Saucony MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 4: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships) 5 April 2009
Team Positions after leg 4
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss
1 401 Mickey Reed Aldershot Farnham & District AC 'A' 17:31 1:24:46 1
2 453 Gavin Smith Windsor Slough Eton & Hounslow  18:36 1:25:35 -1
3 445 Dominic Easter Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 17:11 1:26:00 5
4 409 Michael Trees Belgrave Harriers 'A' 17:28 1:26:03 1
5 454 Craig Berg Woodford Green & Essex Ladies 'A' 17:59 1:26:17 -2
6 436 John Pike Newham & Essex Beagles 'A' 17:41 1:26:21 1
7 452 Max Kiralyfi Winchester & District 17:47 1:26:25 -1
8 417 James O'Neill City of Norwich AC 18:02 1:26:30 -4
9 406 Dale Williamson Bedford & County AC 'A' 17:44 1:26:45 0
10 424 David Peters Herne Hill Harriers 'A' 17:31 1:27:34 5
11 414 Richard Felton Bournemouth AC 18:27 1:27:44 -1
12 421 Alan Chetwynd Harrow AC 'A' 18:10 1:27:47 1
13 405 James Tydeman Basildon AC 16:57 1:27:51 6
14 450 Kurt Wolfe Tonbridge AC 18:36 1:28:07 -2
15 410 Hassan Raidi Belgrave Harriers 'B' 17:18 1:28:47 6
16 448 Anthony Doolittle Thames Hare & Hounds  19:38 1:29:00 -5
17 449 Matt Ponting Thames Valley Harriers 19:35 1:29:26 -3
18 426 Chris Bailey Highgate Harriers 19:31 1:29:38 -1
19 443 Barney Southin Serpentine RC 'A' 19:03 1:29:44 -1
20 429 Andrew Vagi Kent AC 18:24 1:29:48 0
21 435 Adam Binns Nene Valley Harriers 18:11 1:29:58 1
22 412 Dave McKinley Blackheath & Bromley Harriers 'A' 18:14 1:30:15 1
23 415 Tom Ulliott Brighton & Hove City AC 'A' 20:43 1:30:48 -7
24 402 Tom Bowerman Aldershot Farnham & District AC 'B' 18:21 1:30:55 3
25 420 Steve Kemble Garden City Runners 18:54 1:31:02 -1
26 442 Daniel Thorne Reading AC 18:34 1:31:09 2
27 455 Andrew Mariani Woodford Green & Essex Ladies 'B' 17:36 1:31:59 5
28 451 Pete Darton Wells City Harriers 19:46 1:32:10 -3
29 418 Chris Hepworth Ealing Southall & Middlesex AC 19:26 1:32:41 0
30 427 Steve Hirons Hillingdon AC 20:09 1:32:43 -4
31 430 Steve Monaghan London Heathside AC 19:43 1:33:16 -1
32 433 James Hogg Medway & Maidstone AC 19:09 1:34:02 3
33 434 Paul Wyatt Met Police 21:20 1:35:12 -2
34 439 Paul Sullivan Norwich RR 20:46 1:35:14 -1
35 440 Andrew Suter Peterborough AC 18:30 1:35:22 3
36 431 Richard Harrison Marshall Milton Keynes AC 'A' 20:52 1:35:25 -2
37 404 Jonathan Kilsby Barnet & District AC 20:01 1:35:43 0
38 403 Colin Anderson Aldershot Farnham & District AC 'C' 21:02 1:36:12 -2
39 444 Andrew Taylor Serpentine RC 'B' 19:50 1:39:10 2
40 456 Alex Chklar Woodford Green & Essex Ladies 'C' 18:51 1:39:47 2
41 407 Tom Roberts Bedford & County AC 'B' 22:53 1:40:31 -2
42 438 Kevin Hardingham Norfolk Gazelles AC 22:34 1:41:46 -2
43 425 James Ward Herne Hill Harriers 'B'* 19:28 1:42:10 1
44 411 Edward Smith Belgrave Harriers 'C' 21:39 1:43:01 -1
45 428 Barry Wild Huntingdonshire AC 21:11 1:45:40 0