonard M45 52:41
259 66 1 1556 Barbara Parkinson F65 52:46 Rugby & Northampton AC
260 67 13 1429 Joanne Allin F35 52:50 Ampthill & Flitwick Flyers
261 194 39 56 Philip Middleton M40 52:54 Team Balancise AC
262 68 9 528 Theresa Clark F50 53:03 Wellingborough & District AC
263 69 10 485 Lisa Johnson F40 53:43 Rugby & Northampton AC
264 195 3 1389 David Fake M65 53:54 Bedford Harriers AC
265 196 40 1409 Andrew Baylis M40 54:02 Bedford Harriers AC
266 70 12 200 Karen Wallbank F45 54:03 Bedford Harriers AC
267 71 2 1355 Lucia Hale F60 54:10 Wellingborough & District AC
268 197 68 1427 Phil Harmer MS 54:11
269 72 3 972 Pauline Dable F60 54:21 Kenilworth Runners
270 198 69 1375 Peter O'Sullivan MS 54:23 Marshall Milton Keynes AC
271 199 41 1407 Paul Beard M40 54:31
272 73 13 17 Nicola King F45 54:32 Fetch Everyone
273 200 10 875 Jaswant Chana M60 54:35 Bedford Harriers AC
274 201 11 1388 David Storer M60 54:36 Marshall Milton Keynes AC
275 202 12 377 Paul Thomas M60 54:41 Leighton Fun Runners
276 203 13 1328 Keith Morgan M55 54:46 Ampthill & Flitwick Flyers
277 204 30 1425 Tony Frain M45 54:48
278 205 70 946 Joseph Lee MS 54:56 Wellingborough & District AC
279 74 14 679 Zoe Willett F45 55:04 Bedford Harriers AC
280 206 31 484 Robert Chambers M45 55:07 Allenburys
281 75 11 1257 Amanda Allen F40 55:11 Wellingborough & District AC
282 76 12 228 Joanne Edwards F40 55:11 Wellingborough & District AC
283 77 14 714 Joanna Cummings F35 55:19 Northampton Road Runners
284 207 71 1338 Karl Rose MS 55:29
285 208 72 9999 No Number MS 55:29
286 78 15 648 Estelle Young F35 55:39
287 79 18 445 Philippa Abruzzese FS 55:51
288 80 4 632 Valerie Anslow F55 55:56 Wellingborough & District AC
289 209 4 1504 Tim Hulett M65 56:14 Silson Joggers AC
290 81 13 265 Helen Crossland F40 56:32 Leighton Buzzard AC
291 82 14 1508 Libby Latham F40 56:34
292 210 42 1397 Adrian Spicer M40 56:54 Wellingborough & District AC
293 211 13 482 John Hullett M60 57:02 Wellingborough & District AC
294 83 15 246 Julie Cozens F45 57:18 Sphinx AC
295 84 19 1585 Stacey Pywell FS 57:21 Wellingborough & District AC
296 85 16 559 Linda Watson F45 57:43 Bedford Harriers AC
297 212 32 705 Clifford Punter M45 58:05
298 86 10 1380 Margaret Bond F50 58:24 Team Balancise AC
299 87 5 75 Sally Hewitt F55 58:38 Wellingborough & District AC
300 88 17 1513 Shirley Carroll F45 58:43
301 213 32 825 Peter Lawley M50 58:51 Bedford Harriers AC
302 89 16 819 Rachael Siggers F35 59:12
303 90 20 778 Mary Moore FS 59:24 Wellingborough & District AC
304 91 11 1517 Mandy Dennis F50 60:09 Wootton RR
305 214 14 1342 Brian Judkins M55 60:10 North Herts RR
306 215 14 641 Richard Rose M60 60:22 Northampton Road Runners
307 92 18 1331 Sarah Murray F45 60:47
308 216 33 1333 Simon Murray M45 60:47 Bedford & County AC
309 93 17 1399 Helen Wilson F35 61:02
310 217 15 1102 Michael Jones M60 62:01 Rugby & Northampton AC
311 94 21 1426 Sarah Callen FS 62:36 Rugby & Northampton AC
312 95 18 196 Lisa Craig F35 62:42 Rugby & Northampton AC
313 218 43 1413 Mathew Hollis M40 62:48 Wellingborough & District AC
314 96 4 1525 Valerie Cross F60 63:06 Rugby & Northampton AC
315 97 15 1182 Nicola Beaumont F40 63:38 Wellingborough & District AC
316 219 73 814 Robert Taylor MS 63:39 Wellingborough & District AC
317 220 16 1369 Steve Tonks M60 64:00
318 98 22 616 Marcia Hollis FS 64:13 Wellingborough & District AC
319 221 33 1263 Jon Wright M50 64:32 Rugby & Northampton AC
320 99 16 1339 Helen Smith F40 64:39
321 222 15 618 Les Potts M55 65:04
322 223 1 1330 Milford Callow M75 65:57 Marshall Milton Keynes AC
323 100 6 1423 Valerie Vonarx F55 67:00 Ampthill & Flitwick Flyers
324 101 12 1141 Julie Rolfe F50 73:12 Wellingborough & District AC