Saucony MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 8: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships) 5 April 2009
Fastest times on leg 8
Pos'n No. Name Team Time
1 809 Mark Pollard Belgrave Harriers 'A' 16:48
2 801 Brian Stopher Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:49
3 854 Stuart Maxwell Woodford Green & Essex Ladies 'A' 17:52
4 845 William Collins-Pallet Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 18:12
5 825 David Peters Herne Hill Harriers 'B'* 18:18
6 826 Joseph Lowe Highgate Harriers 18:30
7 806 Richard Henderson Bedford & County AC 'A' 18:30
8 848 Olly Mytton Thames Hare & Hounds  18:33
9 824 Kofi Agyei Herne Hill Harriers 'A' 18:41
10 817 Martyn Bath City of Norwich AC 18:45
11 850 James Taylor Tonbridge AC 18:47
12 829 Len Reilly Kent AC 18:55
13 812 Tim Soutar Blackheath & Bromley Harriers 'A' 19:06
14 836 Andre Duque Newham & Essex Beagles 'A' 19:11
15 833 Josh Nice Medway & Maidstone AC 19:15
16 805 Paul Bumstead Basildon AC 19:19
17 830 Andy Welshman London Heathside AC 19:29
18 835 James Venue Nene Valley Harriers 19:36
19 843 Tiago Branco Serpentine RC 'A' 19:37
20 802 Keith Donkin Aldershot Farnham & District AC 'B' 19:37
21 834 Nigel Rowe Met Police 19:39
22 827 Tony Grant Hillingdon AC 19:48
23 842 Darren Stevens Reading AC 19:51
24 815 Marc Price Brighton & Hove City AC 'A' 19:51
25 831 Dietmar Moritz Marshall Milton Keynes AC 'A' 19:59
26 810 Robert Norville Belgrave Harriers 'B' 20:02
27 855 Jon Long Woodford Green & Essex Ladies 'B' 20:05
28 804 Peter Ellis Barnet & District AC 20:16
29 844 Jaran Finn Serpentine RC 'B' 20:21
30 849 John Husbands Thames Valley Harriers 20:28
31 803 Adam Tribe Aldershot Farnham & District AC 'C' 20:39
32 851 Dave Stanfield Wells City Harriers 20:50
33 821 Luke Hunt Harrow AC 'A' 20:53
34 807 Paul Westrope Bedford & County AC 'B' 21:13
35 852 Callum Brown Winchester & District 21:20
36 828 John Smith Huntingdonshire AC 21:24
37 814 Mike Hammacott Bournemouth AC 21:31
38 839 John-Patrick Fulton Norwich RR 21:35
39 853 Michael Hill Windsor Slough Eton & Hounslow  21:39
40 840 Peter Davies Peterborough AC 21:42
41 818 Tim Moonen Ealing Southall & Middlesex AC 21:50
42 820 Dave Edwards Garden City Runners 21:50
43 838 Peter Thompson Norfolk Gazelles AC 22:22
44 856 Michael Murphy Woodford Green & Essex Ladies 'C' 22:37