Saucony MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 12: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships) 5 April 2009
Team Positions after leg 12
Pos'n No. Name Team Time Total Gain/loss improved
1 1209 Daniel Mulhare Belgrave Harriers 'A' 16:27 4:09:53 0 0.5
2 1201 Martin Mashford Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:55 4:13:47 0 2
3 1254 Martin Cryer Woodford Green & Essex Ladies 'A' 16:51 4:17:28 0 0.5
4 1236 Samater Farah Newham & Essex Beagles 'A' 16:46 4:17:52 0 -0.5
5 1206 Steven Tuttle Bedford & County AC 'A' 17:58 4:20:35 0 5.5
6 1224 Iain Yates Herne Hill Harriers 'A' 17:41 4:24:54 0 6.5
7 1245 Andy Magnall Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 18:38 4:27:47 0
8 1217 Tommy Carroll City of Norwich AC 17:23 4:29:07 4 1.5
9 1253 Stphen Fell Windsor Slough Eton & Hounslow  19:35 4:29:26 -1
10 1248 Chris Daniels Thames Hare & Hounds  19:18 4:30:16 -1 -4.5
11 1229 Ian Cardy Kent AC 18:12 4:30:55 3 1.5
12 1252 David Vosser Winchester & District 19:40 4:31:10 -1
13 1250 Harry Paton Tonbridge AC 18:01 4:31:19 2 6.5
14 1205 Ben Wheeler Basildon AC 20:21 4:31:24 -4
15 1221 Matt Judson Harrow AC 'A' 20:37 4:32:42 -2
16 1202 Shane Richardson Aldershot Farnham & District AC 'B' 17:49 4:33:38 3
17 1233 Nick Slade Medway & Maidstone AC 18:55 4:33:48 -1 -8.5
18 1243 John Nugus Serpentine RC 'A' 19:00 4:34:27 0 -3.5
19 1212 Richard Daniel Blackheath & Bromley Harriers 'A' 19:25 4:34:43 -2
20 1226 Richard Stewart Highgate Harriers 18:20 4:35:32 0 -10
21 1210 Mark Humphrey Belgrave Harriers 'B' 19:10 4:36:45 0
22 1215 Steve Scott Brighton & Hove City AC 'A' 20:50 4:40:10 0 1
23 1242 Alan Wylie Reading AC 20:11 4:41:04 0 -5.5
24 1235 Chris Mooney Nene Valley Harriers 19:42 4:41:13 0 -3
25 1255 Angus Holford Woodford Green & Essex Ladies 'B' 17:57 4:41:35 2 4
26 1227 Scott Farley Hillingdon AC 20:32 4:42:47 -1 -3.5
27 1251 Ed Willingham Wells City Harriers 20:51 4:44:15 -1 -10.5
28 1214 Robert Hardyman Bournemouth AC 20:09 4:47:03 1
29 1230 John Flahive London Heathside AC 18:47 4:47:22 2
30 1220 Andy Holt Garden City Runners 19:53 4:48:12 0 -9.5
31 1218 Phil York Ealing Southall & Middlesex AC 20:20 4:49:11 1 -11.5
32 1249 Paul Woodgate Thames Valley Harriers 23:11 4:49:25 -4 -20
33 1239 Frank Hale Norwich RR 19:10 4:49:51 0
34 1234 Chris Fuller Met Police 20:22 4:51:15 0
35 1204 Des Michael Barnet & District AC 19:50 4:55:36 0 -3
36 1231 Ross MacKenzie Marshall Milton Keynes AC 'A' 19:42 4:57:18 0 -3.5
37 1240 Martin Dawson Peterborough AC 20:41 5:01:53 0
38 1244 Paul Phibbs Serpentine RC 'B' 19:46 5:02:02 0
39 1238 Graham Hardingham Norfolk Gazelles AC 23:03 5:07:03 0
40 1207 Bob Thompson Bedford & County AC 'B' 23:26 5:10:09 0
41 1228 Michael Scott Huntingdonshire AC 19:52 5:14:46 0
42 1256 Paul Manson Woodford Green & Essex Ladies 'C' 21:06 5:19:32 0