South of England Cross Country Championships - Parliament Hill Fields - 30 January 2010
Pos RaceNo Senior Men Club Time
1 4083 Neilson Hall Bedford & County AC 50:57
2 4424 Jon Pepper Enfield & Haringey AC 51:08
3 4156 Kevin Heywood Bideford AAC 51:39
4 4080 Darren Deed Bedford & County AC 51:50
5 4788 Florian Neuschwander ( F ) Kent AC 52:00
6 4226 Dean Lacy Cambridge Harriers 52:21
7 4019 Martin Mashford Aldershot Farnham & District AC 52:24
8 5008 Kevin Toher Newquay & Par AC 52:27
9 5462 Chris Smith Thames Valley Harriers 52:33
10 5598 Ben Tickner Wells City Harriers 52:40
11 4211 Will Clarke Cambridge & Coleridge 52:50
12 4079 Dan Dalmedo Bedford & County AC 53:01
13 5711 Dave Wardle Woodford Green AC with Essex Ladies 53:02
14 4904 Mike Coleman Medway & Maidstone AC 53:10
15 4567 Ben Warren Harrow AC 53:13
16 5271 Orlando Edwards Shaftesbury Barnet Harriers 53:18
17 5595 Adrian Marriott Wells City Harriers 53:20
18 4776 James Connor Kent AC 53:24
19 4091 Huw Lobb Bedford & County AC 53:26
20 5667 Owain Jones Windsor Slough Eton & Hounslow AC 53:39
21 5260 Nick Torry Serpentine RC 53:41
22 5396 Craig Hopkins Swansea Harriers AC 53:43
23 4686 David Bruce Highgate Harriers 53:53
24 4093 Owain Matthews Bedford & County AC 53:54
25 4126 James Kelly Belgrave Harriers 53:57
26 4028 Paul Rodgers Aldershot Farnham & District AC 53:59
27 4998 Scott Sterling Newham & Essex Beagles 54:10
28 4025 Neil Phillips Aldershot Farnham & District AC 54:19
29 5436 James McMullan Thames Hare & Hounds 54:20
30 4780 John Gilbert Kent AC 54:23
31 4812 Robbie James Lewes AC 54:39
32 4243 Ryan Prout Chelmsford AC 54:44
33 5680 Hywel Care Woodford Green AC with Essex Ladies 54:46
34 4691 Henry Dodwell Highgate Harriers 54:48
35 4026 Kevin Quinn Aldershot Farnham & District AC 54:51
36 5686 Martyn Cryer Woodford Green AC with Essex Ladies 54:53
37 5241 Richard Phillips Serpentine RC 54:57
38 4626 Alan Barnes Herne Hill Harriers 55:04
39 5681 Lotfi Chebli ( F ) Woodford Green AC with Essex Ladies 55:08
40 4104 Steven Tuttle Bedford & County AC 55:10
41 5495 Huw Evans Tonbridge AC 55:15
42 4101 Steve Robinson Bedford & County AC 55:19
43 4286 Stuart Huntington City of Norwich AC 55:24
44 4010 Steven Connor Aldershot Farnham & District AC 55:32
45 4035 Joe Wade Aldershot Farnham & District AC 55:32
46 4128 Paskar Owor ( F ) Belgrave Harriers 55:34
47 4249 James Baker Chichester Runners & AC 55:41
48 4890 Tom Comerford Marshall Milton Keynes AC 55:44
49 5441 Julian Rendall Thames Hare & Hounds 55:48
50 5651 Phil Killingley Winchester & District AC 56:07
51 4158 Mark Jenkins Bideford AAC 56:12
52 4905 Tom Collins Medway & Maidstone AC 56:27
53 4020 Daniel McCarthy Aldershot Farnham & District AC 56:32
54 5679 Craig Berg Woodford Green AC with Essex Ladies 56:38
55 5692 Angus Holford Woodford Green AC with Essex Ladies 56:42
56 4433 Will Clark Epsom & Ewell Harriers 56:44
57 4618 Adam Przedrzymirski Hercules Wimbledon AC 56:45
58 5589 Elliot Haimes Wells City Harriers 56:49
59 4501 Graham Robinson Garden City Runners 56:51
60 5449 Simon Wurr Thames Hare & Hounds 56:52
61 5323 Jonty Hiley Southampton RC 56:53
62 4704 Ryan McKinlay ( F ) Highgate Harriers 56:56
63 4007 Graham Breen Aldershot Farnham & District AC 56:57
64 4703 Lawrence Matthewman Highgate Harriers 57:02
65 5442 Ben Reynolds Thames Hare & Hounds 57:05
66 5652 Dave Knapman Winchester & District AC 57:12
67 5438 Simon Molden Thames Hare & Hounds 57:14
68 4730 Matthew Revier Hillingdon AC 57:21
69 5700 Kevin Murphy Woodford Green AC with Essex Ladies 57:21
70 5592 Jon James Wells City Harriers 57:23
71 4029 James Savage Aldershot Farnham & District AC 57:25
72 4443 Phil Sangar Epsom & Ewell Harriers 57:28
73 4085 Richard Henderson Bedford & County AC 57:31
74 4502 David Vaughan ( F ) Garden City Runners 57:34
75 4377 Nick Hodges Dorking & Mole Valley AC 57:35
76 4559 Julian Critchlow Harrow AC 57:35
77 4779 Graeme Garner Kent AC 57:45
78 4634 Jeff Cunningham Herne Hill Harriers 57:49
79 5448 Andy Weir Thames Hare & Hounds 57:49
80 5444 Martin Shore Thames Hare & Hounds 57:51
81 5333 Tim Spencer Southampton RC 57:53
82 5272 Neil Gamester Shaftesbury Barnet Harriers 57:55
83 4459 Ashley Humphreys Exeter Harriers 57:58
84 4287 Wayne Lincoln City of Norwich AC 58:01
85 4316 David Buzza Cornwall AC 58:04
86 5349 Sam Pullan St.Albans Striders 58:06
87 5328 Matthew Missen Southampton RC 58:09
88 5338 Roy Scott Southend AC 58:10
89 4117 Will Cockerell Belgrave Harriers 58:12
90 4733 Daniel Thompson Hillingdon AC 58:13
91 4557 Jim Cooper Harrow AC 58:15
92 4750 Malcolm Muir Ilford AC 58:17
93 4679 Bryn Reynolds Herts Phoenix AC 58:22
94 5033 Simon Millett Norwich RR 58:26
95 4217 Michael Salt Cambridge & Coleridge 58:30
96 5240 Eric Phillips Serpentine RC 58:31
97 4769 Mark Wilkins Invicta East Kent AC 58:32
98 4915 Barry Royden Medway & Maidstone AC 58:38
99 5162 Andy Taylor Reigate Priory AC 58:49
100 5428 Nick Altmann Thames Hare & Hounds 58:51
101 4910 James Hogg Medway & Maidstone AC 58:51
102 4892 Marcin Fudalej ( F ) Marshall Milton Keynes AC 58:56
103 5259 Hugh Torry Serpentine RC 58:57
104 4654 David Mulvee Herne Hill Harriers 59:01
105 4434 Matt Donnery Epsom & Ewell Harriers 59:02
106 4023 Chris Moore Aldershot Farnham & District AC 59:03
107 4932 Jon Worcester Metropolitan Police AC 59:04
108 4649 Iain Lockett Herne Hill Harriers 59:05
109 4190 Zargo Hale Brighton & Hove City AC 59:06
110 5124 Peter Haarer Ranelagh Harriers 59:07
111 4288 Jonathon Quint City of Norwich AC 59:09
112 4209 Nick Beer Cambridge & Coleridge 59:11
113 4775 Michael Claff Kent AC 59:11
114 5138 Carl Bradbury Reading AC 59:12
115 4863 Martin Potter London Heathside 59:13
116 4642 Jonathon Henderson Herne Hill Harriers 59:15
117 5455 Gordon Irvine Thames Valley Harriers 59:17
118 4702 Jack Matthewman Highgate Harriers 59:18
119 5429 Christopher Daniels Thames Hare & Hounds 59:20
120 4246 James Williams Chelmsford AC 59:24
121 4930 Peter Tucker Metropolitan Police AC 59:24
122 4006 Mike Boucher Aldershot Farnham & District AC 59:26
123 4784 Andy Moreton Kent AC 59:28
124 4375 Bruce Harrold Dorking & Mole Valley AC 59:31
125 4894 Chris Hearn Marshall Milton Keynes AC 59:32
126 4100 Chris Riley Bedford & County AC 59:34
127 5295 Matt Chapman South London Harriers 59:34
128 4687 Duncan Burbidge Highgate Harriers 59:35
129 4098 Richard Powell Bedford & County AC 59:37
130 5682 Andrew Clare Woodford Green AC with Essex Ladies 59:37
131 5664 Sam Gardner Windsor Slough Eton & Hounslow AC 59:37
132 5602 John Herbert Werrington Joggers 59:39
133 4130 Richard Stannard Belgrave Harriers 59:40
134 5350 Jonathan Scott St.Albans Striders 59:40
135 4718 Stephen Whiting Highgate Harriers 59:41
136 4911 Adrian Lowther Medway & Maidstone AC 59:42
137 4294 Carl Plumpton City of Portsmouth AC 59:46
138 4707 Chris Panayiotou Highgate Harriers 59:48
139 5703 Jim Roche Woodford Green AC with Essex Ladies 59:50
140 4662 David Robinson Herne Hill Harriers 59:52
141 4180 Jake Hughes Bracknell AC 59:56
142 5312 Andy Tindall South London Harriers 59:57
143 5431 Andrew Fargus Thames Hare & Hounds 59:57
144 4777 Andrew Dunwoody Kent AC 60:00
145 4181 Richard Larson Bracknell AC 60:01
146 4657 Ben Paviour Herne Hill Harriers 60:01
147 4720 Martin Bateman Hillingdon AC 60:03
148 4690 Jon Deane Highgate Harriers 60:05
149 4946 Tim Taylor Mornington Chasers RC 60:06
150 4173 Robert McTaggart Bournemouth AC 60:12
151 5654 Julian Mann Winchester & District AC 60:16
152 4636 Tim Elsey Herne Hill Harriers 60:17
153 4232 James Chettle Cambridge University H & H 60:18
154 4611 Philip Glyn Hercules Wimbledon AC 60:18
155 5274 Tony Jackson Shaftesbury Barnet Harriers 60:18
156 5702 Bertie Powell Woodford Green AC with Essex Ladies 60:25
157 4655 Keith Newton Herne Hill Harriers 60:28
158 4566 Peter Norris Harrow AC 60:29
159 5626 Paul Jegou White Horse Harriers AC 60:30
160 4282 Neil Davison City of Norwich AC 60:31
161 4722 Anupam Das Hillingdon AC 60:32
162 4920 Gareth Williams Medway & Maidstone AC 60:32
163 4560 Mark Cursons Harrow AC 60:49
164 5470 Graham Brook The Stragglers 60:53
165 4111 Adam Mills Bedford Harriers AC 60:57
166 5476 Richard Lazell The Stragglers 60:58
167 4929 Rhys Peters Metropolitan Police AC 60:58
168 5590 Tim Hawkins Wells City Harriers 61:04
169 4576 Josh Varney Hastings AC 61:05
170 4632 Simon Coombes Herne Hill Harriers 61:09
171 4561 Chris Finill Harrow AC 61:12
172 4665 Jonathon Stead Herne Hill Harriers 61:13
173 4696 Nick Gold Highgate Harriers 61:15
174 4196 James Tomlinson Brighton & Hove City AC 61:15
175 5029 Steve Gibbs Norwich RR 61:17
176 5321 Matthew Hibberd Southampton RC 61:20
177 5594 Alistair Lindsay Wells City Harriers 61:21
178 4248 William Wright Chelmsford AC 61:21
179 4767 Damien Vadgama Invicta East Kent AC 61:22
180 4638 Carl Ferri Herne Hill Harriers 61:23
181 4923 Karl Free Metropolitan Police AC 61:25
182 5276 Dan Lewis Shaftesbury Barnet Harriers 61:25
183 4950 Mike Chapman Nene Valley Harriers 61:25
184 5066 Mike Bliss Overton Harriers 61:26
185 4685 Chris Beecham Highgate Harriers 61:27
186 4951 Steve Cockerill Nene Valley Harriers 61:28
187 4103 Alan Turnbull Bedford & County AC 61:29
188 5247 Andy Reeves Serpentine RC 61:30
189 5373 Justin Macenhill Striders of Croydon 61:32
190 4688 Guillaume Cribier ( F ) Highgate Harriers 61:34
191 118 Philip Dove KPMG Runners 61:40
192 5319 Paul Fotherby Southampton RC 61:45
193 5345 Colin Braybrook St.Albans Striders 61:46
194 4716 Stephen Thompson Highgate Harriers 61:47
195 4036 Tom Wade Aldershot Farnham & District AC 61:51
196 4497 Mark Green Garden City Runners 61:53
197 5376 Tyler O'Callaghan Striders of Croydon 61:53
198 4773 Luke Armitage Kent AC 62:02
199 4233 Andy Collier Cambridge University H & H 62:03
200 5699 Matt Molloy Woodford Green AC with Essex Ladies 62:05
201 5414 Mark Shepherd Team Kennet 62:07
202 4865 Ed Samuel London Heathside 62:09
203 4633 Michael Cummings Herne Hill Harriers 62:09
204 4885 Stuart Still Luton AC 62:10
205 4610 Jonathan Dobson Hercules Wimbledon AC 62:12
206 5302 Paul Hone South London Harriers 62:14
207 4157 Andrew Ingle Bideford AAC 62:16
208 4359 Andy Green Dartford RR 62:17
209 5541 Gary Bagnall Victoria Park H & Tower Hamlets AC 62:19
210 4516 Gavin Allen Halstead RR 62:20
211 4522 Frank Fulcher Handy Cross Runners 62:21
212 4221 Ian Brankin Cambridge Harriers 62:23
213 5288 Kev Walden Shaftesbury Barnet Harriers 62:25
214 4396 Steve Smythe Dulwich Runners AC 62:27
215 5339 Peter Smale Southend AC 62:28
216 4977 James Craggs Newbury AC 62:29
217 4376 Graham Hewitt Dorking & Mole Valley AC 62:29
218 5599 Jason Tuck Wells City Harriers 62:31
219 4666 Ian Tivey Herne Hill Harriers 62:32
220 5085 Max-Patrick Lippert Phoenix AC 62:38
221 5503 Scott Aiken Trent Park RC 62:38
222 4646 Sarwar Khan Herne Hill Harriers 62:41
223 4487 Guy Woollett Gade Valley Harriers 62:42
224 5075 Lee Tolhurst Overton Harriers 62:42
225 4043 Alex Horton Barnet & District AC 62:44
226 5300 Dan Gillett South London Harriers 62:46
227 5291 David Baker South London Harriers 62:49
228 4689 Alex Davidson Highgate Harriers 62:50
229 5548 Richard Hope ( F ) Victoria Park H & Tower Hamlets AC 62:53
230 5214 Welsey Harrison Serpentine RC 62:55
231 4504 Ryan Cox Guildford & Godalming AC 62:58
232 4603 Simon Tavener Headington RR 62:59
233 4725 Steve Hirons Hillingdon AC 63:03
234 4616 Peter Lee Hercules Wimbledon AC 63:03
235 4187 Howard Bristow Brighton & Hove City AC 63:04
236 4660 Simon Phillips Herne Hill Harriers 63:07
237 4315 Adrian Ball Cornwall AC 63:10
238 4498 Bruce Judge Garden City Runners 63:12
239 4401 Robert Brown Ealing Southall & Middlesex AC 63:13
240 5309 Glenn Quarton South London Harriers 63:13
241 5183 Jolyon Attwooll Serpentine RC 63:13
242 4855 John Flahive London Heathside 63:15
243 4717 Rob Walker Highgate Harriers 63:19
244 4852 Sergio Di Noto London Heathside 63:20
245 4240 Ken Hoye Chelmsford AC 63:29
246 5032 Mark Merrywest Norwich RR 63:31
247 5329 Demetrius Onoufriou Southampton RC 63:32
248 4698 Maarten Hoeven ( F ) Highgate Harriers 63:37
249 4860 Norman Mitchell London Heathside 63:38
250 5603 Michael Moore Werrington Joggers 63:39
251 4563 Matt Judson Harrow AC 63:42
252 5637 Graeme Furley Wimborne AC 63:45
253 586 Julian Richardson Oxford City 63:47
254 4503 Phil Cake Guildford & Godalming AC 63:48
255 4940 Alex Kitromilides Mornington Chasers RC 63:51
256 4895 Steve Herring Marshall Milton Keynes AC 63:53
257 5477 Roy Reeder The Stragglers 63:53
258 5147 Kyle Watson Reading AC 63:54
259 5071 Sean Holmes Overton Harriers 63:54
260 5683 Andy Coleman Woodford Green AC with Essex Ladies 63:56
261 5332 Liam Richardson Southampton RC 63:58
262 4414 Ian Day Ely Runners 63:59
263 5424 Russell Osborn Team Southampton 64:00
264 4850 Richard Browne London Heathside 64:02
265 5474 Peter Kennedy The Stragglers 64:05
266 5360 Tim Davies Stopsley Striders 64:08
267 4908 Stuart Flack Medway & Maidstone AC 64:11
268 4978 David Wright Newbury AC 64:12
269 5451 Manuel De Silva Thames Valley Harriers 64:12
270 4957 John Nash Nene Valley Harriers 64:12
271 5267 Ronan Breen Shaftesbury Barnet Harriers 64:13
272 4602 Richard Skilbeck Headington RR 64:14
273 588 Vasily Zverev Oxford City 64:20
274 4723 Scott Farley Hillingdon AC 64:20
275 5205 James Edgar Serpentine RC 64:20
276 4230 Dave Reader Cambridge Harriers 64:23
277 4039 Chris Birkinshaw Barnet & District AC 64:23
278 5368 Gerry Taylor Stopsley Striders 64:25
279 4805 Andy Inchley Leighton Buzzard AC 64:28
280 4667 Basil Wallace Herne Hill Harriers 64:31
281 4571 James Climpson Hastings AC 64:32
282 5468 Evan Bond The Stragglers 64:37
283 4795 Anthony Budarkicwicz Kingston & Polytechnic Harriers 64:41
284 5226 Charles Lescott Serpentine RC 64:41
285 4917 Nick Slade Medway & Maidstone AC 64:42
286 4403 Andrew Dodd Ealing Southall & Middlesex AC 64:43
287 4684 Chris Bailey Highgate Harriers 64:44
288 4956 John Massingham Nene Valley Harriers 64:45
289 4513 Adam Stirk Guildford & Godalming AC 64:46
290 5209 Richard Fanning Serpentine RC 64:47
291 5306 Paul Mitchell South London Harriers 64:49
292 5661 Franklyn Young Winchester & District AC 64:51
293 4148 Jacob Mbewe ( F ) Bexley AC 64:51
294 5086 James Miles Phoenix AC 64:52
295 4494 Dave Desborough Garden City Runners 64:53
296 4647 Sam Knight Herne Hill Harriers 64:53
297 4486 James Smith Gade Valley Harriers 64:54
298 4893 Steve Green Marshall Milton Keynes AC 64:55
299 5181 Nick Jacobs Sandhurst Joggers 64:56
300 4901 Les Turton Marshall Milton Keynes AC 64:57
301 5550 John McKeane Victoria Park H & Tower Hamlets AC 64:58
302 4013 Jaime Del Campo Aldershot Farnham & District AC 65:00
303 4514 Mark Tennyson Guildford & Godalming AC 65:01
304 4223 Clem Dixon Cambridge Harriers 65:02
305 5307 David Ogden South London Harriers 65:04
306 4714 Richard Stewart Highgate Harriers 65:06
307 5397 Simon Burley Swindon Harriers 65:08
308 5684 Dave Cox Woodford Green AC with Essex Ladies 65:09
309 5203 Neil Donovan ( F ) Serpentine RC 65:14
310 5532 Mark Richards Vale of Aylesbury AC 65:16
311 4747 Satha Alagamahdasumdaram Ilford AC 65:19
312 5290 Barry Attwell South London Harriers 65:23
313 5175 Toby Staines Royston Runners 65:23
314 5185 Nick Barberis ( F ) Serpentine RC 65:24
315 4782 Lee Haze Kent AC 65:24
316 5134 Marc Snaith Ranelagh Harriers 65:24
317 5216 Andrew Hibbert Serpentine RC 65:24
318 5650 Dave Kennedy Winchester & District AC 65:29
319 4853 Alan Dickson London Heathside 65:32
320 4966 Bryan Haillardet New Eltham Joggers 65:33
321 4405 William Gristwood Ealing Southall & Middlesex AC 65:35
322 4834 James Gillanders London Frontrunners 65:43
323 5398 Walter Featherstone Swindon Harriers 65:44
324 4645 John Kettle Herne Hill Harriers 65:45
325 4383 Stuart Prentice Dorking & Mole Valley AC 65:46
326 4489 Markus Allen Garden City Runners 65:50
327 5279 Tim Parkin Shaftesbury Barnet Harriers 65:53
328 4369 Andrew Fay Dorking & Mole Valley AC 65:54
329 120 Gareth Wainwright KPMG Runners 65:55
330 5127 Niall O'Connor Ranelagh Harriers 65:57
331 5215 Paul Hayman Serpentine RC 65:58
332 5195 Ben Cope Serpentine RC 66:00
333 5542 Simeon Bennett Victoria Park H & Tower Hamlets AC 66:01
334 5110 Michael Dmitrzak Queens Park Harriers 66:01
335 5245 Tobias Read Serpentine RC 66:02
336 4057 Mike Stapleton Barnet & District AC 66:02
337 4664 Rajdave Singh Herne Hill Harriers 66:03
338 5593 Matthew Lewis Wells City Harriers 66:04
339 5399 Stephen Goulding Swindon Harriers 66:06
340 5647 Ian Berry Winchester & District AC 66:07
341 5257 Brian Stramer Serpentine RC 66:09
342 4279 Michael Beamish City of Norwich AC 66:10
343 4097 Andrew Moraghan Bedford & County AC ( n/s ) 66:11
344 4078 Dave Cheshire Bedford & County AC 66:14
345 4964 Andrew Eastment New Eltham Joggers 66:15
346 5190 Mark Braley Serpentine RC 66:20
347 5649 Will Hadley Winchester & District AC 66:22
348 4729 Julian McGowan Hillingdon AC 66:24
349 4839 Joel Northcott London Frontrunners 66:25
350 5644 Jerry Shield Wimborne AC 66:25
351 5460 Matthieu Ribault ( F ) Thames Valley Harriers 66:25
352 4450 Paul Cates Eton Manor AC 66:26
353 4442 Lee Pollock Epsom & Ewell Harriers 66:27
354 4936 Marc Henrion ( F ) Mornington Chasers RC 66:27
355 4095 Alan Metcalfe Bedford & County AC 66:28
356 5031 Martin Horlock Norwich RR 66:28
357 5258 Andrew Taylor Serpentine RC 66:30
358 589 Andrew Gleeson Oxford City 66:31
359 4836 Matthew Littlejohn London Frontrunners 66:33
360 5176 Godfrey Tofts Royston Runners 66:37
361 4558 Mark Cranwell Harrow AC 66:38
362 4683 Andrew Aitken Highgate Harriers 66:39
363 4751 Kevin Newell Ilford AC 66:41
364 4253 David Dorning Chichester Runners & AC 66:42
365 5018 Oliver Saville North Herts RR 66:43
366 5294 Mark Burtwell South London Harriers 66:44
367 5112 Brendan Greene Queens Park Harriers 66:47
368 5432 Nic Gould Thames Hare & Hounds 66:49
369 4849 David Bird London Heathside 66:49
370 4856 Nick Jellema London Heathside 66:51
371 4706 John O'Shea Highgate Harriers 66:54
372 4412 Robert Campbell Ely Runners 67:01
373 4897 Chris Mahon Marshall Milton Keynes AC 67:05
374 5704 Chris Shepherd Woodford Green AC with Essex Ladies 67:08
375 4857 Paul Lemmon London Heathside 67:10
376 5173 Richard Lowden Royston Runners 67:12
377 5530 David Maisey Vale of Aylesbury AC 67:14
378 4620 Matthew Sharp Hercules Wimbledon AC 67:15
379 5210 Paul Fromme ( F ) Serpentine RC 67:16
380 5035 Paul Sullivan Norwich RR 67:18
381 5310 Phil Scarles South London Harriers 67:19
382 5521 Michael Prior Trent Park RC 67:21
383 4473 James Allen Fleet & Crookham AC 67:26
384 5239 Joshua Paparo ( F ) Serpentine RC 67:28
385 4241 Billy Parker-Brown Chelmsford AC 67:32
386 4871 David Walton London Heathside 67:39
387 4272 Mark Fallowfield-Smith Chiltern Harriers AC 67:53
388 4749 Neil Crisp Ilford AC 67:55
389 4902 Andrew Wasdell Marshall Milton Keynes AC 68:04
390 5655 Alan Murchison Winchester & District AC 68:07
391 4854 Gavin Evans London Heathside 68:08
392 5506 Edward Brooks Trent Park RC 68:09
393 4801 Peter Foulkes Leighton Buzzard AC 68:09
394 4760 Michael Gore Invicta East Kent AC 68:11
395 5122 Chris Bundhun Ranelagh Harriers 68:14
396 4939 Mike Hurford Mornington Chasers RC 68:16
397 4496 Patrick Gallagher Garden City Runners 68:18
398 4804 Joe Hurley Leighton Buzzard AC 68:20
399 5063 Andrew Warner Orion Harriers 68:22
400 5116 Joe Sinclair Queens Park Harriers 68:23
401 5583 Colin Taylor Watford Joggers 68:28
402 5250 Andy Sallnow Serpentine RC 68:31
403 4345 Colin Oxlade Croydon Harriers 68:31
404 5709 Iain Thompson Woodford Green AC with Essex Ladies 68:37
405 5146 Darren Stevens Reading AC 68:38
406 5487 James Heskey-Jones Tiptree RR 68:39
407 4884 Liam Macnabola Luton AC 68:40
408 4474 Simon Mitchell Fleet & Crookham AC 68:45
409 4432 Jeff Butler Epsom & Ewell Harriers 68:46
410 4392 Chris Loizou Dulwich Runners AC 68:47
411 5251 Chris Saunders Serpentine RC 68:48
412 5701 Tony Pamphilon Woodford Green AC with Essex Ladies 68:48
413 4338 David Brown Croydon Harriers 68:50
414 5299 John Foss South London Harriers 68:50
415 4515 Marc Woodall Guildford & Godalming AC 68:51
416 5207 Alex Elferink Serpentine RC 68:52
417 4357 Nigel Swinburne Dagenham 88 Runners 68:57
418 4727 Paul Leppard Hillingdon AC 68:58
419 5227 Justin Lock Serpentine RC 69:00
420 4059 Keith Turner Barnet & District AC 69:01
421 5119 Andy Bickerstaff Ranelagh Harriers 69:02
422 4227 Graham Maynard Cambridge Harriers 69:03
423 4942 Neal O'Grady Mornington Chasers RC 69:05
424 5064 Tim Wright Orion Harriers 69:05
425 5543 Robert Birchley Victoria Park H & Tower Hamlets AC 69:07
426 5182 Jon Payne Sandhurst Joggers 69:10
427 5004 Graham Hodgson Newquay & Par AC 69:13
428 4118 Lander Eguia ( F ) Belgrave Harriers 69:14
429 5326 Howard Long Southampton RC 69:19
430 5174 Paul Martin Royston Runners 69:21
431 4500 Patrick Pearce Garden City Runners 69:29
432 5517 Jason Maloney Trent Park RC 69:31
433 5464 Philip Wetton Thames Valley Harriers 69:32
434 5642 Stewart Little Wimborne AC 69:36
435 4762 Tom Purnell Invicta East Kent AC 69:39
436 4799 Nick Clay Leighton Buzzard AC 69:41
437 4387 Jose Barretta Dulwich Runners AC 69:42
438 5179 Brendan Cottrell Sandhurst Joggers 69:43
439 4379 Howard Jones Dorking & Mole Valley AC 69:45
440 4748 Robert Attreed Ilford AC 69:45
441 5201 Gary Dench Serpentine RC 69:46
442 4628 Edmund Barrow Herne Hill Harriers 69:50
443 4700 Kevin Lineham Highgate Harriers 69:50
444 4746 Barry Wild Huntingdonshire AC 69:54
445 5525 Henry Edwardes-Evans Vale of Aylesbury AC 69:56
446 5027 Mark Garrett Norwich RR 69:57
447 4808 Charlie Thompson Leighton Buzzard AC 70:01
448 5547 Matthew Harrison Victoria Park H & Tower Hamlets AC 70:02
449 5322 Stuart Hicks Southampton RC 70:03
450 5697 Keith McShea Woodford Green AC with Essex Ladies 70:07
451 4016 Andy Hislop Aldershot Farnham & District AC 70:10
452 4738 Wayne Gimblett Huntingdonshire AC 70:11
453 4276 Steve Perkin Chiltern Harriers AC 70:13
454 4851 Pete Crockford London Heathside 70:18
455 4715 Nick Stockman Highgate Harriers 70:21
456 4508 Michael Goatley Guildford & Godalming AC 70:27
457 5369 Simon Ambrosi Striders of Croydon 70:28
458 5375 Chris Morton Striders of Croydon 70:30
459 5105 Simon Brotherson Queens Park Harriers 70:36
460 5193 Brad Cobb ( F ) Serpentine RC 70:38
461 4958 Steve Reid Nene Valley Harriers 70:42
462 4832 Adam Davey London Frontrunners 70:43
463 5387 Ray Gunner Stubbington Green Runners 70:44
464 4242 Lee Pickering Chelmsford AC 70:45
465 4050 Liam Mitchell Barnet & District AC 70:48
466 5422 Gareth Klepacz Team Southampton 70:48
467 5026 Mark Edwards Norwich RR 70:48
468 5490 Simon Morgan Tiptree RR 70:49
469 5324 Keith Hollis Southampton RC 70:51
470 4870 Robin Tremaine London Heathside 70:53
471 4446 Rob Wakefield Epsom & Ewell Harriers 70:54
472 4005 Lance Birkby Aldershot Farnham & District AC 70:55
473 5585 Mark Woolf Watford Joggers 70:57
474 5716 Neil Biss Yeovil Town RRC 70:58
475 5531 Mick O'Connor Vale of Aylesbury AC 70:58
476 4549 Rick Ricketts Harlow RC 70:59
477 4726 Brett Hutchinson Hillingdon AC 70:59
478 5663 Bob Fuller Windsor Slough Eton & Hounslow AC 71:00
479 5363 Stuart Harries Stopsley Striders 71:01
480 5666 Dave Huck Windsor Slough Eton & Hounslow AC 71:02
481 4160 Chris Stone Bideford AAC 71:03
482 4408 Steve Plested Ealing Southall & Middlesex AC 71:04
483 4525 Ian Banks Hardley Runners 71:05
484 5121 Chris Brook Ranelagh Harriers 71:06
485 4481 Billy Hawes Gade Valley Harriers 71:11
486 4792 Stuart Scott Kent AC 71:15
487 5252 Stephane Schneider ( F ) Serpentine RC 71:16
488 4757 Adam Cowper-Smith Invicta East Kent AC 71:16
489 5172 Vince Long Royston Runners 71:17
490 5180 Michael Frean Sandhurst Joggers 71:18
491 5513 Kevin Haynes Trent Park RC 71:18
492 5256 Barney Southin Serpentine RC 71:22
493 4393 Michael Mann Dulwich Runners AC 71:24
494 4510 Richard Heron Guildford & Godalming AC 71:25
495 4485 Jon Roberts Gade Valley Harriers 71:27
496 5634 Anthony Clark Wimborne AC 71:28
497 467 Trevor Dixon Oxford City 71:30
498 5057 Dave Milner Orion Harriers 71:34
499 4075 Paul Beedie Bedford & County AC 71:36
500 4544 Jamie Jephcott Harlow RC 71:38
501 4732 Andrew Symonds Hillingdon AC 71:44
502 4770 Ker Macrosson Ipswich Jaffa 71:46
503 5364 Chris Lamont Stopsley Striders 71:47
504 4540 David Ayling Harlow RC 71:49
505 4151 Paul Smyth Bexley AC 71:49
506 5469 Simon Brazil The Stragglers 71:53
507 5489 Greg McDowell Tiptree RR 71:58
508 4343 Ali Kaplankiran Croydon Harriers 71:59
509 5221 Henry Humphreys Serpentine RC 71:59
510 4386 Grant Barnes Dulwich Runners AC 72:03
511 5187 Mark Bell Serpentine RC 72:06
512 5544 Mick Cairns Victoria Park H & Tower Hamlets AC 72:06
513 4572 William Darby Hastings AC 72:07
514 4933 John Armstrong Mornington Chasers RC 72:10
515 5160 Nathan Pavlik Reigate Priory AC 72:11
516 4509 Nick Green Guildford & Godalming AC 72:14
517 4743 Martin Rowe Huntingdonshire AC 72:17
518 4931 Jonathan Waterfield Metropolitan Police AC 72:18
519 4337 Matt Anderson Croydon Harriers 72:19
520 5471 Neil Browning The Stragglers 72:19
521 4653 Stuart Morrison Herne Hill Harriers 72:20
522 4454 Adrian Frost Eton Manor AC 72:21
523 4962 Alan Cox New Eltham Joggers 72:25
524 4431 Bill Arbury Epsom & Ewell Harriers 72:28
525 4533 Robert Kendall Hardley Runners 72:30
526 4402 Mark Delahunty Ealing Southall & Middlesex AC 72:33
527 5076 Keith Vallis Overton Harriers 72:36
528 4245 David Tullett Chelmsford AC 72:39
529 4921 Bobby Boothroyd Metropolitan Police AC 72:42
530 5331 Ian Richardson Southampton RC 72:45
531 5297 Clive Edgington South London Harriers 72:46
532 4629 Simon Beston Herne Hill Harriers 72:48
533 4596 Laurence Kemble Headington RR 72:48
534 5281 Michael Potticary Shaftesbury Barnet Harriers 72:53
535 5481 Nick Searle Thetford AC 72:58
536 4806 Peter Mackrell Leighton Buzzard AC 73:00
537 4067 Chris Furness Basingstoke & Mid Hants AC 73:01
538 5619 Ben Collison West Norfolk AC 73:07
539 5197 Rob Crangle Serpentine RC 73:07
540 4210 Mark Chaplin Cambridge & Coleridge 73:10
541 4753 Peter Bowell Invicta East Kent AC 73:13
542 4623 Frank Wood Hercules Wimbledon AC 73:20
543 5358 John Chapman Stopsley Striders 73:21
544 4368 Chris Topp Dartford RR 73:30
545 4198 Paul Reddaway Broxbourne Runners 73:32
546 4694 Jon Gardner ( F ) Highgate Harriers 73:35
547 4041 Paul Carter Barnet & District AC 73:37
548 4837 David Maguire London Frontrunners 73:38
549 4710 Steven Scruton Highgate Harriers 73:41
550 4107 Matt Burgin Bedford Harriers AC 73:44
551 4360 Dave Hall Dartford RR 73:47
552 5020 Johnny Spinks North Herts RR 73:49
553 5243 Brent Plump ( F ) Serpentine RC 73:57
554 4161 Gavin Elliott Biggleswade AC 74:00
555 4430 Mark Alden Epsom & Ewell Harriers 74:03
556 5039 Bill Bennett Orion Harriers 74:03
557 5286 Chris Sutherland Shaftesbury Barnet Harriers 74:04
558 5102 Andy Angus Queens Park Harriers 74:05
559 5335 Nick Willson Southampton RC 74:10
560 5596 Simon Prior Wells City Harriers 74:11
561 4735 Sean Barker Huntingdonshire AC 74:11
562 4191 Luke Lambourne Brighton & Hove City AC 74:23
563 4838 Jonathan Moscrop London Frontrunners 74:31
564 5377 Ryan Phillips Striders of Croydon 74:35
565 5450 Richard Bell Thames Valley Harriers 74:36
566 4889 Mike Burling Marshall Milton Keynes AC 74:38
567 4713 Eric Southam Highgate Harriers 74:39
568 5511 John Flannery Trent Park RC 74:42
569 5159 Paddy Patrick Reigate Priory AC 74:45
570 4861 Hassan Nahal London Heathside 74:46
571 4941 John Lynch Mornington Chasers RC 74:47
572 4046 Michael Martin Barnet & District AC 74:47
573 4768 John Wilkins Invicta East Kent AC 74:49
574 4534 Stuart McGowan Hardley Runners 74:52
575 4457 Andy Ruffy Eton Manor AC 74:57
576 5696 Martin Mack Woodford Green AC with Essex Ladies 74:58
577 5434 Larry Mathews Thames Hare & Hounds 74:58
578 4389 Mark Foster Dulwich Runners AC 75:03
579 764 Rob Webster Oxford City 75:03
580 4831 Derek Clark London Frontrunners 75:06
581 5391 Evan McGrath Stubbington Green Runners 75:06
582 4072 Mark Slaney Basingstoke & Mid Hants AC 75:09
583 5092 Julian Holder Pitsea RC 75:16
584 4064 Graham Cooper Basingstoke & Mid Hants AC 75:18
585 5522 John Rose Trent Park RC 75:24
586 4888 Paul Bond Marshall Milton Keynes AC 75:27
587 4512 Rob Myring Guildford & Godalming AC 75:29
588 4798 Mike Bryant Leighton Buzzard AC 75:41
589 4361 Nick Harding Dartford RR 75:42
590 4239 Martin Gibbs Chelmsford AC 75:44
591 5612 Rory Ferguson West 4 Harriers 75:45
592 4507 Ben Egan Guildford & Godalming AC 75:45
593 4488 Andrew Wright Gade Valley Harriers 75:46
594 5313 Francis Upcott South London Harriers 75:56
595 5068 Greg England Overton Harriers 75:57
596 4277 Jon Taylor Chiltern Harriers AC 75:58
597 4577 Malcolm Lavery Havant AC 76:01
598 4872 William Whitaker London Heathside 76:05
599 5587 Paul Chadwick Wells City Harriers 76:05
600 5507 Nicholas Clarke Trent Park RC 76:07
601 5229 Raoul Mansukhani Serpentine RC 76:22
602 5505 David Birks Trent Park RC 76:23
603 5636 Craig Dixon Wimborne AC 76:24
604 4864 John Rene London Heathside 76:42
605 4394 Martin Murley Dulwich Runners AC 76:46
606 4656 Valdis Pauzers Herne Hill Harriers 76:48
607 4112 Alistair Vile Bedford Harriers AC 76:52
608 4809 Fred Watt Leighton Buzzard AC 76:53
609 4845 Stephen Wicks London Frontrunners 76:58
610 5188 Claudio Belotti ( F ) Serpentine RC 77:02
611 4268 David Breingan Chiltern Harriers AC 77:03
612 4219 Steven Thoday Cambridge & Coleridge 77:05
613 5694 Steve Ladhams Woodford Green AC with Essex Ladies 77:08
614 5129 Mike Peace Ranelagh Harriers 77:09
615 5142 John Gregory Reading AC 77:20
616 5390 Philip May Stubbington Green Runners 77:23
617 4410 Robert Wilson Ealing Southall & Middlesex AC 77:25
618 4452 Alan Duncan Eton Manor AC 77:29
619 5597 Dave Stanfield Wells City Harriers 77:30
620 5149 Brian Churchard Reigate Priory AC 77:34
621 4898 Paul Mason Marshall Milton Keynes AC 77:37
622 5284 Phil Shelley Shaftesbury Barnet Harriers 77:39
623 4772 Brian Rogers Ipswich Jaffa 77:40
624 5604 Andrew Rawlins Werrington Joggers 77:42
625 5135 Andrew Woodhouse Ranelagh Harriers 77:42
626 5096 Steve Horton Poole AC 77:45
627 4674 Richard Bloom Herts Phoenix AC 77:47
628 5074 David Titcomb Overton Harriers 77:49
629 5012 Richard Harbon North Herts RR 77:51
630 4109 Thomas Lamb Bedford Harriers AC 77:53
631 5600 Rex Whitcombe Wells City Harriers 78:03
632 5021 Michael Armes Norwich RR 78:08
633 4523 Mike Hollis Handy Cross Runners 78:10
634 5475 Andrew Lane The Stragglers 78:13
635 5646 Graham Whiffen Wimborne AC 78:18
636 5382 Nick Crane Stubbington Green Runners 78:23
637 5153 Neil Hamilton Reigate Priory AC 78:24
638 4766 Tom Sutton Invicta East Kent AC 78:25
639 4675 Richard Foskett Herts Phoenix AC 78:33
640 4511 Matthew Lythell Guildford & Godalming AC 78:35
641 4051 Shaun Mitchell Barnet & District AC 78:47
642 5235 Lars Olsen ( F ) Serpentine RC 78:49
643 5366 Martin Mitchell Stopsley Striders 78:52
644 4142 Peter Griffiths Bexley AC 78:55
645 4842 David Thompson London Frontrunners 78:57
646 4040 Jerry Bryan Barnet & District AC 79:02
647 4551 John Tennant Harlow RC 79:04
648 5533 Alan Roberts Vale of Aylesbury AC 79:09
649 4916 Andrej Safars ( F ) Medway & Maidstone AC 79:13
650 5269 Phil Cunningham Shaftesbury Barnet Harriers 79:13
651 5352 Steve Le Poidevin St.Edmund Pacers 79:14
652 5073 Steve Mcnair Overton Harriers 79:20
653 5348 Michael Jack St.Albans Striders 79:24
654 5472 Nick Brown The Stragglers 79:26
655 4699 Thierry Lebreton ( F ) Highgate Harriers 79:28
656 4828 Andrew Atkins London Frontrunners 79:31
657 5586 Tim Woolridge Watford Joggers 79:35
658 5621 Ian Todd West Norfolk AC 79:35
659 5155 Gavin Lawrence Reigate Priory AC 79:39
660 5022 Alan Bradley Norwich RR 79:41
661 5114 Frank Nolan Queens Park Harriers 79:42
662 5695 Steve Lambert Woodford Green AC with Essex Ladies 79:43
663 5690 Richard Hogg Woodford Green AC with Essex Ladies 79:48
664 4475 Steve Sear Fleet & Crookham AC 80:02
665 5168 Malcolm Hall Royston Runners 80:05
666 4344 Matt Kiernan Croydon Harriers 80:11
667 4062 Mark Bevan Basingstoke & Mid Hants AC 80:13
668 4650 Rupert Mainwaring Herne Hill Harriers 80:25
669 5515 Michael Jones Trent Park RC 80:25
670 4719 Keith Wilson Highgate Harriers 80:25
671 4447 Steve Adams Eton Manor AC 80:28
672 5538 Peter Simpson Vegan Runners UK 80:28
673 5393 Gordon Westley Stubbington Green Runners 80:30
674 4342 Norman Hemming Croydon Harriers 80:33
675 5456 Simon Maddison Thames Valley Harriers 80:33
676 5017 Chris Priestley North Herts RR 80:34
677 5643 Roy Long Wimborne AC 80:34
678 5367 Aidrew Moore Stopsley Striders 80:37
679 4358 Peter Butler Dartford RR 80:38
680 4673 Robin Baynham Herts Phoenix AC 80:42
681 119 Alastair Lang KPMG Runners 80:44
682 5715 Paul Allen Yeovil Town RRC 80:46
683 5510 Matthews Fellows Trent Park RC 80:47
684 5588 Geoff Cole Wells City Harriers 80:52
685 4937 Gary Homewood Mornington Chasers RC 80:53
686 4461 Graham Blackburn Fairlands Valley Spartans 80:58
687 4154 Kevin Winch Bexley AC 80:59
688 5551 Jon Medcraft Victoria Park H & Tower Hamlets AC 81:00
689 5553 David Robinson Victoria Park H & Tower Hamlets AC 81:05
690 4524 Mick Anglim Hardley Runners 81:10
691 4106 Tony Barnes Bedford Harriers AC 81:23
692 5638 Paul Hine Wimborne AC 81:36
693 5108 Richard Davies Queens Park Harriers 81:44
694 5518 Martin McGahon Trent Park RC 81:50
695 5478 Richard Dolman Thetford AC 81:50
696 4945 Dan Smith Mornington Chasers RC 81:51
697 5508 Martin Cullen Trent Park RC 82:03
698 5036 Darwin Turner Norwich RR 82:05
699 4975 Martin Wisdom New Eltham Joggers 82:06
700 4518 Andy Carter Halstead RR 82:08
701 5037 Tim Tyler Norwich RR 82:20
702 5169 Richard Harrison Royston Runners 82:39
703 5113 Bertie Miller Queens Park Harriers 83:01
704 4866 Nik Skipper London Heathside 83:07
705 4538 Mike Roberts Hardley Runners 83:07
706 4934 Jonathan Bindman Mornington Chasers RC 83:08
707 4143 Jonathan Hunter Bexley AC 83:15
708 5581 Dave Dixon Watford Joggers 83:15
709 5556 David Wilkey Victoria Park H & Tower Hamlets AC 83:21
710 4355 Rob Sargent Dagenham 88 Runners 83:24
711 4721 John Bignell Hillingdon AC 83:28
712 5386 John Gueran Stubbington Green Runners 83:45
713 5615 Gary Robinson West 4 Harriers 83:49
714 4967 John Kemp New Eltham Joggers 83:50
715 5605 Geoff Walden Werrington Joggers 83:54
716 4463 Jim brown Fairlands Valley Spartans 83:57
717 5482 Paul Taverner Thetford AC 84:05
718 5632 Graham Wiggins White Horse Harriers AC 84:16
719 5631 Dene Stringfellow White Horse Harriers AC 84:20
720 4531 Jack Hutchison Hardley Runners 84:26
721 5584 Keith Taylor Watford Joggers 84:28
722 4734 Christopher Lee Horsham Blue Star Harriers 84:31
723 4381 Patrick Martin Dorking & Mole Valley AC 84:31
724 4543 Sean Flynn Harlow RC 84:56
725 4537 Simon Ridley Hardley Runners 84:59
726 4844 Steven Westlake London Frontrunners 85:02
727 5640 Ian Kennedy Wimborne AC 85:05
728 4592 Jonathan Chambers Headington RR 85:06
729 4829 John Brown London Frontrunners 85:12
730 5509 Ian Ellis Trent Park RC 85:19
731 4830 Adrian Butler London Frontrunners 85:21
732 5270 Russell Devitt Shaftesbury Barnet Harriers 85:24
733 4102 Robert Thompson Bedford & County AC 85:34
734 4972 Simon Riley New Eltham Joggers 85:36
735 4761 Martin Kelk Invicta East Kent AC 85:38
736 4728 John Luscombe Hillingdon AC 85:41
737 4959 Peter Cane New Eltham Joggers 85:46
738 4968 Nigel Kent New Eltham Joggers 85:52
739 5523 Paul Ward Trent Park RC 86:08
740 4528 Paul Carter Hardley Runners 86:19
741 5219 Jean-Luc Hoez ( F ) Serpentine RC 86:23
742 5028 Kevin Gee Norwich RR 86:30
743 4152 Terry Waldale Bexley AC 86:32
744 5479 Carl Higgins Thetford AC 86:33
745 5170 Paul Haynes Royston Runners 86:37
746 5034 Tony Millett Norwich RR 86:39
747 5491 Edward Skinner Tiptree RR 86:44
748 4971 Nick Moss New Eltham Joggers 86:46
749 4974 John White New Eltham Joggers 86:49
750 4606 John Worth Headington RR 86:50
751 116 Tom Gilbert KPMG Runners 87:03
752 4635 Hassan Dervish Herne Hill Harriers 87:05
753 4339 Kieth Brown Croydon Harriers 87:07
754 5560 Graham Foden Victory AC 87:08
755 4146 Richard Long Bexley AC 87:10
756 5483 Malcolm Bailey Tiptree RR 87:10
757 5361 Dave Debnam Stopsley Striders 87:12
758 5516 James Joy Trent Park RC 87:30
759 4192 Andrew Mitchelson Brighton & Hove City AC 87:36
760 4073 Ian Smith Basingstoke & Mid Hants AC 87:42
761 4139 Dave Farrell Bexley AC 87:44
762 4883 Richard Hardy Luton AC 87:49
763 587 Paul Grimsdale Oxford City 87:52
764 4724 Brian Feldman Hillingdon AC 87:53
765 4803 Jon Hull Leighton Buzzard AC 88:27
766 4556 Kevin Concannon Harrow AC 88:30
767 5486 Robert Hadgraft Tiptree RR 88:32
768 4816 Paul Allen Lingfield RC 88:41
769 5639 Jeff Hinsley Wimborne AC 89:08
770 4643 Phillip Henwood Herne Hill Harriers 89:19
771 4214 Tim Long Cambridge & Coleridge 89:29
772 4416 John Turner Ely Runners 89:56
773 4835 Lee Kirby London Frontrunners 90:11
774 5514 Ian Johnson Trent Park RC 90:48
775 5383 David Docherty Stubbington Green Runners 91:04
776 4228 Mark Newell Cambridge Harriers 91:25
777 5023 Mark Burrows Norwich RR 91:32
778 5091 Christopher Bent Pitsea RC 91:37
779 4963 Nick Curtis New Eltham Joggers 91:46
780 4970 Sean McGranahan New Eltham Joggers 92:01
781 5512 Peter Goldfinch Trent Park RC 92:11
782 4476 Robert Skripek Fleet & Crookham AC 92:28
783 4965 Steve Freeman New Eltham Joggers 93:08
784 4349 Bill Adams Dagenham 88 Runners 93:19
785 4841 Colin Stevenson London Frontrunners 94:09
786 4439 Dave Mitchell Epsom & Ewell Harriers 94:41
787 5090 Peter Bates Pitsea RC 95:19
788 5359 Ian Cousins Stopsley Striders 96:28
789 4178 Tim Gibson Bracknell AC 97:08
790 5046 Pete Deadman Orion Harriers 97:47
791 4411 Stuart Baumber Ely Runners 98:21
792 4526 Andrew Barber Hardley Runners 98:46
793 5645 Steve Snook Wimborne AC 98:46
794 5104 Alex Brodie Queens Park Harriers 100:20
795 4754 Bradley Burden Invicta East Kent AC 100:42
796 4593 Ricky Cherry Headington RR 101:13
797 4938 Bobby Howe Mornington Chasers RC 101:20
798 4341 Eric Cambell Croydon Harriers 101:46
799 4527 Jeremy Barber Hardley Runners 101:51
800 4960 Ian Chidwick New Eltham Joggers 105:37
801 4605 Kit Villiers Headington RR 105:40
802 5156 John Mackenzie Reigate Priory AC 106:08
803 4536 Ray Noke Hardley Runners 106:28
804 4648 Andrew Lea-Gerrard Herne Hill Harriers 106:49
805 5099 George Wright Poole AC 109:04
806 4356 Bill Smith Dagenham 88 Runners 112:57
Team Results (6 to score)
1 Bedford & County AC 100
2 Aldershot Farnham & District AC 185
3 Woodford Green AC with Essex Ladies 230
4 Thames Hare & Hounds 349
5 Kent AC 366
6 Highgate Harriers 429
7 Wells City Harriers 500
8 Medway & Maidstone AC 563
9 Herne Hill Harriers 584
10 Harrow AC 674
11 Serpentine RC 675
12 Southampton RC 844
13 Shaftesbury Barnet Harriers 919
14 Hillingdon AC 973
15 Marshall Milton Keynes AC 1129
16 South London Harriers 1168
17 Garden City Runners 1188
18 Winchester & District AC 1217
19 London Heathside 1316
20 Chelmsford AC 1424
21 Epsom & Ewell Harriers 1466
22 Dorking & Mole Valley AC 1508
23 Hercules Wimbledon AC 1570
24 Metropolitan Police AC 1623
25 The Stragglers 1640
26 Norwich RR 1697
27 Thames Valley Harriers 1744
28 Victoria Park H & Tower Hamlets AC 1945
29 Guildford & Godalming AC 1948
30 Cambridge Harriers 1996
31 Ranelagh Harriers 2056
32 Mornington Chasers RC 2091
33 Invicta East Kent AC 2134
34 Cambridge & Coleridge 2141
35 Barnet & District AC 2270
36 Overton Harriers 2417
37 Ealing Southall & Middlesex AC 2471
38 Trent Park RC 2486
39 Leighton Buzzard AC 2489
40 London Frontrunners 2603
41 Royston Runners 2633
42 Dulwich Runners AC 2642
43 Stopsley Striders 2712
44 Oxford City 2723
45 Wimborne AC 2770
46 Queens Park Harriers 2779
47 Reigate Priory AC 3099
48 Croydon Harriers 3183
49 Headington RR 3311
50 New Eltham Joggers 3335
51 Bexley AC 3579
52 Tiptree RR 3651
53 Stubbington Green Runners 3681
54 Hardley Runners 3697
Team Results (12 to score)
1 Aldershot Farnham & District AC 795
2 Bedford & County AC 1001
3 Woodford Green AC with Essex Ladies 1184
4 Highgate Harriers 1398
5 Herne Hill Harriers 1561
6 Thames Hare & Hounds 1736
7 Serpentine RC 2388
8 South London Harriers 3237
9 Wells City Harriers 3465
10 London Heathside 3526
11 Southampton RC 3541
12 Hillingdon AC 4164
13 Shaftesbury Barnet Harriers 4341
14 Norwich RR 5597
15 Trent Park RC 6319
16 London Frontrunners 6548
17 New Eltham Joggers 7866