Saucony SEAA Men's 12-stage Milton Keynes
Leg 2: Short: 5506m Road Relay Championships 27 March 2011
Team Positions after leg 2
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 201 Jonny Hay Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:13 0:40:45 0
2 222 Daniel Clorley Luton AC 16:11 0:41:50 12
3 227 Nathan Riding Newham & Essex Beagles 'A' 17:05 0:41:51 0
4 233 Matt Sullivan Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 17:17 0:42:03 2
5 223 Tom Comerford Marshall Milton Keynes AC 'A' 17:26 0:42:14 2
6 235 Martin Shore Thames Hare & Hounds 'A' 17:39 0:42:16 -4
7 212 Rick Ward City of Norwich AC 17:20 0:42:30 2
8 216 Chris Peach Herne Hill Harriers 'A' 17:46 0:42:32 -3
9 240 Dan Bradley Tonbridge AC 17:47 0:42:33 -5
10 218 Peter Downie Highgate Harriers 'A' 17:45 0:42:33 -2
11 246 Gavin Lewis Woodford Green & Essex Ladies 'A' 17:31 0:42:42 -1
12 230 Nicholas Torry Serpentine RC 'A' 17:06 0:42:43 1
13 237 Myles Edwards Thames Valley Harriers 'A' 18:22 0:43:51 -1
14 245 Petru Snaipar Windsor Slough Eton & Hounslow  18:42 0:43:57 -3
15 220 Dean Clark Hillingdon AC 17:50 0:44:03 4
16 221 Andy Moreton Kent AC 18:10 0:44:07 -1
17 213 Jamie Taylor-Caldwell Ealing Southall & Middlesex AC 18:36 0:44:49 1
18 215 Matt Judson Harrow AC 18:52 0:44:56 -2
19 211 Richard Airey Brighton & Hove City AC 'A' 18:25 0:45:00 2
20 204 Matt Bergin Bedford & County AC 'A' 17:34 0:45:02 9
21 214 Chris Carter Enfield & Haringey 18:20 0:45:32 4
22 226 Adam Birch Nene Valley Harriers 18:56 0:45:42 0
23 206 Hassan Raidi Belgrave Harriers 'A' 18:30 0:45:57 5
24 205 Alan Metcalfe Bedford & County AC 'B' 19:40 0:45:57 -4
25 244 Alex Wiltshire Wells City Harriers 19:14 0:46:29 1
26 228 Leigh Crispin Newham & Essex Beagles 'B'* 19:51 0:47:02 -2
27 241 Andy Rolt Vale of Aylesbury 19:16 0:47:08 3
28 225 Chris Fuller Met Police 20:25 0:47:20 -5
29 236 Charlie Wallace Thames Hare & Hounds 'B' 21:09 0:47:21 -12
30 247 Ben Phillips Woodford Green & Essex Ladies 'B' 20:20 0:47:42 -3
31 231 Joshua Paparo Serpentine RC 'B' 19:38 0:47:55 0
32 242 Gary Bagnall Victoria Park & TH 'A' 19:37 0:47:57 0
33 219 Brahma Pochee Highgate Harriers 'B' 19:29 0:48:11 0
34 203 Peter Ellis Barnet & District 20:43 0:49:32 0
35 207 Robert Norville Belgrave Harriers 'B'* 19:59 0:50:40 1
36 217 Basil Wallace Herne Hill Harriers 'B' 19:05 0:51:42 3
37 224 Nick Washington Marshall Milton Keynes AC 'B' 23:40 0:53:35 -2