Saucony MK Relays (inc. the SEAA Women's Milton Keynes
Leg 1: 5506m 6-stage Road Relay Championships) 5 April 2009
Team Positions after leg 1
Pos'n No. Name Team Time
1 -104 Fiona Clark Arena 80 'A' 18:59
2 -101 Rose-Ann Galligan Aldershot Farnham & District AC 'A' 19:13
3 -145 Jessica MacRory Winchester & District AC 'B' 19:37
4 -122 Lara Bromilow Marshall Milton Keynes AC 'A' 19:39
5 -108 Phillippa Prescott Bedford & County AC 'A' 19:42
6 -144 India Lee Winchester & District AC 'A' 19:49
7 -140 Lisa da Silva Thames Valley Harriers 'A' 19:52
8 -138 Karen Rushton Southampton RC 20:03
9 -118 Karen Ellison Herne Hill Harriers 'A' 20:21
10 -132 Jane Fanning Serpentine RC 'A' 20:26
11 -134 Sarah Partridge Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 20:32
12 -102 Beth Andrew Aldershot Farnham & District AC 'B' 20:34
13 -146 Marina Stedman Windsor Slough Eton & Hounslow 'A' 20:37
14 -127 Rachel Leathwood Norwich RR 21:03
15 -125 Sharon McHugh Met Police 21:10
16 -115 Fiona Kennedy Ealing Southall & Middlesex AC 'A' 21:12
17 -129 Susan Francis Reading AC 'A' 21:23
18 -133 Louisa Ruderman Serpentine RC 'B' 21:25
19 -105 Jo Farrow Arena 80 'B' 21:27
20 -128 Sarah Caskey Peterborough AC 21:30
21 -121 Claire Bassill Luton AC 21:30
22 -109 Helen Frizzell Bedford & County AC 'B' 21:39
23 -149 Katherine Foy Woodford Green & Essex Ladies 'A' 21:48
24 -113 Jeanette Kenneally Brighton & Hove City AC 21:55
25 -142 Julia Austin Vale of Aylesbury AC 22:28
26 -147 Yolanda Edwards Windsor Slough Eton & Hounslow 'B' 22:32
27 -106 Nicola Goode Basildon AC 'A' 22:36
28 -116 Sarah Richardson Ealing Southall & Middlesex AC 'B' 22:55
29 -130 Yonnit Maroodas-Sacks Reading AC 'B' 23:11
30 -126 Tanya Taylor Nene Valley Harriers 23:32
31 -150 Alex Wardle Woodford Green & Essex Ladies 'B' 23:41
32 -123 Lauren Cripps Marshall Milton Keynes AC 'B' 23:47
33 -117 Katherine Philp Garden City Runners 24:33
34 -151 Kavita Solder Woodford Green & Essex Ladies 'C' 25:40
35 -141 Jane Lambert Thames Valley Harriers 'B' 27:24