Saucony MK Relays (inc. the SEAA Men's Milton Keynes
Leg 12: Short: 5506m 12-stage Road Relay Championships) 5 April 2009
Team Positions after leg 12
Pos'n No. Name Team Time
1 1209 Daniel Mulhare Belgrave Harriers 'A' 16:27
2 1201 Martin Mashford Aldershot Farnham & District AC 'A' 16:55
3 1254 Martin Cryer Woodford Green & Essex Ladies 'A' 16:51
4 1236 Samater Farah Newham & Essex Beagles 'A' 16:46
5 1206 Steven Tuttle Bedford & County AC 'A' 17:58
6 1224 Iain Yates Herne Hill Harriers 'A' 17:41
7 1245 Andy Magnall Shaftesbury Barnet Harriers AC 'A' 18:38
8 1217 Tommy Carroll City of Norwich AC 17:23
9 1253 Stphen Fell Windsor Slough Eton & Hounslow  19:35
10 1248 Chris Daniels Thames Hare & Hounds  19:18
11 1229 Ian Cardy Kent AC 18:12
12 1252 David Vosser Winchester & District 19:40
13 1250 Harry Paton Tonbridge AC 18:01
14 1205 Ben Wheeler Basildon AC 20:21
15 1221 Matt Judson Harrow AC 'A' 20:37
16 1202 Shane Richardson Aldershot Farnham & District AC 'B' 17:49
17 1233 Nick Slade Medway & Maidstone AC 18:55
18 1243 John Nugus Serpentine RC 'A' 19:00
19 1212 Richard Daniel Blackheath & Bromley Harriers 'A' 19:25
20 1226 Richard Stewart Highgate Harriers 18:20
21 1210 Mark Humphrey Belgrave Harriers 'B' 19:10
22 1215 Steve Scott Brighton & Hove City AC 'A' 20:50
23 1242 Alan Wylie Reading AC 20:11
24 1235 Chris Mooney Nene Valley Harriers 19:42
25 1255 Angus Holford Woodford Green & Essex Ladies 'B' 17:57
26 1227 Scott Farley Hillingdon AC 20:32
27 1251 Ed Willingham Wells City Harriers 20:51
28 1214 Robert Hardyman Bournemouth AC 20:09
29 1230 John Flahive London Heathside AC 18:47
30 1220 Andy Holt Garden City Runners 19:53
31 1239 Frank Hale Norwich RR 19:10
32 1218 Phil York Ealing Southall & Middlesex AC 20:20
33 1249 Paul Woodgate Thames Valley Harriers 23:11
34 1231 Ross MacKenzie Marshall Milton Keynes AC 'A' 19:42
35 1244 Paul Phibbs Serpentine RC 'B' 19:46
36 1204 Des Michael Barnet & District AC 19:50
37 1228 Michael Scott Huntingdonshire AC 19:52
38 1234 Chris Fuller Met Police 20:22
39 1240 Martin Dawson Peterborough AC 20:41
40 1256 Paul Manson Woodford Green & Essex Ladies 'C' 21:06
41 1238 Graham Hardingham Norfolk Gazelles AC 23:03
42 1207 Bob Thompson Bedford & County AC 'B' 23:26