Saucony MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 7: Long: 7978m 12-stage Road Relay Championships) 5 April 2009
Fastest times on leg 7
Pos'n No. Name Team Time
1 706 Darren Deed Bedford & County AC 'A' 24:05
2 709 James Kelly Belgrave Harriers 'A' 25:13
3 754 Hywel Care Woodford Green & Essex Ladies 'A' 25:27
4 701 Ben Lindsay Aldershot Farnham & District AC 'A' 25:30
5 705 Mark Sanford Basildon AC 25:31
6 745 Gareth Price Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 25:41
7 752 David Knapman Winchester & District 25:47
8 736 Robert Cole Newham & Essex Beagles 'A' 25:52
9 729 Andrew Dunwoody Kent AC 25:58
10 717 Carl Goose City of Norwich AC 26:03
11 721 Damian Nevins Harrow AC 'A' 26:11
12 724 Jeff Cunningham Herne Hill Harriers 'A' 26:19
13 712 Dave Taylor Blackheath & Bromley Harriers 'A' 26:21
14 748 Mark Tuckett Thames Hare & Hounds  26:29
15 710 Malachi Byansi Belgrave Harriers 'B' 26:32
16 753 Charles Coleman Windsor Slough Eton & Hounslow  26:38
17 726 Ryan McKinlay Highgate Harriers 26:58
18 751 Rob Parfitt Wells City Harriers 27:02
19 743 Eric Phillips Serpentine RC 'A' 27:08
20 755 Martin McLean Woodford Green & Essex Ladies 'B' 27:10
21 702 Paul Couldridge Aldershot Farnham & District AC 'B' 27:12
22 727 Daniel Thompson Hillingdon AC 27:15
23 750 Graeme Saker Tonbridge AC 27:22
24 742 Stephen Granger-Bevan Reading AC 27:28
25 738 Paul Higham Norfolk Gazelles AC 27:28
26 725 Sam Knight Herne Hill Harriers 'B'* 27:49
27 720 Mike Bridges Garden City Runners 27:52
28 733 Tom Collins Medway & Maidstone AC 27:57
29 739 Ben Russell Norwich RR 28:00
30 749 Manuel Da Silva Thames Valley Harriers 28:05
31 715 Luke Lambourne Brighton & Hove City AC 'A' 28:09
32 730 Julian Ferraro London Heathside AC 28:13
33 707 James Elworthy Bedford & County AC 'B' 28:22
34 735 Lance Hemmings Nene Valley Harriers 28:38
35 718 Gavin Boyter Ealing Southall & Middlesex AC 28:39
36 714 Laurent Kelly Bournemouth AC 29:03
37 734 Mick Lane Met Police 29:06
38 704 Tim Butler Barnet & District AC 29:52
39 728 Shane Hunt Huntingdonshire AC 29:55
40 703 Tom Graham Aldershot Farnham & District AC 'C' 29:58
41 740 Micaiah Debbage Peterborough AC 30:05
42 744 Jolyon Attwooll Serpentine RC 'B' 30:16
43 731 Ian Pheasey Marshall Milton Keynes AC 'A' 30:18
44 756 Andy Coleman Woodford Green & Essex Ladies 'C' 30:34