Saucony MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 1: Long: 7978m 12-stage Road Relay Championships) 21 March 2010
Team Positions after leg 1
Pos'n No. Name Team Time
1 140 Paul Marteletti Victoria Park & TH 24:18
2 126 Ian Grime Newham & Essex Beagles 'A' 24:24
3 101 Mickey Reed Aldershot Farnham & District AC 'A' 24:28
4 121 Marcin Fudalej Marshall Milton Keynes AC 'A' 24:28
5 106 Stephen Sharp Belgrave Harriers 'A' 24:35
6 116 Chris Busaileh Herne Hill Harriers 'A' 24:44
7 111 Chris Thomson Brighton & Hove City AC 'A' 24:46
8 138 Sam Bradley Tonbridge AC 24:48
9 134 James McMullan Thames Hare & Hounds 'A' 24:54
10 110 James Poole Blackheath & Bromley Harriers 'B' 24:59
11 142 Alex Tovey Windsor Slough Eton & Hounslow  25:07
12 109 Alex Bruce-Littlewood Blackheath & Bromley Harriers 'A' 25:10
13 143 Daniel Agustus Woodford Green & Essex Ladies 'A' 25:12
14 136 Paul Whitelam Thames Valley Harriers 'A' 25:18
15 112 Luke Allen City of Norwich AC 25:24
16 139 Anurahda Cooray Vale of Aylesbury 25:32
17 141 Andrew Hennessy Wells City Harriers 25:47
18 130 Hugh Torry Serpentine RC 'A' 25:55
19 102 Alex Flynn Aldershot Farnham & District AC 'B' 25:58
20 104 Steven Tuttle Bedford & County AC 'A' 26:01
21 107 Malachi Byansi *Belgrave Harriers 'B' 26:09
22 115 Jim Cooper Harrow AC 26:10
23 123 Ben Tyler Medway & Maidstone AC 26:18
24 119 Andrew Dunwoody Kent AC 26:25
25 125 James Vernue Nene Valley Harriers 26:34
26 118 Martin Bateman Hillingdon AC 26:42
27 132 James Trapmore Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 26:50
28 127 John Pike Newham & Essex Beagles 'B' 27:18
29 120 Robert Palmer Luton AC 27:20
30 105 Steve Earley *Bedford & County AC 'B' 27:26
31 128 Paul Higham Norwich RR 27:42
32 113 Mo Ismail *Ealing Southall & Middlesex AC 27:51
33 114 Bruce Judge Garden City Runners 27:53
34 117 Basil Wallace Herne Hill Harriers 'B' 28:21
35 144 Matt Flannelly Woodford Green & Essex Ladies 'B' 28:51
36 131 Nicola Barberis Serpentine RC 'B' 28:59
37 122 John Skelton Marshall Milton Keynes AC 'B' 30:03