Saucony MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 9: Long: 7978m 12-stage Road Relay Championships) 5 April 2009
Fastest times on leg 9
Pos'n No. Name Team Time
1 909 Philip Wicks Belgrave Harriers 'A' 23:08
2 901 Paul Rodgers Aldershot Farnham & District AC 'A' 24:52
3 906 Tom Naylor Bedford & County AC 'A' 25:59
4 954 Matt Gunby Woodford Green & Essex Ladies 'A' 24:58
5 936 Stuart Major Newham & Essex Beagles 'A' 25:30
6 905 Nick Wetheridge Basildon AC 26:24
7 924 Brian Wilder Herne Hill Harriers 'A' 25:58
8 945 James Trapmore Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 24:56
9 952 Phil Killingsley Winchester & District 25:34
10 929 Michael Claff Kent AC 26:09
11 953 Alex Tovey Windsor Slough Eton & Hounslow  25:54
12 917 Luke Allen City of Norwich AC 26:36
13 921 Jim Cooper Harrow AC 'A' 26:24
14 948 Simon Wurr Thames Hare & Hounds  25:59
15 912 Jean Baptiste-Philip Blackheath & Bromley Harriers 'A' 27:21
16 926 Saningo Martyn Highgate Harriers 28:16
17 950 Simon Fraser Tonbridge AC 27:57
18 943 Hugh Torry Serpentine RC 'A' 26:27
19 910 Ben Hurley Belgrave Harriers 'B' 27:49
20 902 Steve Laidler Aldershot Farnham & District AC 'B' 27:35
21 942 Tom Munt Reading AC 27:55
22 915 James Tomlinson Brighton & Hove City AC 'A' 26:12
23 933 Ben Tyler Medway & Maidstone AC 26:13
24 935 Steve Reid Nene Valley Harriers 29:16
25 955 Matt Molloy Woodford Green & Essex Ladies 'B' 29:08
26 927 Anupam Das Hillingdon AC 27:00
27 951 Jon Gilling Wells City Harriers 27:56
28 949 Lee Benjamin Thames Valley Harriers 29:36
29 914 Nick Kenchington Bournemouth AC 31:02
30 930 Norman Mitchell London Heathside AC 27:59
31 918 John Blanchard Ealing Southall & Middlesex AC 28:26
32 939 Steve Gibbs Norwich RR 28:02
33 920 Mark Dickinson Garden City Runners 28:59
34 934 Princeton Akpojaro Met Police 32:35
35 904 Dave Wilcock Barnet & District AC 29:04
36 931 Marcin Fudalej Marshall Milton Keynes AC 'A' 26:13
37 925 Mike Cummings Herne Hill Harriers 'B'* 27:31
38 940 Matthew Pettit Peterborough AC 28:32
39 907 Paul Wilkerson Bedford & County AC 'B' 31:21
40 938 Tim Topper Norfolk Gazelles AC 28:14
41 944 Kieran Dignan Serpentine RC 'B' 30:56
42 928 Sean Barker Huntingdonshire AC 30:31
43 956 Paul Stockings Woodford Green & Essex Ladies 'C' 32:19