Saucony MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 6: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships) 5 April 2009
Team Positions after leg 6
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 609 Nicholas Goolab Belgrave Harriers 'A' 17:01 2:07:17 0
2 601 Mike Boucher Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:46 2:08:18 0
3 606 Ryan Parker Bedford & County AC 'A' 17:49 2:08:51 0
4 636 Stephen Hepples Newham & Essex Beagles 'A' 16:34 2:09:09 3
5 654 Kevin Murphy Woodford Green & Essex Ladies 'A' 17:30 2:09:21 0
6 652 Dominic Kirayfi Winchester & District 18:30 2:10:41 0
7 653 Cameron Smart Windsor Slough Eton & Hounslow  19:45 2:11:10 -3
8 605 Matt Bloy Basildon AC 18:27 2:11:20 0
9 624 Jonathan Stead Herne Hill Harriers 'A' 18:10 2:11:56 0
10 621 Peter Norris Harrow AC 'A' 17:54 2:12:04 0
11 629 Jeremy Holt Kent AC 19:03 2:13:21 1
12 612 Frank Kilamer Blackheath & Bromley Harriers 'A' 17:57 2:13:35 4
13 617 Mikey Beamish City of Norwich AC 19:44 2:13:58 -2
14 626 Peter Downie Highgate Harriers 17:55 2:14:09 4
15 645 Michael Potticary Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 19:59 2:14:31 -2
16 650 Nick Jesson Tonbridge AC 19:32 2:14:32 -1
17 648 Larry Matthews Thames Hare & Hounds  20:09 2:15:00 -3
18 610 Matthew Whiting Belgrave Harriers 'B' 19:06 2:15:17 -1
19 614 Ryan Saunders Bournemouth AC 18:43 2:16:01 2
20 643 Roger Coyle Serpentine RC 'A' 19:47 2:16:14 -1
21 602 Richard Batchelor Aldershot Farnham & District AC 'B' 18:17 2:16:18 2
22 642 Mark Curson Reading AC 19:17 2:16:32 -2
23 635 Josh Reed Nene Valley Harriers 17:44 2:17:06 2
24 649 Louis William Thames Valley Harriers 20:09 2:17:49 -2
25 615 Josh Mutch Brighton & Hove City AC 'A' 19:08 2:18:13 -1
26 655 Omar Mansour Woodford Green & Essex Ladies 'B' 18:11 2:18:14 0
27 633 Tim Alexander Medway & Maidstone AC 18:23 2:19:18 3
28 651 Andrew Deamer Wells City Harriers 19:07 2:19:22 0
29 627 Peter Warburton Hillingdon AC 20:32 2:20:42 -2
30 618 Andy Kotsyubka Ealing Southall & Middlesex AC 17:58 2:21:17 4
31 620 Steve Williams Garden City Runners 21:47 2:22:18 -2
32 634 Stephen Rodgers Met Police 20:42 2:22:28 -1
33 630 Matt Byrom London Heathside AC 19:50 2:22:29 0
34 639 Dale Hurren Norwich RR 21:22 2:23:13 -2
35 604 Yitzak Ben-Aroya Barnet & District AC 20:34 2:25:12 0
36 603 Paul Bridgman Aldershot Farnham & District AC 'C' 19:45 2:26:34 0
37 640 Nathan Popple Peterborough AC 21:01 2:28:16 0
38 631 Malcolm Down Marshall Milton Keynes AC 'A' 21:23 2:29:17 0
39 644 Bradley Cobb Serpentine RC 'B' 20:43 2:30:41 0
40 607 Paul Beedie Bedford & County AC 'B' 20:56 2:31:02 0
41 625 Tim Ridley Herne Hill Harriers 'B'* 18:32 2:33:35 2
42 638 Les Hill Norfolk Gazelles AC 23:04 2:34:05 -1
43 656 Martin Mack Woodford Green & Essex Ladies 'C' 24:07 2:36:06 -1
44 611 Charles Dickinson Belgrave Harriers 'C' 21:22 2:38:21 1
45 628 Paul Rayner Huntingdonshire AC 22:29 2:39:14 -1